18
  • Julius Caesar
    #18
    igen, de codban és csében elég sok a tört szerver (sztem 80%-ukra tuti felmehet törtes) és akkor csak arra vonatkozik az ellenőrzés (vac, pb) aki eredetivel játszik. aki törtezik, az úgy scal ahogy akar. ha meg megfogják, akkor is mi van? egy szerverről banolták, átmegy máshova és ott teszi tönkre más játékát. ő nem fizetett pénzt a játékért, tehát miért tartaná be a fair play szabályait? de azt kívánom, nagyobb öröme ne legyen az életben, mint a csalás.
  • chuky123
    #17
    mér szerintem király lesz pl snowmobilról gyapni az ellent.
    Pl a cod 5 ben is vannak tankok.
  • wOlFbYTe
    #16
    A csalókat egyszerűen ki lehet szűrni a mai technológiai lehetőségek mellett.

    Lásd QuakeLive... Böngészőben futtatott megjelenítés, minden egyéb a QuakeLive szerveroldalán van kezelve és tárolva (configok, collision detektálás, stb).

    Sokan fognak hőbörögni a felhozott példa miatt. Akinek nem tetszik hogy csalókkal játszanak, ne játsszon csalásra alkalmas játékkal.
  • Sir Ny
    #15
    ja
  • nalidzsizpáuvö
    #14
    Azért a hivatalos szervereken kiszűrik a csalókat, nem?

    Egy ekkora játéknál meg kell hogy oldják az fairplay-t, pl. a Blizzard szerverein is szinte lehetetlen csalni, mert folyamatosan ellenőrzik.
  • haxoror
    #13
    Külföldön sokkal kultúráltabb a helyzet.
  • Hegi90
    #12
    járművek? :(
    azok sose tetszettek az FPS-ekben :(
  • Julius Caesar
    #11
    simán el lehetne CS/COD szindrómának nevezni. aki csaló őt nem kickelik, aki meg jó/makkol egyet az meg ban. ja és ha valaki lelő akkor csicskaláma lesz.
  • wednes
    #10
    Az a baj, hogy akkor is megkaphatod, hogy WH-s vagy mikor szemtől-szembe lősz le valakit. Ez volt nekem is a bajom a COD-dokkal, sok a csaló és aki meg nem csal azokat kiáltják ki annak.
  • Falcon87
    #9
    Szerintem elég erős túlzás a 70%, engem is whsoztak már le, amikor közel sem vagyok az, csupán elég sokat tolom, és konyítok hozzá valamennyire :)
    Bár, én csak magyar szervereken tolom, nem tudom, külföldön mi a helyzet.
  • Bmx01
    #8
    csak jönne már.......
  • Fórumharcos
    #7
    Az biztos!!
    Csak az folyamodik csaláshoz aki kiváncsi,és csak az használja folyamatosan aki normál körülmények mellett gyengén szerepel.
    Francot ha multira mindíg van egy kis idő,mégse arma?!'
    Üdv.
  • Julius Caesar
    #6
    codok még jók is lennének, ha nem lenne a játékosok 70%-ának agyonhackelt cfg-je meg 3 cheat programa a háttérben. akkor még lehet szeretném is.

    eméljük az új részhez is 2 nap múlva már lesz kiszűrhetetlen wh+sh+aim+hpheck+maphack+norecoil meg nemtom még miket találnak ki.
  • macseke
    #5
    Ja, a játék meg jól néz ki, várom! :)
  • macseke
    #4
    Bár szeretem a multizást, mióta eljöttem az egyetemről, nem vagyok lanközelben, neten meg nem akarok. Úgyhogy igen szomorú lennék, ha nem lenne sima singelplájer a játékokban... Mostmár melózom is, időm sincs másokhoz alkalmazkodni azzal, hogy mikor játszom; a multizáshoz sok idő kell, ha csak fél órám van, máris bachhatom..
  • Fórumharcos
    #3
    Szerintem már simán jöhetne az a korszak mikor legfeljebb co-op ra épűlő story lesz a cd-én és nem egy személyes hadjárat.
  • Mardel
    #2
    Cod1 óta egyik játékkal sem játszottam singleben, cod1-et is csak azért toltam végig, mert nem volt netem.
    Hát igen multiplayer mániás vagyok.
  • Fórumharcos
    #1
    a multiplayer mód esetében pedig az Xbox Live szolgáltatást használók táboráról van szó.
    Playstation on már nem is nyomják mi??'!!