386
A sorozat legújabb része ezúttal PC-n is meglehenik!



\'Minta\'

\'Minta\'

\'Minta\'

\'Minta\'

\'Minta\'

\'Minta\'
  • johny85
    #386
    nem tudja valaki hogy lehet a liftes részt átvinni,mindig lehullok ,nincs semmi??
  • johny85
    #385
    valaki tudja hol a mentés?
  • DarkSector
    #384
    ja valami ilyesmi...
  • Seth
    #383
    Bármikor lehet, viszont visszadob a legutolsó checkpoint-hoz
  • DarkSector
    #382
    Közben is, a fejlesztő menüben ahol eleve megvehető fegyvereket ad, meg cuccokat, fejből nem tudom. :)
    de a menüben van, lehet hogy csak chapterenként engedi asszem.
  • johny85
    #381
    aham,de fegyvereket hogy lehet fejleszteni?
    meg csak pálya vége után lehet fejleszteni?
  • DarkSector
    #380
    Életcsomagokat vegyél fel, nekem automatán elhasználta ha az életcsik lemegy, nem hazsnáltam még manuálisan.

    Fejleszteni érdemes, fegyverek-életerő-Blade mod, stb.
    Ruhának lehet nem mindegyiknek lesz hatása, a legtöbb csak skin.
  • johny85
    #379
    elég zuzós játék bár elég nehéz.
    nem tudja valaki hogy, hogy lehet életet tölteni,az f-es energián kívül,pl főellenségnél ?
    ha ruhát váltok ill veszek az változtat valamin?
    mit érdemes fejleszteni?
    thx
  • janihunk
    #378
    Saját:
  • Lunki88
    #377
  • DarkSector
    #376
    lenne szives valaki feltöltené nekem csak a crack mappát?
    véletlen a tüzfalam kiirtotta. :D
  • Shep
    #375
    Hát így a játék vége felé be kell valljam ,hogy csalódás az produktum. Az átvezetők jók azzokal nincs gond de maga a játék hamar unalomba fullad, ugyanaz az 5-6 fajta ellen jön, ugyanaz az ismétlődő harc szobáról, szobára, egyedül a Boss harcok nyújtanak némi felüdülést de azok sem sokat. Ha nem lennének a nagyszerű, látványos átvezető videok már biztos, hogy félbehagytam volna.
  • grebber
    #374
    Metal Gear Solid 5:Ground Zeroes 2014. március 18-án jelenik meg PS4-re, PS3-ra, Xbox One-ra és Xbox 360-ra.

    És lesz a Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

    "Hideo Kojima a Twitteren árulta el, hogy nagyságrendi különbség lesz a Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes és a Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain méretei között: a március 18-án érkező prológus a The Phantom Pain térképének csak egy kis szegletét mutatja majd be, utóbbi "több százszor nagyobb" játéktérrel várja a rajongókat."

  • speed01
    #373
    Mind2? lemaradtam valamiről? :D
    én csak az 5-ről tudok :)
  • DarkSector
    #372
    Kiadják mind2 új MGS-ot xbox-ra.
    PC kérdéses.

    Csak a 4. volt only ps3.
  • speed01
    #371
    Kifogják-e. :D
  • speed01
    #370
    MGS sorozat az a playstation-re összpontosít. Rising egy külön álló rész, gondolom azért jött xbox 360-ra és pc-re is. bár most hogy jön a next genes xbox nem tom kiadják-e arra is az 5-öt
  • DarkSector
    #369
    miféle ps game?
  • speed01
    #368
    Ne sírjatok, hanem inkább örüljetek hogy megjelent pc-re. Ez egy ps game, és az is marad kb. Azért Gray Fox is jól nyomta az egyben! aki szerette az első részt az tudja miről beszélek :)
  • Shep
    #367
    Hihetetlen azért, hogy x perc harc után mindig jön 2x perc rádiózás. Átvezetőkkel nincs gond azok többnyire akciósak, de ez a rádiózás kimerítő.
  • DarkSector
    #366
    Ahogy sejtettem blade mod-ban gáz egérrel hadonászni. Később ebből még sok szopás lesz, mikor pl célozva kell suhintani egy adott szögben a kardunkkal.
  • speed01
    #365
    MGS 1 mindent visz szerintem
  • mester1987
    #364
    Köszi, akkor benéztem.
  • Shep
    #363
    Hát igen, az elég macerás nekem is.


    Beszarás azért ez a játék, Raiden szétkaszabolt egy helikoptert :D
  • Seth
    #362
    Az energiatöltő egyébként úgy működik, hogy csak elég ha be van rakva a slot-ba, automatikusan elhasználja, ha lemegy teljesen az energiája, nem kell figyelgetni, hogy na, már csak 1 cm energiám maradt, használjunk egy töltőt

    Egyik nagy bajom volt a sub weapon-ök használata a játékban, nagyon frusztráló volt,hogy be kell lépegetni a menübe, holott a d-pad-dal simán shortcut-ra lehetett volna őket rakni, billentyűzetről nem is beszélve. ezért alig alig használtam pl gránátokat,rakétavetőket,mert nem volt kedvem a nagy hajcihőben a menüben kotorászni
  • Shep
    #361
    Á megvan, előbb be kell pakolni a slotba majd q. Tiszta Dark Souls, itt sem nagyon kötik az ember orrára a dolgokat, pl. most vettem észre, hogy van millió 1 kombó :)
  • Shep
    #360
    Mivel lehet harc közben javítani a cuccokat, mert szedem felfele a javítókat csak hát jó lenne őket használni is. Azért az látszik ,hogy nem a bill+egér kombó a legmegfelelőbb erre a játékra.
  • Seth
    #359
    A 3. rész a legjobb ebből a szempontból,mert abban nem sok olyan átvezető van amiben nincs akció vagy valami látványos jelenet. A 2. rész annyira el volt húzva a hülye codec beszélgetésekkel,hogy katasztrófa
  • DarkSector
    #358
    az szerintem a legszarabb, az 1-3 a legjobb, utána 4. és végül a 2. rész.nekem megvan HD kollekció, csak az első rész hiányzik...
  • DarkSector
    #357
    Nekem tetszett.
    A végén az a legjobb mikor már legyengül és feldühítik és elkezd aprítani. :D
    Meg a helikopterleszállónál a kedvencem a dagadék, az nagyon kemény jelenet.
  • Shep
    #356
    Nekem már a MG 2 is bőven sok volt :)
  • DarkSector
    #355
    nekem még megvan az kurva ingyombingyom. :D
  • Seth
    #354
    Az a baj, hogy ebben a játékban a sztori egy agyfasz :)
  • Seth
    #353
    Szerencséd, hogy nem Metal Gear Solid 4 hosszúságúak :D Pl abban az ending, onnan,hogy utoljára az irányítót meg kellett nyomni, 1 óra átvezető a stáblistáig :D
  • DarkSector
    #352
    Ilyenek a MG-ek, erre számíts a történet lesz a fő dolog, a harc amolyan köztes elem, a végefelé szinte csak bossfight.
  • Shep
    #351
    Állat ez a játék csak marhára sok a video, eddig több mozizás volt, mint játék.
  • speed01
    #350
    Szerintem jó lett! :D
  • grebber
    #349
    Raktam be párat gyors az elejéről!
  • DarkSector
    #348
    Huh az kurvagáz lesz. :D

    lekopik majd az egérpadom mire végigviszem. :D
  • Maxtreme
    #347
    a játék valós mérete kb 2.5-3gb, a többi film.