20
  • valentine2
    #20
    Nagyon érdekes, hogy a tengeren túliak mennyivel aktívabban használják a közösségi webet (twitter, myspace, facebook) promócióra. Szemben Magyarországgal. Szélessáv
  • nessboth
    #19
    nyakig érő fehér arcfesték mit basszarint? Ezen röhögtem míg az elsőt néztem, és most a 3. képen is visszaköszönt...
  • dissigxx
    #18
    nekem bejött az első rész is várom ezt is
  • winnie
    #17
    "de legalábbis a nagy hypeot egyáltalán nem érdemli meg."

    ez teljesen igaz.
  • winnie
    #16
    "mégse mondasz soha 1 cimet se - mindig csak azt látom h te kritizálsz"

    1. mindig mondok, ha kérdeznek, csak megdöbbent, ha valakit ennyire érdeklek. (engem sem érdekel a te ízlésed.

    2. mindig kritizálok. hol pozitív, hol negatív kritikát öklendek. van véleményem. jé:) (arról nem én tehetek, hogy csak a negatívat látod meg.)

    csak nem érttem, hogy miért érdekelnek címek? arra számítasz, hogy mindre rá tudod mondani, hogy az sz*r? nem fogod. azt sem mindre, hogy jó. (ez tipikus fórumita viselkedés. valaki besérül egy kritikán és nem azt kérdezi, hogy "miért nem tetszett, kollega?", hanem hogy "mert, szerinted mi a jó film, k*csög?" - mindezt azért, hogy vagy rámondja, hogy neki semmi sem tetszik vagy azt, hogy amiket ő néz, az sz*r.

    de ha érdekel, megadom az imdb accountom linkjét, ott el tudod olvasni a szavazás hisztorit.

    a többiektől előre is elnézést. időrendben haladok az idei filmekkel. ezek a mozifilmek jok voltak. nem is 30-40, hanem 53: Libanoni keringő,
    Melegkonyha, [Rec], Spíler, Fűrész V, Szextúra, A csirke, a hal és a királyrák, Az igenember, Transz-Szibéria, Amal, Cselek, A szabadság útjai, Frost/Nixon, Volt, Benjamin Button különös élete, A kuszkusz titka, Made in Hungaria, Elcserélt életek, Kilencedik mennyország, A látogató, Gettó milliomos, Valkűr, Hét élet, Milk, Véres Valentin 3D, Hajrá, boldogság!, Watchmen - Az őrzők, A Baader Meinhof csoport, Coraline és a titkos ajtó, Téli utazás, Apaföld, Elrabolva, Kétely, Vak szerelmek, A Boszorkány hegy, Együtt, Szörnyek az űrlények ellen, Gomorra, Halálos iram, Gran Torino, A felolvasó, Oly sokáig szerettelek, Az osztály, Őrült Szentivánéj, A provence-i fűszeres, Spancserek, iamond 13 - Halálos csapdában, Kémnők, Star Trek, Angyalok és démonok, Ember a magasban, Citromfa, A pankrátor, Titanic 3D: Az óceán szelleme
  • Librarian
    #15
    Úristen annyira iszonyatosan szar film volt, hogy asszonnyal néztük és egyszerűen KÉPTELENEK voltunk végignézni. Vámpíros és romantikus filmnek is olyan szinten leszerepelt.
  • pixx
    #14
  • cateran
    #13
    /signed:) Maximálisan egyetértek:)
  • #12
    Az alapfelállással semmi gond, szimpla love story, maga a történetszövés és a karakterek gyengék - az írónő sajnos nem túl tehetséges, de legalábbis a nagy hypeot egyáltalán nem érdemli meg.
  • steevo7
    #11
    Tegyél rá barátom! Én az utóbbi időben csak figyelgetem a számomra érdekes cikkeknél a hozzászólásokat és jókat mosolygok rajta. Bizony elmés megjegyzésekben, élcelődő stílusban, jelentéktelen aprsógágokba való belekötésben (Elnézést, hogy nem tulajdonítottam olyan nagy fontosságot, hogy kiemeljek néhányat tőle.) nincsen hiány. Egyébként jó volna, hogyha nem próbálná meg néhány esetben téves vagy felesleges hozzászólását, akadékoskodó megjegyzéseit magasröptű és mélyenszántó ( XD ) szövegbe burkolni, mert nálam és jó pár sg cikket olvasó ismerősömnél (van közöttük igencsak tehetséges irodalom szakos diák ismerősöm) nem ér el többet, csak hogy jót nevetünk azon, hogy akarja ő a mezei átlagfórumozót okítani. Egy szó mint száz: sokak szerint (és szerintem is már) szánalmas.
  • lac14
    #10
    mégse mondasz soha 1 cimet se
    mindig csak azt látom h te kritizálsz
    "na, bumm"
  • winnie
    #9
    nem hiszem, hogy az alapanyaggal gond lenne. klasszikus alapfelállás, többször látott problémafelvetés. a twilight esetében a megvalósítás volt szerintem gyenge.
  • 05lampard
    #8
    Olyan idegesítő, hogy minden démonos/vámpíros filmben van egy rasztapucu...
  • #7
    Az a baj, hogy annyira retek az alapanyag, hogy nincs olyan rendező, aki ki tudna hozni ebből valami nézhető filmet. (vagy ha van is, akkor az biztos nem vállalna el egy ilyen ostobaságot)
  • winnie
    #6
    2009? most mondhatnék 30-40 címet, de azzal nem mennél sokra. attól még a twilight nem jött be. 100 másik 2008-ból bejött. na, bumm.
  • lac14
    #5
    sztem jó volt, de Winnie csak úgy kiváncsiságból mondj már 1-2 2009es filmet ami tetszet neked... vagy van egyáltalán olyan film?
  • winnie
    #4
    renélem ez jó lesz, de az első rész, húúú..., nagyon rossz volt.
  • daswalker
    #3
    jambi69: Nem vagyunk egyformák... hála a jó égnek!
  • FuryAlpha
    #2
    +nezzuk ha mar lattuk az elsot!
  • jambi69
    #1
    Iszonyat jó volt az első rész is remélem ez is jó lesz!