17
Mechwarrior TPS a Square Enix-től
  • BEAST #17
    Nem tudom miért vártok minden játéktól világrengető újításokat. Nekem tetszett, egyszer pont jó volt végigjátszani. Teljes áron én se venném meg, de később lehet beszerzem majd.
  • balee4
    #16
    Kipróbáltam és tényleg, gagyiság a köbön. Grafika annyira azért nem szar, de a többi minden. :D
  • grebber
    #15
    Kevés játék van amit nem töltök le de ez az a kategória :D
  • n003
    #14
    háát kb 5eurós szintű játék :( rettenetes grafika ötlettelen játékmenet 6,3gb fölösleg :((
  • MrXL
    #13
    Kipróbáltam. A IV.ACT 2.fejezeténél járok. Hát az év játéka biztos nem lesz, de annyira nem rossz, hogy ilyen kihalt legyen a fórum. Akinek bejött az utolsó transformers annak ez is tetszeni fog.
  • balee4
    #12
    Front.Mission.Evolved-SKIDROW

    Kipróbálta már vki?
  • grebber
    #11
    17 új kép
  • grebber
    #10
    55 új kép
  • grebber
    #9
    E3 Trailerek
  • grebber
    #8
    "A Front Mission Evolved szeptember 17-re csúszott."
  • grebber
    #7
    Infok Trailerrrel
  • STREEX
    #6
    Új trailer
  • Seth
    #5
    Nehogymá ez TPS lesz. A Front Mission-ök (1 snes-es gun hazard epizódtól eltekintve) mind stratégiai játékok voltak a jobbik fajtából. Remélem ez is az lesz, de ahogy látom a double helix keze lesz a dologban, úgyhogy már temethetem is azt a régi játékmenetet. Mi a francot csinál a Square, sorra cseszi el az összes sorozatát ?
  • SigS
    #4


    Egy pillanatig gondolkoztam hol láttam ilyen lábakat
  • Thanatos
    #3
    ami mondjuk nem is meglepő tekintve hogy nem náluk vannak a jogok tudtommal :)
  • Thanatos
    #2
    hát így első shotok alapján ez mechwarriortol kb mint Makó Jeruzsálemtől... :/
  • STREEX
    #1
    infók és képek

    Első videó
    Akár még jó is lehet.