183
Nevetséges de valaki ezt akarja...
  • tigeroo
    #183
    .D
  • pista89
    #182
    az lesz ja
  • Fabio Capello
    #181
    hoppácska, törölték a bejegyzést O.o
  • karajjj
    #180
    mikor az első videóban megláttam az építkezést, gondoltam, hogy ez lesz :D

    meg már abból sejthető volt, hogy pont aznap láttam a híradóban, hogy a szomszéd városban is megépítették a lakóparkot és összesen 2 vagy 3 laskást tudtak eladni
  • Fabio Capello
    #179
    Itt a vége, fuss el véle
  • Legend Killer
    #178
    nem, csak fárasztó tud lenni. meg hülyeség az egész.
  • AbaEdus
    #177
    hát Herceghalom nekem is megfelel,jó kis hely az amúggy:DD
    tudod,amíg a halál el nem választ:D ami Legend Killer jóvoltából,lehet igenhamar bekövetkeznne:d
    ami azért sztem kicsit túlzás:)túl komolyan veszed(sztem):)
  • perez87
    #176
    Huhúú ebből egy nagy mese fog kerekedni:D Herceg hercegnővel csak az óperenciástenger és az üveghegy hiányzik:D
  • AbaEdus
    #175
    én meg hercegnő vagyok:P
    :DD
    meg is üzenem neki azonnal,h vegyen el feleségül
  • Legend Killer
    #174
    és akasztást, kínzást, pellengérre való helyezést, melynek főszereplője és áldozata az az idióta barom, aki hercegnek nevezi magát.

  • AbaEdus
    #173
    hát jahm,stílusa az van:)
    Herceghalomnak hercege van...csinálhatnának akkormár ilyen herceghalmi napokat,herceg választással:D
  • Fabio Capello
    #172
    Turizmus, már csak a pofa stílusa miatt is érdemes lenne ellátogatni Herceghalomra, arról nem is beszélve hogy mégiscsak egy hercegségbe látogatsz


    _:D:SA_F:SA:D:Sd
  • AbaEdus
    #171
    :D
    eléggé aktívan alkot újabbnál újabb dolgokat.lassan érdekelne mostmár,h mi a valós célja ezzel:)
  • karajjj
    #170
    itt van 1-2...
  • perez87
    #169
    Én még csak most kapcsolódtam be ebbe a herceges történetbe... Volt mit olvasnom, és hát mit mondjak... Ennyi hülyeséget egy helyen:D Nem tudom, hogy akad e valaki, aki ezt komolyan veszi:D
  • notcha
    #168
    Napról napra frissül a blog, úgyhogy lehet miről beszélni:D Néztem már is van új bejegyzés.
  • Legend Killer
    #167
    hagyjad.

    én azon csodálkozom, h ennyi hsz-n keresztül szórakoztak ezen. azt gondoltam pár hsz után topik klóz, erre tessék. mekkora vicc az egész és mindenki akkor is itt dumál erről. ennyi erővel azt mondhatnám, hogy én meg Budapest királya vagyok, LOL.
  • karajjj
    #166
    de te tényleg nem érted, hogy nemfog?
  • jaszmin76
    #165
    Igen olvastam, hogy lehet, hogy a kastélyban lesz az iskola! de jobb lenne ha már inkább építene egy új épületet iskolának! :)
  • kurtaanya
    #164
    Sziasztok!

    Nem tudom minek lenne ez a reklámja, furcsa, de azért tök poén. Haza jön X év után azt more, minnyá kéri a jussát.... :D:D:D:D:D
    Nekem teccik ez a muki. Jaszmin lehet hogy a kastélyban lesz az iskola. :)
  • Legend Killer
    #163
  • jaszmin76
    #162
    Gondolkodtam, és lehet, hogy ez egy új filmnek vagy színházdarabnak a reklámja! :D Tök jó történet ez, és szerintem érdekes és izgalmas film vagy darab lenne belőle!
  • karajjj
    #161
    te tényleg hülye vagy...
  • jaszmin76
    #160
    De ha ez egy reklám, akkor csak készül valami, mert a semmit nem fogják reklámozni csak úgy poénból! Vagy valaki csak unalmában csinálja ezt az egészet, vagy túl sok a pénze és nem tudja mire fordítani! Hát nem, itt igenis készül valami!!!
  • karajjj
    #159
    te hány éves vagy? 11?
  • jaszmin76
    #158
    Miért ne csámcsoghatnánk már ezen? Hiszen ezért jött létre ez a topik, hogy erről beszéljünk! A herceg újabb terve: kastélyt akar építeni, de pont az iskola helyére :( ha az én iskolámat bontanák le én elég szomorú lennék! Szerintem ennek az ötletnek nem nagyon fognak örülni a lakosok! Szép lesz ha lesz Herceghalmon kastély, de építse az iskola mellé akkor, és ne a helyére!
  • Legend Killer
    #157
    nem igaz, hogy még mindig ezen csámcsogtok.
  • sambauer
    #156
    amúgy mit akar reklámozni ?
  • bakosla24
    #155
    valószínűleg, ha fellendül az élet Herceghalmon, akkor munkahelyek is lennének...odaköltözne valami multi...
  • karajjj
    #154
    de nem készül semmi, mert ez csak egy reklám -.-
    aki komoly dolgot akar, az nem ilyenre kúrja el a pénzét, hanem szarik a közvéleményre és inkább munkahelyeket teremt...
  • lolita99
    #153
    Én nem abban reménykedem, hogy egyszer tényleg hercegség lesz herceghalmon, hanem abban, hogy itt tényleg valami nagy dolog készül, és nem csak a lakópark, hanem valami egészen más amiről még nem tudunk! Akár nagyobb víztorony, vagy gyárak stb stb...
  • supperlevi
    #152
  • bakosla24
    #151
    mert NINCSEN MIKULÁS???
  • karajjj
    #150
    lehet hogy hülye vagyok, de nem értem, hogy mit akarsz reménykedni...
    ez olyan mintha te most reménykednél abban, hogy van egy nagy kövér pirosruhás bácsi, aki minden jólviselkedő gyereknek ajándékot visz decemberben... :\
  • karajjj
    #149
    gondolom ott valamit, feltehetőleg az új lakóparkot(csak abból gondolok erre, hogy most kurvanagyon visszaesett az ingatlanpiac...)
  • bakosla24
    #148
    de akkor mit reklámoz? Herceghalmot?
  • lolita99
    #147
    Jó de azért fantáziálni és reménykedni lehet vagy már azt sem szabad? szerintem már mindenki felfogta, hogy nem igaz ebből semmi! Vagy van még itt olyan aki elhsiszi: :D
  • karajjj
    #146
    fogjátok már fel, hogy nem herceg és Argentínába se fog pálinkát árulni, mert pálinkafőzde sem lesz!

    Horváth Andor hívják a színészt, aki a herceget alakítja



    a Centrál Színház társulatának tagja és az egész csak REKLÁM!!!!!
  • bakosla24
    #145
    sztem, azt jelöltette be az új videóban, vagy csak sima szobor lenne, mind1 :)
    új vid
  • supperlevi
    #144
    Nézd a blogját, ott biztos elsőkézből értesülsz a dolgokról.