61
Valaki volt már ebbe a táborba?és milyen volt?
  • csudess
    #1
    Sziasztok nekem ajánlották ezt a tábort esetleg van vkinek ezzel kapcsolatban élménye?
  • Rebekusz
    #2
    Én még nem is hallottam róla...
  • SigS
    #3
    Énse
  • csudess
    #4
    Pedig nagyon jó, építő jellegű kis tábor, már mint ahogy ajánlották nekem! és elég megbízható forrás!
  • Metalmilitiakid
    #5
    nem egészen vagyok biztos de hogyha ez az a balatoni hülyeség akkor egyszer már bezárták a topikot :D
  • csudess
    #6
    Már mint? Ezt h érted? csak érdeklődnék ez ügyben mert kaptam egy ajánlást e-mail-ba meg az egyik ismerősöm is ajánlotta...De az sg fórumozókba vetett hitem sokkal nagyobb!:D azért kérdeztem meg!
  • Metalmilitiakid
    #7
    úgy értem hogy emlékezetem szerint valaki már nyitott ezzel a táborral kapcsolatban topikot és azt bezárták
  • csudess
    #8
    Ahham, hát nem találtam semmit ez ügyben, azért is kérdeztem rá!
  • R0zs0máK
    #9
    Én voltam tavaly, eszméletlen jó! Megyek idén is :))
  • Rebekusz
    #10
    Mit csinálnak egy ilyen táborban ?
  • csudess
    #11
    Sokan voltatok?
  • SigS
    #12
    Ez olyan mint a zenetábor?
  • Rebekusz
    #13
    Annál csak jobb lehet
  • R0zs0máK
    #14
    Aham, meg elég jó is volt a társaság :DD
  • csudess
    #15
    ésés ez ilyen party fílinges? cucc?
  • R0zs0máK
    #16
    Este az...:PP
  • csudess
    #17
    De amúgy én kicsit drágállom a dolgot, szted azért megéri?
  • gibbone
    #18
    Én még nem is hallottam erről. Ez vmi sporttábor vagy mi?
  • 0Fritz0
    #19
    Alregek párbeszéde topic.
  • Narxxis
    #20
    A Hit gyülekezete tábora, Németh Sándor szervezi.
  • Narxxis
    #21
    Te mg írjál már első hozzászólást a topikodba
  • passatgt
    #22
    Ez a techno handbangeres vidámvasárnap?
  • R0zs0máK
    #23
    Be is baszna XDDDDDD
  • R0zs0máK
    #24
    Ez egy marketing/PR szakmai tábor, előadásokkal, HR pavilonokkal...végzős főiskolásoknak/egyetemistáknak...
  • Narxxis
    #25
    jaja
  • R0zs0máK
    #26
  • Lantosimre21
    #27
    Lehet én vagyok a hülye, de itt most akkor milyen táborról is van szó? Mintha azt kifelejtettétek volna...
  • Dorka01
    #28
    Igazából ez egy marketing tábor, ahova főiskolásokat, illletve egyetemistákat várnak, aza lényege, hogy elhívnak legalább egy tucat előadót, Ők mind valamilyen nagy cégnek (pl.: Coca-Cola, Chio, Est Media) a marketingesei, tőlük sokat lehet tanulni, azon kívül nem árt minél hamarabb kiépíteni a kapcsolatokat
    (arról nem beszélve, hogy a Balaton mellett van, így szerintem a jó buli garantált :))
  • tiko77
    #29
    hm, érdekesen hangzik. És van erre valami hivatalos honlap, vagy e-mail cím, ahonnan részleteket is meg lehet tudakolni?
  • bizgentyű
    #30
    tényleg jó ötlet egy ilyen, összekötöd a kellemeset a hasznossal.. érdekes lehet mondjuk bikiniben egy napozóágyon a szakmádról szóló előadást hallgatni vagy én valahogy így képzelem el ezt a tábort, hogy nagyon kötetlen hangulatban megy a csevej..
  • Lantosimre21
    #31
    Ja jó, hülye vagyok, mert a topic címében van benne a neve, nem esett le, h ez a márka tábor. legalábbis nálunk így hívták, de akkor képben vagyok, köszi a segítséget!
  • Lantosimre21
    #32
    Ilyen tényleg van?:P
  • Dorka01
    #33
    Brand Camp = márka tábor :)
  • bizgentyű
    #34
    ha valaki balaton soundra is, meg erre is készül, az összehúzhatja a nadrágszíjat hogy úgy mondjam, mert majdnem egymás után lesznek
  • Kasabian
    #35
    Én nem voltam tavaly, de utána néztem a neten, és hát kommunikáció és médiatudomány szakos hallgató révén igencsak témába vág nálam a tábor! A legnagyobb nevekkel hirdetik a tábort, és hát remélem, hogy az előttem szólók által említett bulik sem fognak elmaradni... :P
  • tiko77
    #36
    Engem nem nagyon izgat a balaton sound, szóval annyira nem kell koplalnom:D
  • Panchoo
    #37
    állat... elmész tanulni, es egyutt logsz, bulizol es iszol nagy cegek vezetoivel :)
  • gibbone
    #38
    Hát ja biztos nagyon nagy buli lehet, bár nemhinném hogy pl a kokakóla igazgatója leinná magát veled :DD Bár az egyetemisták nem kétség
  • Panchoo
    #39
    na aze en sem arra gondoltam, h leissza magát, de aze egy cocacola mellett beszelgetni...
  • hellobello
    #40
    a coca cola úgy is nagy beszélgetésekhez ajánlják