13
  • valaé valaé ná
    #13
    Még most is drága...
  • Julius Caesar
    #12
    akkor hazudjunk, drága volt és szart se ért. ez az m5zp sztájlja...
  • Sanyix
    #11
    am2-es lapban ami támogatja az am3-mas procit, kiadja az erede 95%-át...

    "intel olcsó és gyors (c2d) amd nem volt az."
    ezen felröhögtem :D
  • Julius Caesar
    #10
    ja, van kompatiblitás, de egy phenom II-es proci egy nForce 4-es lapban hát.... nemtom. a fele erejét ki se adja.
    nemtom, intel olcsó és gyors (c2d) amd nem volt az.
  • Ranbó
    #9
    épp erre készültem !
  • Sanyix
    #8
    lehet nagyon nem lett volna jobb ha az amd-nek lett volna pénze fejleszteni, de az intel kiügyeskedte hogy ne legyen...
  • Sanyix
    #7
    igen mert általában mindenki a hozzá szükséges dolgokkal együtt nézi az árakat, mert ha a seggedbe dugod a processzort attól még nem lesz jó :)

    Ezért ver árban az amd mindent, mert nemkell se új lap, se új proci ha fejlesztesz.
  • vasziszdasz
    #6
    Oké, vegyél nekem egy i7-et tesztelni!
  • Ranbó
    #5
    nézd meg egy RAM-TEST-tel !
  • tomcsa4
    #4
    Lehet még a régi problémával állnak szemben, evvel az 1.65 V-tal. A cikk nem említett konkrétumot.

    Jól sikerültek a Core i-k. A 920-as is nagyon klassz és az érte kért pénzt szerintem megéri (igaz, sokan drágállják, még az intel fanok is, nem értem, miért). Inkább a hozzávaló alaplapok drágák (bár, már van 50 ezerért is X58). Core Quadokat már a legkisebb is megszorongatja.
  • Julius Caesar
    #3
    röviden: valaki szerint ja. intel szerint nem. tiszta politika.

    frayer: nem lett rossz. de az ár miatt egyelőre még felső katban fog pihenni.

    "A Core 2 családnak nincs miért szégyenkeznie: a sorozat visszaszerezte az első helyet gyártójának, megelőzve az AMD túlzott megerősödését (amiben az Európai Bizottság szerint egyéb manőverek is szerepet játszottak)."

    ez lehet, de a core2 szimplán jobb volt az AMD K8-K10-es procijainak (athlon x1, phenom I).
  • Frayer
    #2
    A Core i7 szerintem kivételesen jól sikerült.
    A 2.6 osokat gond nélkül lehet 3.6-ra húzni, némi szerencsével 4 Ghz en is járathatóak, jó hűtéssel. 3.6 Ghz, en még a fogyasztása sem ugrik nagyon.

    Jó ez a cucc.
  • vasziszdasz
    #1
    Namost akkor fos a memória vezérlője vagy sem?