League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van ajándék IP
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c24e131c1c79
Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676
Parasite Eve 2, best game EVER!
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de6b3ad92f75357049555
szivesen farmolok ^^ ( pár accot lv5 ig )
...
Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb
...
...
#7804: Teemo az egyik kedvencem, nagyon jó, én rainman buildját használom és így eléggé jó, mert ugye nagy negatívuma h squishy de így meg imba tanky dps<#wink>#wink>
...
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Ezért bírom pl. Guardsman Bob-ot mert egy laza hidegvérû érett játékos aki ráadásul még legtöbbször normális zenét hallgat streamelés közben.
...
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
...
Egyszerûen nem szimpi a hozzáállásuk, ennyi.
Majd átgondolom még egyszer, hogy mit írtam, de most lefekszem.
DonDaRed: anyway, report yi pls
DonDaRed: for leave
Snorryk: reporter master yi plis
cachou09: you teeam noob??? you team noob??? you 6/5 full ks you noob
LOLYPLOT: great team 😊
DawnOfHope: full ks?
cachou09: noob stuff
cachou09: noob stats
DawnOfHope: i beat tf in 1 vs 1
cachou09: shut up
DawnOfHope: you noob
DawnOfHope: so
DawnOfHope: you stfu
Nem biztos az...
...
Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
