121
Deagostini AMG Mercedes C-Klasse DTM 2008
  • MrTwister
    #121
    Ez sem rossz, főleg a fóruma!: AMG Merci ATW
  • widike
    #120
    Itt egy másik oldal, ahol már rengeteg véleményt olvastam az autóról, nézzétek meg, hátha találtok valami érdekeset!
    Amg-Mercedes modellautó blog
  • HTS s3rg1nh00
    #119
    nekem tegnap hozták.
  • Tufa
    #118
    Ti megkaptátok az alvázat már? Nekem még mindig nem jött meg. Ügyfélszolgálat szerint már kiküldték 27.én...
  • ckomi
    #117
    Sziasztok! Továbbra is várok mindenkit a weboldalamra.

    http://amg-mercedes.atw.hu
  • greg benz
    #116
    Kezdődik
  • srozsa
    #115
    Sziasztok.

    Eladó AMG MERCEDES DTM 2008 1-12 lapszámok egyben.
    Email: [email protected] árajánlatokat ide várom.
    üdv.
  • greg benz
    #114
    Jóó,de azt akkor nem "részletre" vetted:) Ennek ez a lényege..mert nem sok embernek van ennyi pénze ilyenre egyben.
    Mondjuk nem tudom heti 3000-et mennyivel könnyebb kiadni :D
    Nekünk is csak itt áll a ferrari a fiókban,olajat,benzint még nem látott,kasztni sincs kivágva meg lefestve...ugyanis csak ez a 3 dolog lenne megint vagy egy 20as,és akkor arról ne is beszéljünk,hogy innentől lehetne örökké tankolni tankolni tankolni
    Inkább el kéne adni a picsába és venni belőle egy TREK biciklit
  • SrAta
    #113
    nemsok csak 216 250FT XD
    Méég ha rendes modellesnél veszed darabokba is kijössz 100ból:D
  • greg benz
    #112
  • ckomi
    #111
    E30! köszi szépen :D
  • greg benz
    #110
    Na ezt csináljátok meg a mergával:DDD
  • greg benz
    #109
    Végre valaki aki nem rest képeket meg infokat megosztani a nyálcsorgató népségnek
    Jó kis oldal,beraktam kedvencekbe!
  • ckomi
    #108
    valamiért a linkre kattintva nem nyilik meg az oldal ezért inkább irjátok be: amg-mercedes.atw.hu
  • ckomi
    #107
    Sziasztok! Várok szeretettel a honlapomon ami kimondottan a mercedes számára készült.merci honlap

    Üdv
  • HTS s3rg1nh00
    #106
    na,nekem is megjött végre,az első 3...szép nagy posztert is kaptam,pont jó lesz,eddig úgyis egyedül árválkodott a szoba egyik sarkában a hatalmas F50 poszter,hiába a 2004-es 911 GT2 sokkal kisebb...de most végre jól fog kinézni(csak a san andreas térképet kéne már leszedni
  • soma22
    #105
    x ker, modellcentrum pálya. keresztúri úton van, 1-2 honapja épült, on és off road pályával egy helyen. keress rá gugliban, érdemes megnézni. nekem rengeteget segítettek már az első kintlétemkkor is, pedig sosem mentem még pályán, a kocsi is szarul volt beállitva, de mostmár pöpec:)
  • greg benz
    #104
    Nem is gondolnám,hogy magyarországon létezik erre a célra ilyen minőségű pálya
    Hol van ez helyileg,és mikor "létesült"?
  • soma22
    #103
    A ferkás topikba anno sok képet tettem a moci összerakásárol, viszont azt sem az elején. mellesleg ez nem egy annyira exkluziv cucc lesz, viszont bika, és használható, nem csak nézegetni való. Emellett ez a hobbi nem a forumokon zajlik hanem pl a modellcentrum uj kitűnő pályáján, ahol én is köröztem a fazeremmel:)

    tessék kép




  • greg benz
    #102
    Nem,csak miután nem veszem az újságot,kiváncsi lennék mi van benne:) Meg azért a topikot is feldobná,ha lehetne látni vmennyire azt,ami az egész témája:P
    Ha megnézed a ferraris topikot ott csomószor volt kép
  • soma22
    #101
    te képmániás vagy:D
  • greg benz
    #100
    Mittomén,valamiről:D
    Mondjuk a poszterről,meg az alkatrészekről
  • soma22
    #99
    mi a fenéről?

    meglepő lesz a mérete egyébként az 1:10 után, iszonyat hogy durván 2x akkora a kereke:)
  • greg benz
    #98
    KÉPET MÁ
  • soma22
    #97
    ma meg tegnap elég sokan megkapták...nem kérdezel rájuk?
  • HTS s3rg1nh00
    #96
    ...nekem meg még nem küldtek semmit...
    pedig már 3 hete rendeltem...
  • soma22
    #95
    megjött a 2. és 3. szám, az ajándék poszterrel:)
  • luy
    #94
    http://www.amg-mercedes-racer2008.de/modell_bauteile.php

    az előzőben nem jelent meg alink, nem megy ez nekem:)
  • luy
    #93


    Ime, itt van, melyik rész pontosan mit is tartalmaz...
    Ha nagyon belelendülök, lehet csinálok egy weblapot, ahol bemutatom, mi hogy megy... De ez még nem biztos, meg kb ősz lesz, mire lesz értelme nekiállni...
  • greg benz
    #92
    Képeket nincs kedved tenni?Hogy milyen alkatrészeket kaptál eddig,meg mondjuk ha van valami érdekes az újságban
  • luy
    #91
    Veszem, veszem, de 2 szám után sokat egyenlőre nem sokat lehet kezdeni vele.. majd ha lesz egy halom szám, nekiállok összerakni. Addig meg csak várni, várni, várni... Esetleg gondolkodok rajt, hogy ebayről nekiállok összeszedni... NJémeteknél már 40 szám körül járnak..
  • greg benz
    #90
    Na miaz,senki sem veszi?
  • soma22
    #89
    én bejáratáshoz a 15%ost vettem 2 litert, igazad van tényleg van benne alkohol, elnézést.
  • AirStrike
    #88
    Nagyon tévedében vagytok! :)

    Na akkor elmondom az alapösszetételt: Metanol( metil-alkohol), kenésnek ricinus olaj, nitro-metán égésgyorsítónak.
    Ez az összetétel az alap üzemanyag, de léteznek más adalékok is.
    A %-os üzemanyagjelzés az azt jelenti, hogy hány százalékban van benne nitro.
    De vigyázni kell mert minél több van a nitroból, nem feltétlenül jelenti azt hogy az a legjobb. Pl: A sok nitro csökkenti a motor élettartamát, szerintem a legideálisabb üzemanyag az 16%-os.

    Ha esetleg nem ismernétek a METABOND-ot, mint fémfelület nemesítőt, ajánlom hogy szerezzetek be valahonnan. (elég drága dolog de hatásos)
    Néha bele kell fújni vagy cseppenteni a motorba, izzítás nélkül kicsit megjáratni, hogy mindenhová eljusson, főleg a dugó és hüvelyhez. Ez a cucc tartósítja a motort.

    Autóba benzines pl a Baja (1:5-ös m.arányú), szép, de bazi drága............
  • soma22
    #87
    szerintem egy deka alkohol, és benzin sincs benne:D

    nitromethán és olaj keveréke.
  • greg benz
    #86
    Ennyire rosszul tudtam volna?

    De egyébként azért valami benzin szerű cucc,nem?mert a "füstje" is szürkés,meg büdös is:D
  • AirStrike
    #85
    a motor........... nem benzines. :)
  • greg benz
    #84
    mi alkoholos?
  • AirStrike
    #83
    Alkoholos...............
    De az elektromost meg órákat kell tölteni......
  • greg benz
    #82
    A benzines berreg,az elektromost viszont nem kell vagyonért tankolni