35
Ozaki hangfalak
  • Ariakus
    #35
    Nem tudja vki, hogy hol lehet még Budapesten Ozaki WR 450-es hangfalakat vásárolni?
  • gz8
    #34
    ahhoz képest, hogy milyen pici a mélynyomó, egész jól szól :D

    Van egy orgonafelvételem, ami a nagyobb hangfalaimon egy bizonyos résznél gyakorlatilag berezegteti a szobát, az itt nem jött össze. Nyilvánvaló oka van, hiszen az a hangfal kb. 6-szor akkora, mint ez, így más a saját frekvenciája.
  • Risu Führer
    #33
    most van nálunk egy kis házibuláj , nagyon komolyan szól!!
    feltekertem a basszust mindenki beszart!
  • gz8
    #32
    /off
    gondoltam arra is, hogy még veszek 1 giga DDR-t a gépembe, de még ráér ^^
    /on
  • Risu Führer
    #31
    jaja , jó kis cuccokat árulnak, én is hagytam már náluk pár 10e ft-ot :)
  • gz8
    #30
    A F... úti bolttól lassan százalékot kérhetnénk :D
  • Risu Führer
    #29
    vegyél csak fasza kis hangfal ez
  • Frosty01
    #28
    :DDDD

    én is venni fogok a közeljövőben!
  • gz8
    #27
    Már itthon figyel a 450-es, jól szól
  • Risu Führer
    #26
    ennek asszem piano a neve
  • BB7
    #25
    Én konkrétan az új Nokia 5800-ban láttam ilyet! :D

    A lényege, hogy egy mp-es kis vibrálás, mintha áram csípne meg! :D
  • BB7
    #24
    Tudom milyen motívumokra gondolsz! Imádom őket, valaki esetleg meg bírni mondani, mi a konkrét nevük?
  • gameplusz
    #23
    A hangfalakban általában van mágnes, ezeket védi. Logikus, nem?
  • LeonSilver
    #22
    A vőmnek van egy ájfónja meg egy LG típusú ilyen szarja.Majd megnézem, hogy hogyan ficeregnek és majd nyilatkozok ;)
  • Gubberx
    #21
    :D
  • Risu Führer
    #20
    a hangfalakban ez a mágneses védelem vagy mi az mire jó?
    ja és a wr450 fából van szal ez is jó benne :)
    meg nemtom látott e már valaki ilyet közelről de nagyon fasza minták vannak belekarcolva, kb olyanok mint a magyar népmesék kezdő jeleneteiben amit a madár "hány" ki :)
  • BB7
    #19
    Fogtál már érintőképernyős telefont, ami 'rezeg'?
    Kb. olyan? Mert én ara asszociálok!
  • LeonSilver
    #18
    Mint látod a zizegős idézőjelben van.Talán nem véletlenül.
    A rezgés nem teljesen jó szó rá mert azért leugrani nem akar az ember fejéről.
  • Risu Führer
    #17
    az komoly
  • BB7
    #16
    Akkor: zizegés=rezgés? :D
  • LeonSilver
    #15
    Ilyen erősítő szerü izé.Két fejhallgatót lehet rácsatlakoztatni, van rajta hangerőbizbasz.Hátul vannak a bemenetek ( mikrofon, center, bass, front,rear ) és ezen van egy kapcsoló amivel kiválasztod, hogy 2.1 vagy 5.1-ben szóljon a cucc.5.1-ben eszméletlen jó!Ja.ÉS ilyen "zizegős" az egész hóbelevanc.HA a bass rávan nyomva faszán és olyan hanghatás van ( pl. robbanás ) akkor mocorog a fejen a cucc.Olyasmi mint az FFB a joyoknál.VAgy inkább némelyik gamepadnál.
  • Risu Führer
    #14
    az komoly
    különben mi az ott a füles mellett?
  • LeonSilver
    #13
    Hát a fene emléxxxik már pontodsan rá de olyan 15k körül mozgott az ára.
  • Risu Führer
    #12
    jó lenne nekem egy fasza kis füles hozzá
    mondjuk egy negatívuma van a ennek a hangfalnak hogy nincs rajta fülesnek csatlakozó.
    különben mennyiért szerezted akkor?
  • LeonSilver
    #11
    Itt vettem ( munkahelyem ) de már 4-5 éve kb.Kerestem mostanában de sehol sem találok ilyent pedig komolyan mondom, hogy isteni hangja volt.
  • Frosty01
    #10
    szuperköszi, úgyis venni akarok a közeljövőben szóval ezt felszúrom a listámra :))))
  • Risu Führer
    #9
    sry, de itt nyitottam.
  • Dick Riddick
    #8
    Nem cseszegetésképpen, de erre való a hardware részleg.
  • Risu Führer
    #7
    ehhez hol jutottál hozzá?
    tudom hogy hülye kérdés de mit jelent az hogy Treble, ez van a hangfalon az egyik hangerősítőn?
  • LeonSilver
    #6
    Nekem fejhallgatóm volt ( Ozaki Sigma PH009 )



    és hát valami iszonyatosan jól szólt.
  • mila69en
    #5
    persze hogy jól szól mert nagyon jók az ozaki cumok:D mondjuk így alsó kategóriában nem halottam még ozakit nekem régen volt egy közép kategóriás ozaki szettem az brutális volt:)
  • Risu Führer
    #4
    ez 2.2-es de sztem nagyon jól szól.sok fórumon olvastam hogy a logitech x230-at is lepipálta néhányszor pedig az 10000ft körül van.a basszusa is nagyon komoly ha felnyomom a hangerőt csak úgy lüktet a két mélynyomó :)
  • tom235
    #3
    Hát, ahogy látom japán gyártmány, szóval rossz már nagyon nem lehet.
  • soma22
    #2
    nekem volt régebben egy 2.1-es és sokkot kaptam annyira meglepődtem mikor megszólalt. számomra tökéletes volt akkor.
  • Risu Führer
    #1
    szevasztok
    mostanában vettem az új gépemhez egy Ozaki wr450-es hangfalszettet, és szerintem nagyon megérte az árát ami nem is volt drága 6500ft-ba került.
    nem vagyok vájtfülű de sztem nagyon jól szól mind játékról zenehallgatásról vagy filmnézésről legyen szó.ha jól tudom Magyarországon elég kevés helyen lehet kapni Ozaki hangfalakat és azokból is csak egy-kettő változatot, iponon is csak két változat van belőle.
    ha van még valakinek Ozaki hangfala az ossza meg itt a véleményét.
    és ha valaki körül akar nézni milyen hangfalakat gyártanak itt a honlapjuk:
    Ozaki