28
  • zola2000
    #28
    Szerintem a cikkíró rosszul írta, nem ps3 és x360ra vonatkozik, hanem ps3ra, és WIIre!!! Legalábbis én rámentem wiin az internet chanellel az youtubera, és eddig az jött be, hogy "youtube for television beta" most meg kicsit megváltozva youtube xl, és sokkal stabilabb a lejátszás mint eddig, de a sima youtube is működik, aztán lehet kommentelni stb, tehát én maradok annál wiin is.
  • zola2000
    #27
    Oké most egy dolgot magyarázzon meg valaki:

    az én pcm athlon 1200 mhz, radeon 9600 amiben van video shader és ezen az oldalon gond nélkül lejátsza a 720ps hd videókat

    http://exposureroom.com/members/skumar.aspx/assets/4c0151e5f72941f682d49eca99ed7e4a/

    de a youtube 480 p videóit nem.

    Nem tud valaki ajánlani olyan videolejátszót ami minden videónál haszálja a videókártyám video shaderét? a bs player nem használja, a régebbi media player szintén nem, az újat nem tudom felrakni mert ellenőrzi a windowsom eredetiségét ^^
  • akyyy
    #26
    hogy lehet xboxon youtube videókat lejátszani???
  • valentine2
    #25
    Szerintem meg sokkal jobb, hogy nincsenek zavaró, értelmetlen és off-oló kommentek. Plusz a kaotikus főoldal helyett tisztább, logikusabb a felület. A YouTube főoldala láttán mindig elmegy a kedvem az egésztől...

    http://isite.hu/internet_hirek/youtube/20090603/kisfilmek-nappaliban-youtube-xl
  • FuryAlpha
    #24
    xboxon megis hogy?
  • B0nFire
    #23
    Tévészex-telefonszex... A televízió a szem rágógumija.
  • ssdb
    #22
    NEm tom én nem hiszek ebben a japán gondolatban, hogy mindent a TV-vel... sztem hülyeség... de aztán ki tudja?
  • Molnibalage
    #21
    Ugyanez nálam is...
  • B0nFire
    #20
    A hiba nem a te készülékedben van. Nálam néha még a HQ-t sem hajlandó lejátszani. Rábökök, oszt kifagy a kép. Persze, ha a címsorba a hivatkozás után biggyesztem az "&fmt=18"-at, akkor játssza, de ha csak a HQ-gombra bökök, akkor nem mindig. Sőt, legtöbbször nem.
  • Molnibalage
    #19
    Ide bárki ingyenesen rakhat fel videót?
  • Molnibalage
    #18
    Ezt teljesen korrektül lejátsza.

    A youtube egy fos akkor. Ez van. Sok videónál a HD-t egyáltalán nem játsza le vagy csak hangot. Mikor nem játsza le, akkor csak nagy feketeség van és 5-10-szeres sebességgel megy alul a számláló.
  • Ahoy
    #17
    exposureroom.com-ot kipróbáltad? ha az is szaggat, akkor nemtudom mi a megoldás :) ezen a gépen tuti menni kéne. Notiban AMD 1900 mhz-es kétmagos van, és balanced-en reccenés nélkül játsza a jutub HD-t. Csak akkor szaggatja, ha 800Mhz-re viszi le power saverben. Tehát a 2800 Mhz-es celeron = 800 Mhz-es AMD x2 :)
  • passatgt
    #16
    csak egy próba erejéig sem próbálod meg? ugyanis ha ott nem szaggat, akkor a böngésződdel van a gond
  • Molnibalage
    #15
    8Mbs/512kbps... Ennyire hülye nem vagyok, köszönöm.
  • Molnibalage
    #14
    IE-t nem vagyok hajlandó használni a flash frissítés nem segített. Az XP64 lenne a baja?
  • Adenoma
    #13
    xbox360 hogy lesz idekötve?
  • Ahoy
    #12
    A youtube HD eléggé egy fos szerintem, 2800-as Cerka már szétszaggatja. Radeon HD chip se számítana sokat szerintem, mert nem látja. Azért nemértem miért ezzel a szarral oldották meg, mert pl www.exposureroom.com egy inkább filmes /kisfilmes megosztó... és hogylehet hogy ott gyönyörű a HD és pöccre megy a fosgyenge cerkán??

    Akinek szaggat a jutub, mert gyenge a gépe, az próbálja ki expo roomot
  • passatgt
    #11
    http://www.youtube.com/account#playback/quality

    itt állítsátok be, hogy I have a fast connection.

    Nálama alapból hd-ben játsza le
  • Cat 02 #10
    Elvileg alapból HD, mert tv ugye, de igazából nekem nem jött össze :D
  • Bith
    #9
    Ha az aláírásodban lévő konfigon szaggat, akkor az internet elérésed cseréld gyorsabbra...
  • np
    #8
    Ennél az új platformunál is meg lehet HD-ba nézni a videókat? Mert én nálam egyiknél se volt alatta a HD jel amivel át lehetett volna állítani őket.
  • hdo
    #7
    Köszönöm, én is tudok aláírást olvasni. Csak gondoltam hátha nem saját gépe, vagy netbook.
  • passatgt
    #6
    Core 2 Duo E7300
  • hdo
    #5
    Flash Player 10, Intel Atomnál /~1,7GHz/ nagyobb proci ... ha ígyse megy, akkor más böngésző.
  • passatgt
    #4
    flash player frissítés, próba másik böngészőben
  • Molnibalage
    #3
    Áruja már el nekem valaki, hogy mit kell beállítani, hogy a gépemen a HD youtube videók ne szaggassanak...
  • hdo
    #2
    Én magát a koncepciót nem értem. TelevízióBÓL kerülnek javarészt youtube-ra a videók, amit a cikk is említ hogy nem kellene leadni. Szóval nem értem hogy akarnak nézettséget/bevételt ... a Pistike howto videóiból?
  • Fbn Lx
    #1
    kommentek nélkül nem teljes a jutub :c