144
őkiő?
  • Armagedown
    #144
    Nekem nem jön be
  • Koppixer
    #143
    BORN THIS WAY

    MÁTÓL A BOLTOKBAN A LEGÚJABB NAGYLEMEZ!
  • bigapó
    #142
    Hű de sűrűn irtok ide:)

    Na mindegy, Én voltam a koncerten és tetszett, de nagyon. Jó bulit csinált, frankó és profi színpadi munkával. Most láttam videót róla augusztus környékéről, hát ott még volt rajta felesleg, most viszont nagyon puccba vágta magát, kurva jó segge van a csajnak :)

    Imádjátok tovább, isten belétek :)
  • REPS0L
    #141
    akit érdekel egy jegy a vasárnapi gaga koncertre, írjon privát üzenetet!
  • N o N a m e
    #140
    Ki.

    de ifjú Vezekényi Lászlóka biztos ott lesz :D majd kezelj le vele :))
  • Compongnathus
    #139
    Kihaltatok?
  • Compongnathus
    #138
    ki megy Lady gaga koncertre?????????
  • Carloska
    #137
    nem aza baj hanem hogy fake ilyen album nem lítizek testvíreim! :D
  • Daza500
    #136
    WarezBAN
  • zotja
    #135
    Wonderland albuma.. tőccsed
  • dickhead
    #134
    Ez egy travi.
  • ForzaInter
    #133
    Hermafrodita vagy mi állítólag.
  • sambauer
    #132
    Lady gaga is a man ?
    Engem eléggé megrémisztett a dolog :D
  • zalrobto
    #131
    ki ez a gaga? vagy mi a fene a neve
  • Daza500
    #130
    Undorító, ocsmány média-társadalomban élünk sajnos...
  • Daza500
    #129
    Ezt a lófejű kislányt honnan a mederből szalajtották ?
  • 0Fritz0
    #128
    Ide pont jó. :)

  • rhazid
    #127
    Szerintem a rendes számnál ez a verzió jobb.
  • N o N a m e
    #126
  • Micsu
    #125
    Moslék ez a gaga de úgy látom azok jöttek ide fikázni akik a moslék másik válfajáért vannak oda :B
  • USAMEN POWER
    #124
    S8DJ a tied tetszik, dobsz egy linket, ahonnan letudom tölteni. Nem youtubeos verzió kéne.
    Milaé még mindig lightos, meg nem jön be am se...


    Ez két órás mix, de hogy lightos azt nem lehet mondani. Van benne gyolkolászós rész, félelemteli női sikítások (ami mögött gondolom gyilkosság folyik), horrorisztikus részek, és rohadtul pőrgős.
    Jason Little - Vinyl Club Mix

    Amúgy Angerfist egy elég híres HC Dj, és vannak olyan számai is ami idegileg meg esz.
    Meg vannak olyan HC-k is ami kb olyan mintha gépfegyverrel soroznának, azokat viszont nem birom.
  • mila69en
    #123
    lájtos... inkább ez:P
  • S8DJ
    #122
    egyébként Hardstylet hallgatok
  • S8DJ
    #121
    pfff ilyen selyem zenéket hallgatsz?

    ezt hallgasd
  • sz4bolcs
    #120
    A zongora 3:03-nál mennyire király már. :-)
  • mephi666
    #119
    a halál verje a farkát a rádiósokba, hogy hirdetik a fenenagy változatosságot és ugyanazokat a szarokat nyomják egész nap... 20perce tart a meló, de már ezt a szart nyomják... egyre idegesítőbb: szar monoton dob megy alatta (akármelyik zeneszerkesztővel simán jobb alapzenét össze lehetne dobni 2perc alatt), rá meg jön az a fos "szöveg", ami kb 5 szóból áll, mindenféle torzítással... hihetetlen, hogy ennyire igénytelen a nép, hogy ezt eszi... akárki képes lenne különbre... de ettől ez a lady kaka sztár meg celeb meg miafaszom lett :S
  • USAMEN POWER
    #118
    Lightos... Inkább ez :P
  • Benny04
    #117
    inkább akkor HT
  • marxell
    #116
    Fergie sokkal jobb, bocs :P
  • marxell
    #115
    A zenéi szarok, utálom őt.. Beképzelt kis picsa, nagy celeb. Fél év senki sem emlékszik rá :D
  • gibson9
    #114
    Találtam egy rock feldolgozást, ami szerintem még jobb is mint az eredeti :D Vagy csak már túl sokat hallottam a Lady Gaga féle Just Dance-t
  • autoszimulator
    #113
  • USAMEN POWER
    #112
    Számalyi ? Buzik vagyunk ? No Comment !
  • tugyiti
    #111
    KURVA JÓ CSAJ MEG A SZÁMALYI ISS KÚRVA JÓK CSAK TÍ BÚZÍK VAGYTOK
  • Hydroceph
    #110
    szétbasz az ideg amikor melóhelyen már hetedszer szól valamelyik fos száma, iszonyatosan idegesit "magyaroraszag leghosszabb zenei oraja" meg a "legrissebb slágerek" faszomba, van egy 20as playlist aztan jonapot. undorito picsa amugy.
  • Sir Quno Jedi
    #109
    Régebbi melóhelyemen úgy büntettem kollegákat, ha pofátlanodtak, hogy a hupikék törpikék CD-ket (nagyon magvas számok vannak ám rajtuk :D) bepakoltam nekik fullhangerővel egész napra. Én kibírtam, ők nem...
  • mephi666
    #108
    döngess neki egy kis "fear factory - machine debaser"-t :) aztán majd leszokik róla... vagy job for a cowboy-t :)
  • USAMEN POWER
    #107
    Hugomnál is ez a szar pokerface szól állandóan, a többi ribanc zenéről nem is beszélve... Sokszor már ordítoznom kell vele hogy kikapcsolja, vagy lehallkítsa, mert senki mást nem érdekel rajta kívül.
  • USAMEN POWER
    #106
    Kinövik...
  • jackcsabi
    #105
    Nekem nem jön be a zenéje... mindenhol ez szól, suliban is már ez a csengöhang a sok hülyénél, a tvböl is ez folyik, idegesítö...