League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7827
Tribunal
Grr1234
#7826
?

#7825
As compensation for your service to the League, your account has been credited 70 Influence Points.

Van ajándék IP
#7824
Tessék. :-)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c24e131c1c79

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#7823
Új TF kép nagyon gáz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7822
Fúú basszus... egyszerûen nem értem, hogy pár ember minek játszik? 3ad volt meg az új hõs... mondjuk az 5iknek, hogy APt hozzom... erre lockolja Tryndát aztán meg beszólt, hogy ha nem tetszik, akkor fuck off van.<#fejvakaras>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7821
OKÉ , kaptam 2 õt , szólok ha megvagyok : D

#7820
A userem neve Harczosch, ha gondolod akkor mehetnénk teambe amíg úgyis csak farmolsz.

#7818
megvan:

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de6b3ad92f75357049555

#7817
hogyan tudom azt megadni?

#7816
Ráérek 4 napig, nagy accom bannolva, reff linket kérek,
szivesen farmolok ^^ ( pár accot lv5 ig )

ronihun
#7815
el is felejtettem mennyire jó Ezreal, nagyon szeretem, 17-5-11 carryztem, bár majdnem kikaptunk az elején😊

...

#7814
ezek a ruszkik tényleg idióták

#7813
játszunk!

tescodr
#7812
estét emberek!megérkeztem,egy késõ esti meccset valaki?😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

ronihun
#7811
Azért Blitzcrank buildja se semmi... azt mondta h õ Ap lesz, nem is figyeltem h mekkora barom

...

ronihun
#7810
Nagyon jól ment elején valami 8-1es statom volt, aztán mint látjátok Vayne feedelt, ráadásul Tryndameret én meg mivel nagyon noob enemy volt ezért öltem õket aztán sokszor elkapott a hév és csináltam hülyeségeket 2v1,1v5 😄 de mindig szereztem killt, erre a végére tryndamere teljesen fel lett feedelve(nem általam, engem háromszor ölt meg kb) erre a végén Blitz olyan hülye helyeken volt h leölték, és ki más mint trynda és mondtam h ne feedeljen, erre irta h én elbasztam az egész játékot mert h én feedelek...Urgot vok egyébként


...

ronihun
#7809
sajnos ismerõs 😄
#7804: Teemo az egyik kedvencem, nagyon jó, én rainman buildját használom és így eléggé jó, mert ugye nagy negatívuma h squishy de így meg imba tanky dps<#wink>

...

jazzy
#7808
a 3. képkockán sírok 😄D
Grr1234
#7807
fuck yeah 😄

jazzy
#7806
Grr1234
#7805
?

Grr1234
#7804
Teemo egész jó.

ronihun
#7803
ja értem, hát nem tudom hogy van, de nem is érdekel annyira

...

#7802
Stealth nerf, grrrrr

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Grr1234
#7801
Én az "RPbõl sokkal kevesebb pénz folyik be mint pl egy fizetõs MMO-ból" részre értettem. Bocs, ha félreérthetõ volt.

#7800
Jah az lehet csak félig néztem bele itt ott a meccsbe, de sztem egy csomó koreai játékos simán direkt szopatja Hotshot-ot (nem védem õt mert elég nagy troll, szóval valszeg megérdemli nemtom, mert azért a folyamatos "fukkin koreans" duma még ha néha talán viccnek is szánja azért lehet, hogy néhány érintettet tényleg zavar vagy sért, fõleg úgy, hogy stream-en nyomja nyilvánosan.)

Ezért bírom pl. Guardsman Bob-ot mert egy laza hidegvérû érett játékos aki ráadásul még legtöbbször normális zenét hallgat streamelés közben.

#7799
Ennyire azért nem vészes a helyzet, és mivel nekem pl egy fityingem sincs a játékban annyira nem is baszom föl magam ezeken a néha bosszantó dolgokon. Nézz meg pl. egy Atlantica Online-t ahol a mikropayment teljesen tönkretette a játékot ráadásul a supportjuk is szar. Ez a Riot egyelõre szerintem még messze van az IGAZÁN pénzéhes cégektõl. Az említett hibák meg remélhetõleg tényleg javításra kerülnek.

ronihun
#7798
nyílván egy rakás pénz jön be nekik, azt nem is mondtam h mivel ingyenes ezért csak saját zsebpénzbõl hobbibol fejlesztik, csak azt mondom h még mindig kevesebb van nekik mint pl egy Blizzardnak, de mindegy egyértelmû h vannak hibák, de az is h azért fejlesztenek is, igazából szerintem inkább a játékon belül legyen minden rendben mint h most a launcher ledob,meg hosszú queue van

...

#7797
Ha ennyire nem tetszik, van rengeteg alternatíva, bár most HoN terén is bajok vannak azt olvastam.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#7796
nem az ellenfelet szidta, a csapatába volt két koreai akik szarok vtak és 2-0 volt Corki ellen, aztán feedelték ezért kezdte el

...

pluhi
#7795
Ez nem progmatos gyerekek hobbiprojectje, 400 millió dollárért adták el a céget pár hónapja. Nem a vacsira valót hozza össze pár embernek. Felejtsük már el, hogy ingyenes, ez mikromenedzsment. Azért vannak ingyenes tartalmak, hogy legyen játékosbázis és a mézesmadzag effektus is bejátszik persze. Kõkemény profitot termel, ennek tükrében tartom kevésnek, amit visszapörgetnek bele. Nem is hoztam szóba a szerverek számát (2 órás queue, rémlik?), olyan dolgokat emlitettem, amit egy programozó két nap alatt lefejleszt (sorbarendezés fixálása 5 perc lehet kb.), mégsem csinálják meg, jön az n+1. champion, ami persze OP, majd két hét múlva jön a nerfbunkó, mikor már megvették párszázezren...
Egyszerûen nem szimpi a hozzáállásuk, ennyi.
ronihun
#7794
kihagytam de úgy értettem h jobban össze van rakva mint néhány fizetõs MMO

...

#7793
Hotshot most nyomott pár meccset az új hõssel de az ellenfél jól megszopatta. Ment a fukkin korean szöveg rendesen, bár lehet , hogy tényleg koreaiak ellen játszott és ez vmi személyes vendetta volt Hotshot ellen mivel állandóan flémeli õket.

#7792
Persze el kell nézni a hibákat, de amennyi erõt gondolom belefektettek, abból tökéletesebbé tudták volna tenni a dotát (a warcrafttal meg alapból nem voltak ilyen problémák mint pl wait time). És akkor máris egy jobb játékunk lenne. Viszont így nem kerestek volna pénzt riot-ék.


Majd átgondolom még egyszer, hogy mit írtam, de most lefekszem.

Fabio Capello
#7791
Imádom az ilyen meccsvégi beszélgetéseket... 😄

DonDaRed: anyway, report yi pls
DonDaRed: for leave
Snorryk: reporter master yi plis
cachou09: you teeam noob??? you team noob??? you 6/5 full ks you noob
LOLYPLOT: great team 😊
DawnOfHope: full ks?
cachou09: noob stuff
cachou09: noob stats
DawnOfHope: i beat tf in 1 vs 1
cachou09: shut up
DawnOfHope: you noob
DawnOfHope: so
DawnOfHope: you stfu

Grr1234
#7790
"RPbõl sokkal kevesebb pénz folyik be mint pl egy fizetõs MMO-ból, mégis sokkal jobban össze van ez rakva"

Nem biztos az...

ronihun
#7789
hülyeség, szerintem alapból ha egy játék ingyenes el kell neki nézni hibákat, ráadásul szvsz ez a játék kiemelkedik az ingyenes netes játékok közül, változatos, és ez részben a championok miatt van és izgalmas még azután is h 500-1000 meccset lejátszol ugyanazon a pályán és ha amiatt szidod a készítõket mert néha kidob, vagy esetleg nincs még új map akkor azt mondom erre, h a játék még mondhatni "új" vagyis még rengeteg fejlesztés várható, eddig is volt egy csomó a sok champion mellett és ez mind úgy hogy az RPbõl sokkal kevesebb pénz folyik be mint pl egy fizetõs MMO-ból, mégis sokkal jobban össze van ez rakva

...

JSbyMSI8800
#7788
Azért kell Katarinával eltápolni magad <#smile> utána már az ellen azt vesz meg azt csinál veled amit akar úgyse tud utána semmit kezdeni ellened. Meg szerintem ami fontos hogy el kell terelned a figyelmet magadról az elején és kész, hogy ne rád fókuszoljanak ennyi. Én egy meccsen csináltam vele 4 quadra killt meg 2 penta killt a végére 36/6/14-es statom volt <#ravasz1>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

Grr1234
#7787
Nidalee-rõl véleméynek?

#7786
Katával az a baj, hogy vesz MR-t az ellenség, akkor semmit se ér / ha megszakítják az ultiját.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7785
jogos, de ez így is van mondjuk
Grr1234
#7784
"Megfelelõ cuccokkal nagyon basz😄 (megha tudják használni)"

Ezt mondják mindegyikre...

#7783
Katarina elég jfasza kis kari, elõnye h nincs se manája se energy, csak cooldown. Megfelelõ cuccokkal nagyon basz😄 (megha tudják használni)
#7782
Sziasztok szerintetek Katarina milyen kari meg éri megvenni?
Grr1234
#7781
Hol lehet nézni gameplayt Orianna-ról? Champion spotlight-on kívül.

#7780
HotshotGG most tolja (elõbb töröltem, mert leavelt valaki, de mégis 😄)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7779
Ahha. Már streamelik is sokan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#7778
Amcsin már fent van?