11
  • kvp
    #11
    "Az én házamat ne is ismerje fel senki légi felvételen.."

    Eddig is felismerheto volt. Pl. arrol a hazrol ahol felnottem a legkorabbi megmaradt felvetelt egy amerikai bombazotiszt keszitette, amikor kioldotta a nyugati palyaudvarnak szant bombakat. A foto olyan jo minosegu, hogy sikerult megtalalni rajta a hazat, sot meg mellette azt is amit a kerdeses bomba vegul a palyaudvar helyett eltalalt.

    A fenti 3d terkep pedig a magyar nav&go 3d-s modjanak tovabbfejlesztett valtozata. A google is hasonlot keszit, csak ok sokkal kevesebb adatot jelenitenek meg. (nem lehet az utcaszintrol felemelkedni, csak 2d nezetben)
  • Tetsuo
    #10
    Ez a szolgaltatas kulonben is jobb inosegu (hasznosabb) mint a google fele
  • Tetsuo
    #9
    Inkabb a belgak, mint az amcsik..
  • Ferrer
    #8
    Az én házamat ne is ismerje fel senki légi felvételen..
  • tenkenorman
    #7
    Vágjatok fejbe!!! Esküszöm ezt nem hiszem el... Csináltak maguknak egy kis elő kampányt, hogy biztosan üssön a kis "találmányuk"... Nagyon jól tudták hogy mit fognak kijelenteni, bemutatni két nap múlva és képesek voltak belekötni a GOOGLE Street View-ba, ami ráadásul szépen ki is van cenzúrázva...
    mondjuk, Japánban vagy Kínában már eddig is pampogtak.
  • Darth Sith
    #6
    Azért nem pampognak MÉG, mert még nem kapott elég nagy hype-t ez a program. Hidd el, ugyanúgy fognak itt is balhézni a semmiért. ök.
  • B0nFire
    #5
    "Az új Advanced City Modellek részletességére jellemző, hogy az egyes belvárosok esetében nemcsak a városrészek, hanem az épületek is azonnal felismerhetők..." - Mi van??? Most nem baj, hogy az épületek felismerhetőek a digitális képen, a Google StreetViewban igen??? Most miért nem pampognak a németek? Tán csak nem vándorolt a képviselőik zsebébe (áááá, dehogy, "némettisztaságitörvény") egy kis kenőpénz???
  • Lost Lont
    #4
    Ez már fotorealisztikusabb kép, nem úgy, mint az előzőek, amik ki lettek vágva, a hozzászólásommal együtt. (Azt nem néztem korábban, hogy a pressetext.de-s lapon milyen kép volt, vajon ott is most frissítették-e erre.)
  • Desiderata #3
    jó lenne kiimportálni és FPS játkhoz mapot csinálni ilyen alapján
  • KillerBee
    #2
    Jaj, csak nehogy fel lehessen ismerni rajtuk a házakat, mert akkor megint jönnek az idióta adatvédők.
  • passatgt
    #1
    googleféle elsőre jobbnak tűnik