61
Valaki volt már ebbe a táborba?és milyen volt?
  • Lidling
    #61
    Szerintem évről-évre egyre többen lesznek az érdeklődők és az előadók is...lehet hosszabb időn át fog majd tartani...hiszen 2,5 nap ...lehetne tovább is...
  • szanna
    #60
    ehhehe:Dakkor jövőre is tuti ott leszünk:D
    pláne,ha az idei is jól fog sikerülni:)
  • hewand
    #59
    Akkor majd azért szólj a Brand Campeseknek, hogy frissítsék az előadói listát a honlapjukon a neveddel és képeddel... és szólj nekünk is hogy meghallgathassuk az előadásaidat!
  • penbutter
    #58
    ki tudja, lehet jövőre már előadni megyek:D
  • Kasabian
    #57
    Penbutter, igaz, hogy nem ismerlek, de hát gondolom melletted el is törpülne Réz András személyisége
  • penbutter
    #56
    Az nem elég meggyőző, hogy én is ott leszek? :(:D
  • Lidling
    #55
    Szanna ezt szépen összefoglaltad :)
  • szanna
    #54
    Kapcsolatok,ismerettség...Balaton,buli velünk:))meg persze sok jó előadóval!
  • Kasabian
    #53
    Nekem egy évfolyamtársam megy és ő is hívott, de még nem döntöttem véglegesen! Olvastam is róla pár dolgot, amit lejjebb közzétettem. Győzzetek meg, hogy én is ott legyek!
  • penbutter
    #52
    Igen, ott leszek. Már május közepén beregisztráltam. Hewand, húzzál bele, mert ki tudja, hogy mennyi szabad hely van még, és meddig... Jó lenne, ha tényleg összegyűlnénk páran innen, legalább lenne pár ismerős.
  • Lidling
    #51
    Majd jelzek itt,ha válaszolnak...remélem minél hamarabb...
    mert ugye nem mindegy,hogy tervez az ember...

    Hawand !
    Akkor jelentkezz te is és majd írj itt,hogy mit válaszoltak Neked...

    Aztán tarthatunk egy fórumos találkozót is :D
  • szanna
    #50
    örülök,h ennyivel tudtam segíteni:)
    Lidling,nagyon várommár:)
  • hewand
    #49
    Én úgy döntöttem egy hete, hogy elmegyek, bár még nem volt időm jelentkezni, meg utánajárni, de jó, hogy belinkeltétek a honlapot, mert megnéztem és tök egyszerűen lehet ott is jelentkezni.
  • Lidling
    #48
    Köszönöm a linket,most el is küldtem a jelentkezési lapot...bár nem tudom mennyi esély van még rá,hogy lesz hely...de hátha valaki visszamondja vagy több helyet biztosítanak...
    Szanna ha mehetek és lesz hely akkor találkozhatunk :)

    Penbutter ! Te mész ? Inkább így kérdezem ...jössz ?
  • penbutter
    #47
    Én annyit fűznék hozzá, hogy kapcsolatépítésre tökéletes ez a tábor, legalábbis az ismerőseim, akik ott voltak tavaly, mind lelkendeztek. A szanna által linkelt honlapon meg fent van minden lényeges dolog.
  • szanna
    #46
    itt megtudod nézni,én tavaly nem tudtam elmenni,idén mostmár muszáj lesz...kapcsolatok és miegyéb.
    ha lesz kedved,összefuthatnánk ott:)
  • Kasabian
    #45
    Ott lesznek a guglitól és a kozeltől és sok más nagy cégtől is vezető pozícióban lévő emberkék. Pontosan mire vagy kíváncsi?!
  • Lidling
    #44
    Sziasztok!!!!Engem érdekelne a tábor...viszont elég kevés információt tudok róla...az egyik oktatóm említette meg a suliban...de nem mondott el elegendő információt...Valaki innen a fórumról megy ?
  • Panchoo
    #43
    vagy prímás :)
  • gibbone
    #42
    Vagy bérgyilkos
  • balintsanyi
    #41
    Zenetábor nem lesz? :)
    Bár tény, hogy szakmai előrelépés szempontjából hasznosabb egy ilyen (kivéve ha zongorista vagy)
  • hellobello
    #40
    a coca cola úgy is nagy beszélgetésekhez ajánlják
  • Panchoo
    #39
    na aze en sem arra gondoltam, h leissza magát, de aze egy cocacola mellett beszelgetni...
  • gibbone
    #38
    Hát ja biztos nagyon nagy buli lehet, bár nemhinném hogy pl a kokakóla igazgatója leinná magát veled :DD Bár az egyetemisták nem kétség
  • Panchoo
    #37
    állat... elmész tanulni, es egyutt logsz, bulizol es iszol nagy cegek vezetoivel :)
  • tiko77
    #36
    Engem nem nagyon izgat a balaton sound, szóval annyira nem kell koplalnom:D
  • Kasabian
    #35
    Én nem voltam tavaly, de utána néztem a neten, és hát kommunikáció és médiatudomány szakos hallgató révén igencsak témába vág nálam a tábor! A legnagyobb nevekkel hirdetik a tábort, és hát remélem, hogy az előttem szólók által említett bulik sem fognak elmaradni... :P
  • bizgentyű
    #34
    ha valaki balaton soundra is, meg erre is készül, az összehúzhatja a nadrágszíjat hogy úgy mondjam, mert majdnem egymás után lesznek
  • Dorka01
    #33
    Brand Camp = márka tábor :)
  • Lantosimre21
    #32
    Ilyen tényleg van?:P
  • Lantosimre21
    #31
    Ja jó, hülye vagyok, mert a topic címében van benne a neve, nem esett le, h ez a márka tábor. legalábbis nálunk így hívták, de akkor képben vagyok, köszi a segítséget!
  • bizgentyű
    #30
    tényleg jó ötlet egy ilyen, összekötöd a kellemeset a hasznossal.. érdekes lehet mondjuk bikiniben egy napozóágyon a szakmádról szóló előadást hallgatni vagy én valahogy így képzelem el ezt a tábort, hogy nagyon kötetlen hangulatban megy a csevej..
  • tiko77
    #29
    hm, érdekesen hangzik. És van erre valami hivatalos honlap, vagy e-mail cím, ahonnan részleteket is meg lehet tudakolni?
  • Dorka01
    #28
    Igazából ez egy marketing tábor, ahova főiskolásokat, illletve egyetemistákat várnak, aza lényege, hogy elhívnak legalább egy tucat előadót, Ők mind valamilyen nagy cégnek (pl.: Coca-Cola, Chio, Est Media) a marketingesei, tőlük sokat lehet tanulni, azon kívül nem árt minél hamarabb kiépíteni a kapcsolatokat
    (arról nem beszélve, hogy a Balaton mellett van, így szerintem a jó buli garantált :))
  • Lantosimre21
    #27
    Lehet én vagyok a hülye, de itt most akkor milyen táborról is van szó? Mintha azt kifelejtettétek volna...
  • R0zs0máK
    #26
  • Narxxis
    #25
    jaja
  • R0zs0máK
    #24
    Ez egy marketing/PR szakmai tábor, előadásokkal, HR pavilonokkal...végzős főiskolásoknak/egyetemistáknak...
  • R0zs0máK
    #23
    Be is baszna XDDDDDD
  • passatgt
    #22
    Ez a techno handbangeres vidámvasárnap?