980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • davidka003
    #980
    Jézus, már 3 éve néztem meg. :D
    Durva.
  • a.carkey
    #979
    Öngyilkos lett Lee Thompson Young
  • Jim Morrison
    #978
    akkor azon a bizonyos napon itthon maradok :D
  • GregSB
    #977
    Már kísérleteznek :)
  • paly90
    #976
    ugye 10 rész után szüneteltek egyet és amikor visszatért akkor nyomatták ezt a részt....ilyen visszaemlékezés h mi volt....szval e10 utan megnezheted ha gondolod de nem szükséges ha nézed egymás után mer ugye akkor nem kell ilyen viszaemlékezés h mi volt:)
  • davidka003
    #975
    El akarom kezdeni a sorozatot.
    Leszedtem az első részt de közben találtam egy ilyet is: flashforward.s01e00.hdtv.xvid-2hd
    Ez micsoda? Érdemes megnézni?
  • Bulykin
    #974
    még mindigXD
    elég kitartóak
  • Bulykin
    #973
    video is van :D
  • CSOCSO
    #972
    ehhhh
  • Bulykin
    #971
    "A FlashForward rajongói nem érik be Save FF!-oldalakkal, tesznek is az ABC döntésének megmásítása érdekében. (Ők nem tudják, hogy a színészek egy része már el is szerződött…) Június 10-én például öt amerikai nagyvárosban (NYC, LA, Chicago, Detroit, Atlanta) a helyi ABC-partnerek irodái előtt 2 perc 17 másodpercre lefekszenek a földre."
  • kalaja
    #970
    Én azt hallottam, hogy csinálnak, de nem tudom hova lett.
  • CSOCSO
    #969
    en nem hallottam rola semmit
  • Bulykin
    #968
    hát nem is lesz :)

    de most akkor mivan az alternatív befejezéssel? semmi infót nem találok róla
  • CSOCSO
    #967
    szvsz tok zsir volt :)
    nekem igy volt jo ahogy van. az se erdekel ha nem elsz folytatasa.
  • Herold
    #966
    A Lost utódja?
  • Herr Lehrer
    #965
    most akkor ez mi a faszom volt? így nem lehet lezárni egy sorozatot -.-
  • szucsy89
    #964
    csak 1 ember lehetett méghozzá Mark
  • paly90
    #963
    nekem van rá egy tippem:D^^
  • Herold
    #962
    Charlie maci néhány évvel később. A második kérdésre szerintem senki nem tudja a választ.
  • szucsy89
    #961
    baltaarc lánya
  • Cat 02 #960
    Charlie ? ^.-
  • grebber
    #959
    A végén ki volt az a nő aki mondja megtalálták? És kire gondolt vajon?
  • davidragon
    #958
    Könyvet olvasta valaki? Mennyire más az? Érdemes?
  • daver88
    #957
    Hát nemtom, most hogy megnéztem, olyan érzésem van, hogy inkább felvezettek egy második évadot, minthogy lezártak egy elsőt...:)
    voltak olyan hírek, hogy a FOX lát még benne potenciált, és átveszi az ABC-től...:) dehát sztem erre igencsak kicsi az esély...

    nálam 5/10-es az évad, Afganisztáni szálat abszolút feleslegesnek tartom, a többi rendben lett volna, csak nem ilyen megvalósítással...
  • Cat 02 #956
    Alternatív befejezést forgattak végül?
  • hapi
    #955
    Ez olyan szinten volt szar hogy még nekem is jobb ötleteim lettek volna...
    Azt akarták hogy nézzünk egy olyan sorozatot ahol a főhősök mindig elkövetig azt a hibát a rossz fiúk előre megmondtak. Én mondjuk csak ideges voltam ettől, a készítők valamiért azt gondoltál ez jó. A végére érződött a tanácstalanság, sztem nem gondolták végig hogy remek sorozatukat elkaszálják az első évadban.
  • GregSB
    #954
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem derült ki hogy Mark túlélte -e a bombarobbanást. Ez neked nem elég nagy cliffhanger? :D
  • Cat 02 #953
    Az a they found him még akár cliffhanger is lehet :)
  • QPR
    #952
    sajnos hogy így történt. De legalább szakáll lánya életbe maradt :)
  • Herold
    #951
    Basszák meg, legalább adtak volna le egy dupla részt és lezárták volna a sztorit.
  • winnie
    #950
    nem volt cliffhanger benne. épp ez a gáz. lezárva nincs (ez természetes, hiszen folytatni akarták), de cliffhanger mentes volt sajnos.
  • lele
    #949
    kb semmi sincs lezárva :D innen még inkább érdekesnek tűnik
  • GregSB
    #948
    Viccesen lett vége, úgy tűnik a forgatókönyvírók nem voltak felkészülve arra hogy kasza lesz, leforgatták és leadták az utolsó részt teli cliffhangerekkel.
  • poppe
    #947
    ha a 22.re gondolsz akkor igen
  • 5c0rp330n
    #946
    ez a mostani az utolso resz?
  • Bulykin
    #945
    az nem baj hogy okoznak meglepetéseket, szerintem az igenis jó... az a baj egyszerre sokat akartak és nem jöttek belőle jól ki
  • hapi
    #944
    Ha nem lenne vége boztos hogy nem nézném. Az a baj hogy itt nincsenek szabályok bárkiből lehet rosszfiú, jó fiú kicsit önkényes. Ha még pár évadra kéne nyújtsék a storyt, kényszeríteni sem lehetne hogy nézzem.
  • CSOCSO
    #943
    mar nagyon varom en is. nagyon kivancsi vagyok hogy mi lesz a dokival meg a japcsi csajjal. nomeg az azsiai hazassagaval
  • Bulykin
    #942
    én is azt hittem, aztán így a 30.perc környékén elgondolkoztam és rájöttem hogy lófaszt nem tudtunk meg kell lennie még egy résznek :D és nekem nem tetszett ez a rész...
  • Cat 02 #941
    Azt hittem évadzáró lesz, de hát nem :D