121
Deagostini AMG Mercedes C-Klasse DTM 2008
  • kemszi2
    #81
    nekem nagy megkötés a kaszni,mégpedig az ami a logómban van:D
  • soma22
    #80
    kyosho fazerem van remek kis gép
  • kemszi2
    #79
    engem is jobban vonz a berregős:) de most így kezdésnek elektromos.régen kereszttesóm ta-01-ével rengeteget toltuk és mókoltunk vele estéket.ennyi tapasztalatom van a témában:)
    a tt-01 is pont ezért vonz mivel építőkészlet és kezdésnek tökéletes
  • soma22
    #78
    elektromos nem vonz:(

    számomra az játékautó, holott pénteken láttam nem gyengéket...de akkoris hiányzik a hang és a törődés:)
  • kemszi2
    #77
    nekem kicsit lógott alapból a teleszkóp...ekkor döntöttem úgy hogy inkább tt-01 ami bírja a terepet és ki tudom használni.ezt a dögöt ki se tudnám használni
  • soma22
    #76
    hát, annyit tudok mondani, hogy a ferkát félig csináltam, de megbántam. ennek utánaolvastam, kérdezősködtem, és végül kiderült, hogy nem akkora átbaszás mint a ferrari volt.szimpatikus gép lesz ez, elég brutális is, addigra megtanulok a mostani 1:10-essel menni, közben meg ezt összepakolom.
  • greg benz
    #75
    Én is ezen röhögtem mikor elküldtem a kommentet:D
    Pontosítok:D
    Nem szarom le,érdekel:) Azért is nyitottam..csak nem tudom/akarom venni az újságot
  • soma22
    #74
    nyitsz egy topikot, erre leszarod:D
  • greg benz
    #73
    Kellaf*omnak:D
  • soma22
    #72
    nem fogom lefotózni baszki:D
    390 ft, vedd meg:P
  • greg benz
    #71
    Képet
  • soma22
    #70
    az első számban van egy felni, illetve egy lengéscsillapítónak az összes alkatrésze, kivéve a belevaló olajat.
    az újság felépítése egyezik a ferkájéval:dtm történet, mercedes történet, modellezés, összeszerelés
  • greg benz
    #69
    Valaki rakjon már képet,hogy miket tartalmaz az első szám,meg magáról az újságról is tehetnétek 1-2 képet:)
  • soma22
    #68
    hát az passz, érdemes figyelni az újságost
  • Tufa
    #67
    tudom, de melyik nap?
  • soma22
    #66
    hetente jelenik meg
  • Tufa
    #65
    Mikor lesz a következő szám?
  • Satterhand
    #64
    Igen ez lesz az első modellem, mivel csináltam már ilyen alkatrészeket (persze fusiban!:D ) tudom hogy miket és hogyan lehet.
    Majdnem az összes műanyag alkatrészt ki lehet benne cserélni értem én az alvázra a felfüggesztés elemeire, a kerékagyra.
    Egy debreceni modellezőcsoport pár tagjának csináltam ilyesmiket mert ezek könnyen eltörnek.
    Ezzel a mercivel kapcsolatban még nem döntöttem de valószínű igen lesz rá a válaszom!:D Majd jelentkezem hogy mik a tapasztalataim ezzel kapcsolatban!
  • AirStrike
    #63
    A modellek világában nem igazán észlelhető értékcsökkenés. Legfeljebb akkor lesz olcsóbb minden, ha az euró csökken. Egy 1/8-as onroad modellt nem igazán kapsz újonnan 120-140000 ft alatt.
    Megéri megvenni ha nincs az embernek ennyi pénze egyben, és úgy gondolom a mai világban (Magyarország) egy darabig nem is lesz.............
    Ez az első modelled lesz??
    Ne éld bele Magad az alkatrész gyártásba, mert nem igen van olyan cucc benne amit lehetne csinálni cnc-vel. Hirtelen csak az alváz jut eszembe. De mivel te foglalkozol ilyesmivel, majd jobban tudod......
  • Satterhand
    #62
    Sziasztok!

    Én is elgondolkoztam rajta, hogy belevágok elég kecsegtető hogy egy normális versenyautód van így részletfizetési lehetőséggel, jelen pillanatba mivel apuka vagyok így nem tudnék ennyit belefektetni egy szórakozásért!
    Most jöhet a fekete leves!
    A gépet 20hónap alatt rakod össze, mindig csak 2 hetente küldenek 2 lapszámot összesen 80 lapszám van. Elgondolkodtam rajta hogy tényleg megéri e hogy mennyire lesz érték csökkent a kocsi a végére...
    Nektek erről mi a véleményetek?
    Egyébként az utolsó lehetőség megrendelni a lapszámot 17.-e ha utána rendeled meg az első számtól az utánrendelésnek minősül ami lapszámonként a 2400 helyett 3000!
    Számomra még azért kecsegtető mert cnc gépkezelő vagyok így a műanyag alkatrészeket kapásból alumíniumból meg tudom csinálni!:D

  • AirStrike
    #61
    Sziasztok!

    Én úgy gondolom hogy megéri megvenni így 1,5 évre, mert modellboltban egy ilyen 1/8-as modell 140000.
    Aki nem tud egyszerre kifizetni ekkora összeget, és nagyon szeretne ilyen modellt, akkor ez nem olyan rossz választás. Ennyivel többe kerül ez a fajta kivitelezés (50 forinttal).

    Én végigjátszottam a Ferrarit, nem gyors a sok áttételezés miatt, de forgatni jól lehet, főleg vizes betonon!!! Ha gyorsabban akarsz menni vele, akkor ne kanyarodj ,mert kitolja a seggét.................

    Szóval ismételek, kell valami gyorsabb. A két seb.fokozattal és a 28-as motorral elég szépen fog sederni!
  • kemszi2
    #60
    na túl vagyok az első számon.de nem voltam elragadtatva tőle én se:)inkább negyedéből összerakom a lanciát,az is építőkészlet szóval én rakom össze és legalább tudom gyengébb terepen is használni
  • greg benz
    #59
    Nem arról van szó...csak azért az fura,hogy elvileg kyosho az autó minden porcikája,de hazai forgalmazó pl nem ismert rá,hogy az alváz az lenne..
  • soma22
    #58
    és pl az alváz miért ennyire fontos?minden ugyanott van, mint a többi kyoshoban:D
  • kemszi2
    #57
    az első számot biztos megveszem:D
  • greg benz
    #56
    Azért szerintem előtte olvasgasd át itt a kommenteket,ebben a fórumban szakértők vesézik ki a dolgot,tőlük több okosságot fogsz hallani

    Ez pl felettébb érdekes: "Egy másik fórumban a magyar Kyosho forgalmazó mondta el hogy a fellelhető fotók szerint nem tudták beazonosítani az alváz típusát."
  • kemszi2
    #55
    én így szerintem belevágok,hogy nem akkora ráfizetés mintv az elején gondoltam
  • greg benz
    #54
    Mindenesetre aki elkezdi építeni,az majd írkáljon ide a fórumba,meg képeket is toljátok dögivel
  • soma22
    #53
    a hajtáslánc ugyanaz, méret is, szerintem megéri
  • soma22
    #52
    legalábbis kisebbet buksz mint a ferkával anno
  • greg benz
    #51
    És az ugyanazt tudja/tartalmazza,mint amit az újsággal részletekben kapunk meg?
    Mert akkor szerintem egyáltalán nem lehúzós ez az újság dolog,inkább egy nagyon jó "részletfizetési" lehetőség azoknak,akik amúgy nem engedhetnék meg maguknak,hogy ilyet vegyenek
  • soma22
    #50
    ami ennek a kocsinak az alapját adja(kyosho inferno)

    nézz utána a kyosho honlapján, vagy a modellfutár-on
  • greg benz
    #49
    Mármint micsoda 180 a boltban?
  • norbi56
    #48
    Ugyérzem tényleg beszélni kell faterral:D
  • norbi56
    #47
    Ha 180k a boltban ez meg 189 akkor megéri nem?És legalább nem unatkozol,nem fogod abbahagyni ha már elkezdted:)
  • greg benz
    #46
    Ja tényleg,írtad is már
  • soma22
    #45
    ferka abbamaradt a felénél, és eladtam az alkatrészeit, aminek az árából vettem egy RTR kyosho fazert.
  • greg benz
    #44
    Jaaa,ráadásul ferkád is van...bázmeg,szarjátok a pénzt
  • greg benz
    #43
    legyen 220

    Amúgy lehet az első számot megveszem,van benne fasza poszter:D
  • soma22
    #42
    persze, mire odaértem meg is rendelte.

    pedig a ferka után én nem akartam:)