38
  • winnie
    #38
    4/10 az a 4/100...
  • FefeeX
    #37
    Jah hogy az a szőke... Bocs, az előzményeket nem olvastam... :) Kara Kent :)
    És kösz az aquaman-t.

    Nethyrrea:
    nem green arrow-ra gondolsz? Green lantern ha emlékezetem nem csal, nem tűnt fel a smallville-ben...
    (http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Lantern)
  • winnie
    #36
    "te winnie, honnan vetted hogy a szőke nő smallville-ből van? Hidd el, ott sosem szerepelt, ellenben a lostban igen ^^"

    úgy, hogy odatekertem 1:19-hez és felismertem a fejét.

    "
    Mi van azzal az aquaman-es dologgal? Csak mert azt meg én nem láttam, és nem is találom sehol..."

    szerintem egy-két torrentkeresővel még mindig meg lehet találni a pilotot működő trackeren, de ha egy magyar oldalon kéred, tuti feltolják neked.

    Aquaman-előzetes, anno 4/100-re értékeltem kritikában.
  • Nethyrrea
    #35
    a szőke csaj amelyik az űrhajón tetszik meg a főszereplősrácnak az a smallville-ben superman unokahugicája vagy melyik (laura vandervoort).

    az aquaman témáról is a smallville wiki oldalán lehet olvasni (tervben volt hogy az a srác játszaná aki a mostani smallville-ben a green lantern-t)
  • FefeeX
    #34
    te winnie, honnan vetted hogy a szőke nő smallville-ből van? Hidd el, ott sosem szerepelt, ellenben a lostban igen ^^

    Mi van azzal az aquaman-es dologgal? Csak mert azt meg én nem láttam, és nem is találom sehol...

    Ez a sorozat minden esetre jónak tűnik...
  • winnie
    #33
    ajajj, de még mennyire. leforgatnak vagy 60-70-et, ebből eljut a tévébe 20-30.

    olykor felkerülnek a netre a be nem rendeltek, melyek közül van akkora ászok, mint a faceless vagy a pretty/handsome, de sosem lett belőlük sorozat. (vagy ott a smallville-spinoff aquaman-nel) bőven volt olyan, amiket jó lett volna, ha bevállalnak a csatornák.
  • BaliBoy
    #32
    Na ennek semmi értelme. Azt elhiszem, hogy így van, de tiszta hülyeség az egész. Elsősorban a nézői vélemények alapján kellene dönteni. Akkor ezek szerint van olyan pilot amit a közember soha nem lát?
  • ldavid
    #31
    Laura! <3
  • winnie
    #30
    a pilotot mindig leforgatják, hogy bemutassák a csatornának, aminek a vezetői megnézik a 10-20 pilotot és eldöntik, hogy melyikből kérnek sorozatot. szóval ezt így csak ősszel fogjuk látni. vagy nyáron ha kiszivárog véletlenül.
  • gator
    #29
    Juliet a Lostbol, Mr. Ellison a Terminatorbol, Tom a 4400bol... A szereplők már most nagyot ütnek.
  • BaliBoy
    #28
    De akkor mi ez a trailer? Itt úgy néz ki, hogy már kész van.
  • kalapos01
    #27
    Egyikben sem szerepelt. De lent már kiderült a sorozat címe.
  • Danecay
    #26
    "az a szőke nő is valami sorozatban szerepelt, aminek nem ugrik be most a cím"

    LOST, ER (Vészhelyzet)
  • winnie
    #25
    még ne kezdődött el az idány, az csak ősszel fog. majd akkor lemegy. illetve tavasszal, hiszen midseason.
  • winnie
    #24
    a smallville a cím.
  • BaliBoy
    #23
    Na most nem értem. Ennek ment már le pilotja valamilyen csatornán?
  • kiki22
    #22
    smallville a szoke no
  • winnie
    #21
    ". Úgy látom hogy a 4400 rendezőjének az agyszüleménye. "

    mivel a sorozat egy 30 évvel ezelőttinek a feldolgozása, ezért nem agyszleménye, de ő ülteti át.

    "az a szőke nő is valami sorozatban szerepelt, aminek nem ugrik be most a cím"

    smallville.
  • Magiszter
    #20
    Hmmm, tetszeni fog. Úgy látom hogy a 4400 rendezőjének az agyszüleménye. Ami nem volt rossz sorozat (magánvélemény). Amúgy a fő-idegen-csaj a Csillagkapuban játszotta a Fő-Ori-csajt (a változatosság gyönyörködtet). A pap-pasas a 4400-ból van, és mintha a riporter aki a nőcivel beszélgetett a stúdióban az nem az "Én a Robot"-ból az a Cégvezető pasas? Illetve 1:19-nél az a szőke nő is valami sorozatban szerepelt, aminek nem ugrik be most a címe. Szóval jól összeválogatták a szinészeket.
  • winnie
    #19
    á, sajnos nem. valamikor midseasonben érkezik, tél-tavasz. lehet, hogy a promó elkészítése után valaki meggondolta magát.
  • Nethyrrea
    #18
    a sorozat címe valszeg "v-visitors" lesz, és ősszel jön majd. mint általában a sorozatok évadjai.
  • Eriongtk
    #17
    Szerintem a hajtómű által generált felhajtóerőt akarták ezzel szimbolizálni és/vagy "valami bazinagy van a közelben"...
  • kalapos01
    #16
    Vagy fordítva. Az hasonlít erre, nem? Jók ezek a kommentek, amikor valaki elmondja azt, amit már előtte leírt más. Most épp nimrod45.
  • Jrex
    #15
    Attól h jön egy űrhajó mért remeg a föld?....
  • Eriongtk
    #14
    http://next-episode.net/v

    V, ami ősszel jön :)
  • nimrod45
    #13
    Egyszerű, nekem kapásból ez jutott eszembe. Gondolom az 50-es évektől kezdve tényleg lenne több tucat ilyen sorozat.
  • Mr Csé
    #12
    bolygo neve föld re hasonlit
  • winnie
    #11
    "Mekkora újdonság... Emlékszik még valaki a sorozatra?erre"

    most ezt nem értem. ha linkelsz, akkor miért nem a V eredetijét. komolyan gondolod, hogy a bolygó neve föld előtt nem volt vagy egy tucat, "jönnek az idegenek" sorozat?
  • Hoz_Hun
    #10
    Na ez jó kérdés. Most akkor az a címe hogy "V - This Fall", vagy "V" ami majd összel jön?
  • Hoz_Hun
    #9
    Igen, Inara, aki egy nagyon szép nő egyébként, csak itt otvar ronda rövid haja van. Kevés nő van aki kinéz valahogy ilyan rövid hajjal és egyáltalán nics olyan nő akinek ez jól állna! Persze ez magánvélemény.

    A sorozatra kiváncsi vagyok.
  • Nethyrrea
    #8
    igen. kérdés, ez a pilot valahol fellelhető már?
  • nimrod45
    #7
    Ráadásul ezt Gene Roddenberry neve fémjelzi, akit már ismerhetünk a műfajban...
  • Zolmanxxx
    #6
    Nagyon várós sorozat. Felírtam a megnézendők közé. :)
    Igen, ő Inara a Firefly-ból. Megjegyzem, szerintem a hosszú haj jobban állt neki.
    Ha jól láttam Alan Tudyk is szerepel benne (ő a Firefly kormányosa), akit az előzetes végén leütöttek és ott pislogott benne az idegen.
  • nimrod45
    #5
    Mekkora újdonság... Emlékszik még valaki a sorozatra?erre
  • Eriongtk
    #4
    "Komolyan nincs más arc?????"
    Igazából felőlem akárki játszhatja a filmet (sorozatot), ha a történet jó, úgysem arra fogsz figyelni, h kimibenmikormiért játszott már azelőtt, és ennek a története nagyon is jónak tűnik.
    --
    "Bár még az amerikai jövő év eleji premier is messze van "
    Youtube videó aszondja h "this fall"...akkor hogy is van ez?
  • blessyou
    #3
    A követ Inara a Firefly-ból, ugye?
  • gopher
    #2
    Végre egy újabb szájfáj sorozat :)
  • Blasta
    #1
    Ez a Joel Gretsch most a jolly joker, all time sci-fi sorozat főhős?
    Komolyan nincs más arc?????

    AMúgy emlékszem a sorozatra, fater vette fel a részeket VHS-re és hozta haza NSZK-ból, über volt akkoriban. :)