377
  • robbex
    #377
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy hogy a magyarítás működik még a játékhoz vagy a Steam-es verzióval nem fog menni?
  • fery02
    #376
    Látom picit kihaltunk mára, kiveszeem kedvencekből a topikot.
    Szóval, ha valakinek mégis lenne kedve játszani, privátban írjon. ;)
  • fery02
    #375
    Nem tudom, nekem tetszik a játék. Tegnap vettem meg 2000-ért.
    Sajnos gondolom nem nagyon lesz kivel Co-Op-oznom, mert látom nem nagyon népszerű a topik.
    De akit esetleg mégis érdekelne én benne lennék. :)

    Amúgy hogyan kell multiplayer játékhoz csatlakozni? Ranked meccsek érdekelnének, de mindig csak létre tudok hozni játékot, csatlakozni valamilyen társasához nem tudom hogyan kell.
  • PunkZoli
    #374
    steamen szokott lenni akció, egy ezrest szerintem megér, ha van kivel koopoznod
  • Calver
    #373
    persze, bocs, ha kicsit szarkasztikus lett a válaszom - sajnos a másik mód, ahogy erről a játékról tudok beszélni az csak nagybetűket, káromkodásokat, és finom utalásokat tartalmaz egy lövöldözésre, ami lehetséges, hogy egy ismeretlen és be nem jelentett időpontban fog megtörténni az IO Interactive székházához nagyon-nagyon közel

    ellenben: ha akarsz egy jó TPS-t, kellemes történettel, karakterekkel, és változatos helyszínekkel, akkor az első részt nyugodt szívvel ajánlom - tényleg jó volt.
  • mascarun
    #372
    Gyanús is volt hogy gyorsan lement az ára! Azért is kérdeztem meg...
  • mascarun
    #371
    Ok.
    Köszönet!
  • Calver
    #370
    egy kedves review konklúziója ez volt:
    "Kane & Lynch 2 sucks so many dicks it now breathes spunk instead of air!"
    tegyünk hozzá: a kedves kritikus még SOHA nem volt ilyen dühös, egy játékkal kapcsolatban sem. és nem volt egyedül, jó páran 2010 legrosszabbjaként emlegetik.

    szóval röviden és tömören: nem. fűrészeld le a lábad egy teáskanállal, több élvezetet fog nyújtani. komolyan.
    ellenben, ha tetszett az első rész... nos, akkor még inkább tartsd távol magad tőle - sikerül MINDENT lerombolnia ami jó volt az első részben, és teljesen tönkretennie még a szép emlékeket is.

    egyetlen előnye, hogy rövid, szóval pusztán 4 órán át (plusz persze a visszatérő rémálmok) fogod azt kívánni, hogy legyen már vége ennek a szemétnek, és a fejlesztők is legyenek oly' kedvesek fejest ugrani majd fulladásos halált halni egy használt tamponokkal teli konténerbe.

    sok szerencsét!
  • mascarun
    #369
    Üdv!

    Most tervezem megvenni a játékot!
    Megéri belevágni vagy hagyjam a fenébe?
    A demo anno tetszett.
  • Police88
    #368
    Báhh akkor leszedem az első részt azt úgy is dícsérik thx...
  • Bence94
    #367
    fejlesztők kibasztak rendesen velünk mert a pc-n nincs offline coop csak az 1. részben.
  • Police88
    #366
    Offline Co-Opozni szeretnék két xbox 360 vezetéknélküli controllerrel receiverrel PC-n. Hogyan érhető el ez a funkció?
  • Calver
    #365
    aztán le is ugorhatsz egy magas épület tetejéről, és akkor a két cselekedetednek pont ugyanannyi értelme volt.
    ritkán mondok ilyet (legutóbbi nyertes Damnation volt), de a K&L2 a jelenlegi évtizedben elkövetett eddigi legdurvább bűn az emberiség ellen, és aki erre pénzt ad (ezzel biztatva azokat, akik ezt a szemetet csinálták a zseniális első rész után), az megérdemli, hogy análisan felhelyezzenek neki egy szögbelövőt és ismételten meghúzzák a ravaszt.
  • Rony94
    #364
    Kössz! És az elvesztett 8 giga hellyel mit kezdjek?
  • DarkSl4yer
    #363
    Megveszed eredetiben és felrakod azt.
  • Rony94
    #362
    Gyerekek, nagyon ügyes vagyok!
    Letöltöttem a Reloaded verziót. Fel is telepítettem, de nem rendszergazdaként. És ezzel azt értem el hogy nem telepítette fel rendesen. A mappában nincsen semmi. De valamiért jelzi a számítógép hogy 8 giga hely elment. Hogy lehetne ezt megoldani?
  • Csavez
    #361
    2000ft a steamen,holnap estig!!!!
  • Encore
    #360
    Be lehet, mert steam-es, nekem legalábbis beregelte, pedig nem ragaszkodtam volna a steamhez, de kellett neki.
  • gabeone
    #359
    Kane and Lynch 2: Dog Days Limited Edition - Be lehet regisztrálni a steam accountba? Köszi előre!
  • danyr
    #358
    Teljes mértékben igazad van :D, de valami átjátszást nyomhattak volna bele :D:D
  • Encore
    #357
    Hát ez egy tökig akciójáték, egy folyamatos darálda, tehát elég sokat lőnek benne. :D Az ilyen játékoknak az a titka, hogy egy nap max 30-40 percet kell játszani és akkor nem válik unalmassá.
  • danyr
    #356
    Habár nekem néha túl sok benne a lövöldözés, és egy idő után unalmas is lesz. :S
  • Encore
    #355
    Nekem ha van egy kis időm és épp csak lőni van kedvem, akkor nyomulok még vele, de ezúttal Extrem nehézségen, ahol 2 golyótól meghalok. :D Nem egyszerű....
  • danyr
    #354
    Köszi már megoldódott ;)
    Nagyon jókis game - laikus szemmel tetszik :D
  • Encore
    #353
    Nekem megvan még a warez verzió és most meg is néztem, de ez olyan, hogy kitömörítés után le kell futtatni egy .bat fájlt és az még kitömörít dolgokat, szóval önmagában a crackelt .exe-vel nem sokra mész, mert ki tudja milyen fájlokat használ még a törés. Legalábbis az én verziómnál.
  • danyr
    #352
    Sziasztok!
    Valaki a crack fáljait feltudná tölteni & linkelni?
    Nekemis megvoltak csak valahogyan elvesztek :S
    Segítséget megköszönöm... :)
  • Encore
    #351
    Ja, a pozitívumok közül kimaradt egy nagyon fontos:
    - A pályák élettel telibbek, mint más játékokban. Vannak civilek az utcán, dolgozók a reptéren stb... ez is sokat dob a hangulaton.
  • Encore
    #350
    Én is játszottam a K&L2-vel. Az első rész nem tetszett, meg úgy általában az ilyen agyatlan shooterek sem jönnek be, kivéve ha nem veszi komolyan magát a játék és direkt B kategóriás feelinget céloz meg. Ilyen volt a Stranglehold és ez is.

    Pozitívumok:
    - Nem veszi komolyan magát a játék (nincs annál rosszabb, mikor egy agyatlan valami komolynak akar tűnni, neveket nem említek).
    - Kamera, illetve képi világ. Filmeknél utálom az ilyen handycam-es képivilágot, de itt ütött. Végig azt éreztem, hogy ott vagyok.
    - Hangok (nem értek a fegyverekhez, nem tudom mennyire valósak a hangok, de a hangulathoz sokat hozzátett.
    - Nehéz

    Negatívumok:
    - Ha az ember napi 30-40 percnél többet ül előtte, akkor hamar montonná válhat. Nekem ezzel nem volt gondom, mert kevés a szabadidőm, napi fél max egy órát nyomtam és nem vált unalmassá.
    - Nincs történet. Bár B kategóriás, de azért valamicske kellett volna, mert ami van, az kevéske.
    - Néhány pálya megcsinálható átrohanással is, csak kell egy kis szerencse, és a 30 perc lövöldözés helyett 30 másodperc alatt eljuthass a következő triggerelt eseményig (ajtó a következő pályarészre, videó).

    Szándékosan nem írtam, hogy rövid, mert szerintem annyira nem az. Többen ilyen 4 órákkal dobálóztak, de nekem ez kb 7-8 órámba telt. Pedig A Quake szérián nőttem fel, nem vagyok béna, de igen megfontoltan kellett előre haladni. Aki ezt 4 óra alatt ledarálja, az szerintem easy-n tette. Annak meg nem sok értelme van. Hardon az igazi feeling, 2 golyótól megfekszel..

    A multi és árkád gameplay érdekesnek tűnik és amint lesz eredeti példányom ki is próbálom őket. Videók alapján hangulatos az is.
    Összeségében 6.5/10 (ami a középszernél kicsivel jobb nálam). Ha a multi még emelhet is rajta egy fél pontot, meglátjuk. Egyelőre azonban annyit nem ér, amennyibe most kerül, de ha lemegy az ára olyan 3-4 ezerre, akkor tuti vétel számomra. Pár tűzharcra sokáig emlékezni fogok. :)
  • Maxtreme
    #349
    pár szavas rivjú tőlem. (előre is bocsánat a fanektől)



    Őszintén szólva nem is értem hogy miért kellett ezt folytatni, hisz már az első sem örvendett nagy sikernek (és akkor még enyhén fogalmaztam) De annak legalább voltak jó részei.
    Ezzel szemben. Komolyan mondom még igazából pozitívumot sem tudok felhozni ezzel a játékkal kapcsolatban (talán hogy rövid) A grafika nincs rá más szó SZAR. Ízléstelen, amatőr. A fegyverhangok nevetségesek, talán még a 2 főszereplő hangja meg a többi szinkronok ami elmegy kategória.
    Amit még megemlítenék az a csúcsszuper kézi kamerás effekt, ami elsőre az újdonság erejével hat, utána már idegesítő (szerintem)
    A történet egy nagy büdös 0 kb. (de ezzel még meg is békélnék)


    Ami tetszett:
    - 1-2 átvezető
    - A két főszereplő karaktere

    Ami nem
    - Minden más. De tényleg. Amit el lehetett rontani, nekik sikerült. A legszebb hogy még az outrora is sajnálták az időt...

    Hogy miért vittem végig? Mert bíztam abban hogy úgy mint az elsőnél, ennek is lesznek jó pillanatai, küldetései. De nem.

    Remélem nem lesz folytatás.

    3/10
  • Calver
    #348
    Zero Punctuation review megvolt már?
    igaz h Yahtzee élvezettel szed szét - néhanapján jó - játékokat is apró darabokra, de ilyen elképesztően dühös még egyik review-ban sem volt - és egyet kell értenem vele.
    az első rész egy kiváló lövöldözős móka volt, változatos helyszínekkel és zseniális karakterekkel, majd folytatták... ezzel. [most ehhez képzeljetek hozzá egy undorodó hangsúlyt]
  • balee4
    #347
    Ha telepítve van az nem gond.
  • noname23
    #346
    nekem működött

    kl2.exe +steam_api.dll átírod a telepített játék könyvtárában

    a steam-et meg elfelejted ne legyen se bekapcsolva se telepítve lehetőleg.

    http://thepiratebay.org/torrent/5770026
  • strebacom
    #345
    Egyszerüen letörlöd....
  • #344
    Hali. Segítene valaki, hogy kell eltávolítani a játékot a gépről?
  • Jaka923
    #343
    Aki warezt használ, az ne csodálkozzon és ne is mérgelődjön, hogy nem fut neki hibamentesen a játék...
  • zitababa
    #342
    Senki nem segít????????
  • zitababa
    #341
    Sziasztok!

    Segítséget kérek...
    ...a reloaded verziót bemoutolom feljön egy ablak és vmilyen könyvtárat kér?! Bármelyik könyvtár rossz - azt írja ki random error...
    Csináltam ezután egy steam fiókot, de ott kódot kér?!
    Steam.exe-vel vmi feltelepült, de nem tudom hová kell azt a nyamvadt cracket feltelepíteni?!

    Tiszta görcs...tud vki vmilyen okosságot?

    zita
  • Prince23
    #340
    Él és virul.

  • dronkZero
    #339
    Az kiderült, hogy az első résznek végülis melyik befejezése történt meg "valójában"? És hogy életben maradt-e Kane lánya?
  • Blacksheep333
    #338
    Ezzel a crackel lehet cooponi?
    Vagy van bármiféle mód, hogy warez játékkal tudjuk nyomatni coopba?