44
Rock Band Unplugged (PSP)
  • Tekken 6
    #44
  • MCSeid
    #43
    Hali tudna vki segíteni abban h honnan tudom leszedni a dlc-t? Hálás lennék érte nagyon
  • xido
    #42
    Na ez egy kifejezetten hasznos info,mert én is épp pislogtam,hogy mit rontottam el,aztán formáztam a memo-t és visszamásoltam könyvtárat meg játékot,szerencsére nem volt komoly mentésem a kártyán,de minden kilépéskor csúnya lett volna eljátszani
  • Xreactor
    #41
    Sziasztok!

    Én is probálkoztam a játékkal, és nekem is látszolag mintha kitörölte volna a játékokat. Próbálkoztam én is cfw folder blockerrel, az se segített sajnos.

    De a megoldás egyszerű, csináljatok egy txt fájlt, (mondjuk new.txt néven) a PSP/GAME mappába memory sticken és müködni fog.
  • bazsi123
    #40
    ...

    gyakorlatilag naponta kiírta a psp, hogy "there are no games". cfw folder blocker sem segített. mocskos retek szitu. szerettem vón pedig játszani vele, mert tetszett, de így lehetetlen.
  • Tinman #39
    Ilyenkor jó a CFW... én is veszek igazi PSP exclusive címeket (Gow, Patapon, Locoroco, stb), de ilyen bizonytalan címeknél szigorúan próba elsőre.
  • Tinman #38
    Nekem sem sokon múlt, utolsó pillanatban kaptam észbe...
  • dienesoft
    #37
    Rohadjon meg, letöröltem az összes mentésemet...
  • Verseghy
    #36
    Nincs cfw a pspmen:) Valahogy kimaradt az életemből. Használt játékokat veszek. De megfordult olyan is, hogy kiadtam 12ezret egy játékra:)
  • Tinman #35
    Nekem dettó u.e. volt!
    Ne aggódj! Mentsd le az összes ISO mappában levő cuccodat, és ne felejtsd el a JÁTÉKÁLLÁSAIDAT SEM!

    Formázd le a memkártyát a PSP-ben!

    Másolj vissza mindent a helyére, kivéve ezt az ipari hulladékot. Ennyi.
  • Tinman #34
    Próbáld ki "demóban".
  • Verseghy
    #33

    Pedig én reménykedtem.
  • TNormi
    #32
    Sziasztok Problémám a következő lenne, 4gb os memóriakártyám van feltettem a játékot mmint a Rock band-et játszottam, kiléptem belőle és azt jelzi ki utánna hogy nincs játék a memory sticken, 5.00M33-6 ez van a psp-m en. és ki is jelzi hogy 40 mb szabad hely maradt és kiírja h nincsen játék.
    Tud valaki segíteni?
    Valakinek volt ilyen problémája?
  • Prince of Máté
    #31
    Hát igen, nem valami nagy élvezet PSP-n egyedül a dob tetszik, szerintem az élvezetes :P De az ének elég nevetséges... 1 "fret" = 1 szótag. A szín meg a hangmagasságtól függ. Szal elég furcsa. (inkább gagyi)
    Gitár / basszus pedig olyan, mint gamepadon.
    Ja és szigorúan csak fülhallgatóval érdemes játszani vele, vagy valami hangfalra kötve, mert az alap hangszórókkal nem jön át az élvezet.
  • Tinman #30
    Amikor először próbáltam a Guitar Hero-t gamepaddal PS2-ön 30 perc után, azt mondtam, hogy ez gáz, úgy ahogy van.
    Aztán kaptam némi prémiumot, láttam leakciózva egy helyen a 3. részt, wireless gitárral és mondom, egyszer élünk, legfeljebb el is adom hamar.

    Aztán arra eszméltem, hogy sorba szerzem be a GH részeket, eleinte csak végigvitel miatt, majd a hibátlan lejátszás miatt, majd pedig u.e. csak mediumon. Ennek lassan egy éve, és most, hogy pedig már a Metallica is kint van már egy ideje, akkor is u.a. élvezettel tolom 100x is a No one like you-t a Scorpions-tól, mint elsőre... sőt.

    Tanulság: Egy ilyen jellegű ritmusjátéknál egyszerűen más világ gamepaddal, vagy billentyűzettel játszani. Nem is az az élmény, nem is az a játék.
    De mondhatnék szimulátorokat is... FSX-ben is elég felejtős nyomkodni a space-t, meg a többi gombot. Direkt repszimekhez gyártott készlettel meg igazi élvezet, de ilyen a FF-es kormány autós játékoknál is.

    Mindegyik esetben gombokat nyomkodsz, de akkor is más világ.
    Ilyen Rock Band és GH játékokat fekve pl. nem is nagyon lehet játszani... max easyn.

    "mivel egyszerre 4 hangszeren játszol benne"
    Ez a másik baromság. Jó hogy mindjárt a kávét nem velem szolgáltatják fel...
    Elég életszerűtlen egyszerre énekelni, gitározni, dobolni. Ok, váltogathatsz hevesen az R és L-el, de érted? Milyezmár? Ehhhh.
  • Tinman #29
    Még nem történt meg, de kocsiban laptopot sem tudok használni emiatt... ha vezetek nincs gáz, de ha utasként vagyok és olvasni szeretnék, vagy ne adja ég handheldezni, akkor iszonyú hamar, iszonyú szarul tudok lenni. Evvan :-)

    A Fat PSP-vel ha nem tudnád használni, az pontosan olyan, mint a Nintendo DSi esetében pár új játék a hírek szerint hagyományos DS-en nem fog menni. A fejlődés az ilyen.
  • 5c0rp330n
    #28
    a rendes változaton is ugyanígy nyomkodod a gombokat, csak ott egy műanyag gitáron, az annyival jobb lenne? valamivel jobb, persze, de simán hozzá lehet szokni ehhez. teljesen korrekt szerintem, nagyon jó számok kerültek bele, a bandádat testre lehet szépen szabni benne, ha hozzászokik az ember, nagyon is jó tud lenni, és a hc gh-soknak is tud újat mutatni, mert teljesen másfajta (szvsz nehezebb, sokkal több odafigyelést igénylő) a játékmenet, mivel egyszerre 4 hangszeren játszol benne.
  • raven87
    #27
    Megtörtént már? :D
    ---
    Amúgy a mikrofont meg csak a 2000-es szériák felett lehetne használni, így én például a FAT PSP-mel ezt nem tudnám használni. A wirless-es dolog sem hülyeség, csak valőszínűleg az aksi elég hamar lemerülne.
    Viszont a warezt lényegesebben vissztudnák szorítani ezzel a megoldással.
    De továbbra sem szabad elfelejteni hogy a PSP az kézikonzol és az emberek nem szívesen cipelnének magukkal extra cuccokat.
  • Tinman #26
    Buszon nem PSP-zek, mert behányok... de komolyan :-D
  • raven87
    #25
    Most őszintén, kicsit hülyének néznének, ha a buszon énekelnél. :)
  • Tinman #24
    Akarat kérdése lett volna megoldani.
    A wireless korában, egy USB-re dugható dongle, kezeden valami mozgásérzékelős kesztyű pl. ás máris megvan a gitár. U.e. metódussal, lehetett volna egy kis lábdobot is. De nem akarták... ok, úgy biztos nem 10k körül lenne, hanem 25-30, de akkor legalább lenne értelme, mert így SEMMI!

    Biztos én vagyok béna, vagy nem tudom, de jól tapasztaltam, hogy a mikrofon NINCS kiaknázva ebben a játékban? Hanem helyette az éneklést gombnyomogatással lehet helyettesíteni? Mert ha így van, akkor az duplán nevetséges.
  • raven87
    #23
    Hogyan oldottad volna meg másképp, hogy mind a 4 "hangszeren" lehessen játszani? USB port-ra egy mini gityó meg dobfelszerelés? :)
    Igazából szerintem még mindig ez a legjobb megoldás. Mielőtt megvettem volna a Guitar Hero 3-at addig a demóval sokat játszottam gamepaddal és ugyanolyan jó volt.
    Persze gitárral nagyobb élmény nyomni, meg vagánykodni, hogy a fejed fölött játszol (), de horozható formában még mindig ez a legjobb megoldás.

    Oké DS-hez ilyen a Guitar Hero:

    De Rock Band az mégis csak arról szól, hogy egy bandát irányítasz.
  • Tinman #22
    Éppen most tettem le, gondoltam nagy GH rajongóként, hogy hátha...

    Hát ez egy szar gyerekek. Pont a lényeg marad ki, nyomkodod a gombokat, mintha Marioval ugrálnál és örülsz magadnak, hogy gépelőtanfolyamon elérsz xyz pontot. A trackek nem rosszak, de ez így ebben a formában nem PSP-re való, ehhez gitár kell, dob kell.

    Ilyenkor adok hálát a wareznak... ha most ökör módjára megrendelem, lett volna azbeztmegbaxtabdsqvavilágot ^^
  • Jim Morrison
    #21
    juhuuu
  • baaka
    #20
    már arra spekulálnak különböző oldalak hogy nagy beégés lesz a játék mert mire kijön hivatalosan a játék ,addigra már nagyon sokan végigjátszották warezon!
  • Verseghy
    #19
    Ki gondolta volna.. -.-
  • baaka
    #18
    JAH......
  • Verseghy
    #17
    Hol próbáltad ki? Már kint van warez?
  • raven87
    #16
    Mivel hivatalosan még nem jelet meg így elég nehéz is lesz most még új számokat leszedni hozzá. :)
  • Prince of Máté
    #15
    Én a PSN accig jutottam, de mindenképp kell hozzá wifi.
  • raven87
    #14
    Jaja. Pedig az elején még csak 14 számról volt szó, aztán tessék 40 szám van benne. Igaz, hogy fele a nagy konzolos tesónak, de ennyivel is el van az ember egy időre. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy az új számok hozzáadása, hogy fog menni.
  • Kicsikiraly
    #13
    tök jó számok kerültek bele
  • Prince of Máté
    #12
    Kipróbáltam, egész jó lett ahhoz képest, hogy PSP-s :P
    De azért maradok a GH-nál ;)
  • tigeroo
    #11
    vagy hogy a PSP sincs "bedugva", mint ahogy az akusztikus "unplugged" koncerteken a hangszerek :D

    szal a PSP verzió "unplugged" a PS3-hoz képest :D
  • raven87
    #10
    Szerintem arra utal, hogy itt nincsenek hangszerek amin játszanál. Esetleg arra, hogy magaddal viheted a játékot.
    A készítőket kéne erről megkérdezni. :)
  • tigeroo
    #9
    message in a bottle

    amugy miért unplugged a címe? azthittem hogy tényleg unplugged zenéket kell "gitározni" itt
  • PoisonChihuahua
    #8
    A demo-t én is kipróbáltam, nekem is bejött, viszont a DJMAX-ot jobban szeretem a változatossága miatt. :)
  • raven87
    #7
    Én Guitar Hero-zom XBox-on, de medium szint felett (sőt néha ott is) szabályosan megöl a játék, de kitartó vagyok. :)
  • PoisonChihuahua
    #6
    Viccen kívül, az az egyik kedvenc játékom, főleg elektronikus, pop, J-pop zenék vannak benne, de kaotikusnak nem nevezném. Inkább bitang nehéznek mondanám, így a "hardcore" réteget fogja meg. :D (Mint pl. egy DMC)
    Van benne hip-hop/rap, rock, de mind olyan "japós" stílusban, nehéz leírni, Youtube-on vannak vidik ott belehallgathatsz magad is.
    A DJMAX szerettette meg velem a ritmusjátékokat, azelőtt egyenesen kerültem őket.
  • 5c0rp330n
    #5
    vidió