64
  • Horus 13
    #64
    ezt nézd
  • Horus 13
    #63
    mondjuk itt irták
  • Horus 13
    #62
    ezt néhg
  • Horus 13
    #61
    vbffhttp://gamepod.hu/hir/a_sony_a_ps3_slim-en_is_veszit.html
  • Horus 13
    #60
    ezhttp://gamepod.hu/hir/a_sony_a_ps3_slim-en_is_veszit.htmlt
  • Horus 13
    #59
    http://gamepod.hu/hir/a_sony_a_ps3_slim-en_is_veszit.html
    ezt innen veszem
  • Sir Ny
    #58
    na = ne
  • Sir Ny
    #57
    a játékok is opcionális lehetőségek, na hozd fel őket :)
  • Sir Ny
    #56
    ennyit a natalról
  • narumon
    #55
    "Te egyszerűen hülye és ostoba vagy és nem ismered sem a ps3mat sem a rá kijött játékokat. Az jó xbot pont ilyen."

    Ez ám az észérv. Gratula. Igazi magyar ember. Fikázik érvek nélkül.
    Mit szólsz hozzá, hogy ebben a pillanatban is mindkettő (xbox, ps3) rá van kötve ugyanarra a tévére. Melyikre kapcsoljam?
    Persze vagdalózni a világba könnyebb mint gondolkodni.
  • Sir Ny
    #54
    nézd meg mire válaszoltam... és hogy ő mire válaszolt...
  • Dr Justice
    #53
    X360: drága & szarabb
  • Dr Justice
    #52
    Te egyszerűen hülye és ostoba vagy és nem ismered sem a ps3mat sem a rá kijött játékokat. Az jó xbot pont ilyen.
  • Sir Ny
    #51
    Sony: drága & szar
  • cateran
    #50
    Éljen a flood:D Szóval ne értsd félre,szvsz iszonyat potenciál van a PS3-ban (a GoW3 videóját látva keresgéltem 1 darabig az állam..:D) DE 1xüen (szvsz ofc) iszonyatosan túl van árazva és nem mutat annyi extrát ami miatt érdemes lenne (ismétlem,nekem és nem másnak)beruháznom rá....
    Xbox se jobb,de az legalább emberibb áron van és nem,nem a zsidó vérem beszél belőlem,hanem hogy utálok valamiért pénzt kiadni, ha nem érzem hogy megérné...
  • cateran
    #49
    Ohh 2x annyiért már van...még nagyobb is a kijelzője....
    És hagyjuk az olyan dumákat,hogy "a haverom x pénzért vette kiskunbüdösfütykösi pc shopban havertól,számla nélkül"mert az egyéni..olyan linket please,ahonnan BÁRKI tud vásárolni,kkthxbb:)
  • cateran
    #48
    Most ezt nem értem...miért,mit gondolsz, laptopon bonyolultabb a lejátszás? főleg 1 ilyen multimediára kihegyezett gépnél?(elárulom,berakom a lemezt,média center vagy amilyen lejátszót épp szeretnék és play...)
    Tehát a PS3 kurva jó ha nem játékokról,hanem minden egyébről van szó,de ha mutatnak 1 jobb alternativát,akkor mindjárt ott vannak a játékok? Amúgy meg hurrá..most soroljak párezer pc-s játékot?
    Tetsuo: az hogy ott kismagyarban csak a szart próbálják rásózni a népre,nem meglepő..de ugyan linkelj már 500 font árkategóriában Sony laptopot..ja hogy olyan talán nincs is,mert mind 700-800+ ami ilyesmit tud? gebasz....
    de tessék ilyet találtam nagy hirtelen:
    drágább,de legalább kevesebbet tud...
  • InterFoxSOFT
    #47
    Tipikus buzi Magyar PC-s vélemények, a töltögetés királyai egymásnak feszültek!:D
    Ennyi elcseszett PC-FPS buzit egy helyen már régen láttam, ja és nem ám elfelejtitek a jó öreg PC-s mondást: PC-N ÚGYIS SZEBB LEEEEESZ!
    A WOW-on kívül van egyáltalán eredeti játékotok?
  • narumon
    #46
    "Mondjuk én. pc-s verzióval pl a konzolossal szemben lehetett célozni is :)"

    Lehet az xboxossal is.

    "Haver box-án próbáltam tolni, de inkább félretettem, mivel amikor hozzá jutottam már közel volt épp a pc verzió, ami jóval játszhatóbb volt számomra, emellé pedig grafikában is bealázta."

    Hát én forditva. Egyrészt mondjuk boxra ugye lényegesen hamarabb jött ki, és nappaliban kényelmesen hátradölve nagytévén toltam végig. Életem egyik legjobb játékélménye volt. Ahhoz hogy grafikába igazán bealázza nem egy egyszerű pc kell.
  • narumon
    #45
    "kiválasztom a filmet (vagy beteszem a lemezt), és "play", ennyi."

    Ezt én megteszem az asztali lejátszómmal nem kell ehhez konzol.

    "Ráadásul minden videót felkonvertál 1080p-re, high-end lejátszókat megszégyenítő minőségben."

    Jajj hagyjuk már ezt a dumát a legelső megjelent BR lejátszókkal volt pariban, azóta bármilyen tesztben hátul végez.
  • aneurysm
    #44
    Konzolt sose az jellemezte, hogy egy asztal fölé görnyedve kell játszani.
    Lenne is nagy felhördülés online fps-ekben, az egérrel játszók nyilvánvalóan előnyre tennének szert.
    Egyáltalán nem gáz kontrollerrel játszani, ma is kiosztottam pár fejlövést Resistance2-ben :) . Egyedül a 180 fokos fordulás ami kényelmetlen, de külső nézetes lövöldékben az se.
  • Tetsuo
    #43
    még nem probalta senki sem.. ;)
  • Yv@n
    #42
    "Az hogy nem tudsz célozni az nem a konzol hibája :)"

    Nyilván, hanem a fos controlleré. Épp ezért nehezményezem, hogy normális natív bill+egér támogatás nincs a konzol játékokban(legalább azokban, amik el tudnák ezt viselni), ha már egyszer ráköthető mindkét gépre.
  • qetuol
    #41
    csak nekem nem megy a videó?
  • jocco
    #40
    Az hogy nem tudsz célozni az nem a konzol hibája :)

    Amugy meg bizonyos tekintetben mind a két konzol szánalom, s az igaz nextgen konzolságot max a következö generációtól várom ahol is a 1080p 60fps alap lesz minden játéknál.
    Nekem annó az exlusive játék felhozatal miatt esett a válsztásom a PS3-ra, de ettöl fügettlenül késöbb pár, jaték miatt biztos beszrzek majd egy boxot is, legalábbis mig kijátszom azokat.
  • aneurysm
    #39
    Laptopról filmet vetíteni nem hiszem hogy olyan kényelmes. Így most PS3-at elindítom, belemegyek a média centerbe, kiválasztom a filmet (vagy beteszem a lemezt), és "play", ennyi. Ráadásul minden videót felkonvertál 1080p-re, high-end lejátszókat megszégyenítő minőségben.
    A laptop/PC meg hiába alkalmas játékra, ha egyszerűen nincsen rá Metal Gear Solid 4, Uncharted, vagy Resistance 2.
  • Tetsuo
    #38
    ménem Sony laptopot vetté? Acer: óccsó & szar
  • Yv@n
    #37
    "meghát ki a franc akar mondjuk PCn Mass Effectezni"

    Wat?

    Mondjuk én. pc-s verzióval pl a konzolossal szemben lehetett célozni is :)
    Haver box-án próbáltam tolni, de inkább félretettem, mivel amikor hozzá jutottam már közel volt épp a pc verzió, ami jóval játszhatóbb volt számomra, emellé pedig grafikában is bealázta.

    Ez a cikk meg egy nagy lolmány. :) Kedvenc részem benne, az ubisoftos rész. Ahogy az AC2vel bebüntetik az MS-t. Mintha nem egy totál multiplatform cím lenne, ami aztán abszolute minden HW-re megjelenik :D

    gg mate
  • Moyko
    #36
    hát ez elöbbi hsz-ekből nyilván valóan kiderül hogy hál' Isten teljesen más a célközönség a két konzolon.
    (anno ps1-el nagyon meg voltam vele elégedve , a p2-vel szintén, és sok ps1-es játék méltó folytatással örvendeztettet meg a PS2. Most kiderül hogy végre Ps3 -nál se lesz ez máshogy :D
    (acer laptopról meg nem mondok semmit, csak egy szót: BRÜNÓ : ) )
  • cateran
    #35
    Tudod az a gebasz,hogy 290 font a 80 Gb-os PS3 (kb ilyen környéken mozog) 500 fontért vettem magamnak Acer laptopot BD-HD-DVD lejátszóval,hdmi kimenettel..(azt nem tudom hogy viszi-e az 1080p-t,de hogy ripben viszi az tuti)vagyis a "high-end"játékokon kivül mindent tud amit felsoroltál (sőt,többet is) és szvsz klasszisokkal tutibb vétel (játékoktól eltekintve,bár a grafikus kártyája azért megbirkózik pár dologgal..)ha azokat a szempontokat nézem amiket felsoroltál....
    ez az a laptop
  • TVelvet
    #34
    De keményen szól valaki, csak nem ps3-ad van?:D Nem szar hónapokon keresztül ugyan azzal játszani?:)
  • aneurysm
    #33
    Az meg hogy PS3-ban sok a felesleges kütyü az nézőpont kérdése. Én örülök, hogy van wifi, és nem kell végighúzni az ethernet kábelt a fél lakáson. A médiacenter képesség is hasznos, hiszen azon keresztül nézek csomó filmet. A Blu-Ray-t pedig a játékok egy része már kihasználja, meg egyre több felhasználó is, ún. AVCHD lemezek lejátszására (pl. a HD-kamerák által rögzített videókat ilyen formátumú lemezre lehet kiírni). A bluetooth meg ugye headset, billentyűzet, egér csatlakoztatásakor hasznos.
  • aneurysm
    #32
    a PS3 tulajoknak is van PC-jük, tehát ők is tudnak játszani a 360/PC címekkel.

    Amúgy fura, hogy valaki itt az FPS-eket említette, hiszen pont PS3-exkluzív a Killzone2 és a Resistance2. Utóbbi multiban üt igazán: 6-féle játékmód, max 60 fős meccsek (nem, nem akad).
  • 5c0rp330n
    #31
    mert pl a FF14, Heavy Rain, Uncharted 2, GT5 nem lényeges? neked lehet, hogy nem az, de az a te egyéni problémád. köszönjük pistike, leülhetsz. éppen a box az, amire ténylegesen szinte semmilyen érdemleges exkluzív nem jön évek óta, csak multiplatform fosok, meg haló meg gírsz of vór. ennyi.
  • narumon
    #30
    "Szóval akkor neked a kigyúrt benga amcsi kommandósok jobban bejönnek,mint az őzikeszemű lányok. Fura egy ízlésed van,de elfogadom.:)"

    Hát mint játék mindenképpen. Őzikeszemű lányokkal sincs baj realworld (bár ilyen benganagyszeműek kurvaszarul néznének ki élőben), csak azt nem szeretem mikor 3 méteres kard van a kezükben, nyolc emelet magasra ugranak, és síráskor vibrál a szemük.
  • ppista
    #29
    Szóval akkor neked a kigyúrt benga amcsi kommandósok jobban bejönnek,mint az őzikeszemű lányok. Fura egy ízlésed van,de elfogadom.:)
  • narumon
    #28
    "Mennyibe is kerül a LIVE? Meddig akarsz egy xboxxal játszani? Akkor most számolj utána, hogy mi mennyibe kerül. "

    Nem játszom Live-al nincs internetre kötve az xbox. Addig akarok játszani amig jól esik bár ezt a felét nem értem a kérdésnek.
  • cateran
    #27
    Ezt mintha én irtam volna:) De szóról szóra:D Pedig már akkor mellémyzsebből megvehettem volna a PS3-at mikor megjelent...de semmi olyat nem tudott felmutatni amit a pc-m ne tudott volna (igen,igen már akkor volt a gépben 1 Hd-dvd olvasó/BD iró kombó..meg mostanra 1 4870x2 kártya)
  • cateran
    #26
    Rossz példa,de mennyibe is vannak az eredeti lewarezolhatatlan játékok? a live nem kötelező,mint opcionális lehetőség meg ne hozd fel...
  • cateran
    #25
    Aztán te ki vagy kispajtás,hogy itt nyekeregj nekem? Gondolod rajtad és anyukádon kivül érdekel valakit a nyöszörgésed? Mert aztán értelmeset nem mondtál,ugye tudod?