378
Wifi antenna boosting - modding- crack - képek/vidik , segitségek trükkök stb.
  • Benny04
    #95
    am mi a különbség a kettő között? :P
  • REPS0L
    #94
    oks, bár azt kétlem :)
  • F1re
    #93
    :D
    hát az is valami :P irjal ha tores is meg van :D
  • mila69en
    #92
    vigyé laptopot azt a wc-ből hamar gyorsan:D
  • REPS0L
    #91
    nem hittem volna hogy ez a topik benne lesz a top10be :D
    nah telóval már tudok sniffelni wifit :D
  • F1re
    #90
    sztem tuti wep azert akartam pdamra vmit amivel fel tudnam torni h tudjak oran netezni :D
  • mila69en
    #89
    wep vagy wpa?
  • F1re
    #88
    ááá már nem ott lakom :D am a mienkbe is van de le van kodolva
  • mila69en
    #87
    mind kettő:D
  • Cat 02 #86
    F1re, sulinkban van wifi, nem tom rálátsz-e :D Bár lehet le van már kódolva.
  • atomkrumpli
    #85
    backtrack3 (vagy a BackTrack 4beta)
  • mila69en
    #84
    ha jól tudom azóta sem döntötték meg a rekordjukat 2,4 ghz-n
  • REPS0L
    #83
    beszarás. mondjuk ha Mátrába laknék, énis próbálkoznék Budapestel :D
  • mila69en
    #82
    igen ezt láttam már:D
  • F1re
    #81
    nesze :D wifi (110km)
  • mila69en
    #80
    a sajátját ki akarná feltörni?
    pl: én:) jobb min egy videó játék
    aza program viszont érdekelne ami magától megcsinál mindent!:)
  • mila69en
    #79
    tudom hogy vannak nem normálisak! ismerek én is egy 1-2 nemnormálist akik arra marhulnak, hogy hány km-et lőttek át:D
  • REPS0L
    #78
  • autoszimulator
    #77
    azért attól, hogy egy programot elindítasz, ami magától megcsinál mindent, még messze van a feltöréstől, és a tudástól.
    A sajátomat akarom feltörni duma meg elég kamu, ki akarná a sajátját feltörni, mikor ahhoz hozzáfér közvetlenül?
    Ennek maximum akkor lenne értelme, ha tesztelni akarod, milyen védelmet alkottál. De ha te tudnál valami biztonsági résről, akkor tervezéskor és implementációkor valószínűleg befoltoztad volna. Nagyobb biztonságtechnikai cégek is ezért alkalmaznak külsősöket, több szem új szem többet lát alapon.

    persze ettől függetlenül nem egy ismerősöm van, aki már pár éve saját internet nélkül töltöget mindenfele, mert a felső/oldalsó/alsó szomszéd nem ért a dolgokhoz, és csak bedugta a routert, vagy esetleg pont az infós ismerőst kérte meg konfigolni...
  • Dj Faustus #76
    2,4-en 100 mW - bővebben itt - de vannak tényleg olyan állatok, akik az előző hozzászólásomban jelzett eszközöket (mindet egyszerre!) használják (aztán a rendesebb szolgáltató meg anyáz rendesen).
  • mila69en
    #75
    áhh igazad van dBi:) szőrözés:)

    hát rászerelni nem próbáltam:D usb adapterre....a panel antennát is csak kiváncsiságból tettem rá:) megnézni lesz e sült galamb:)
    de van itthon a szekrényben egy 18dBi-s irányított yagi cső meg egy 24dbi-os grid-em meg pár minpci + pci kártya:D bár aza 600mW az már:D

    most nem tudom pontosan itthon mennyi a megengedett 100mW?
  • Dj Faustus #74
    "Mindegyik 2.4GHz-es jelet küldözget.."
    Csak kicsit más a modulációja, meg a frekvenciakiosztása (meg másra való).
    A Wifi OFDM-met vagy CCK-t használ, a Bluetooth GFSK-t használ.

    "egyszer rászereltem egy 12db-os panel antennát az usb adapterre"
    Ha korrektek akarunk lenni dBi. ;)
    30 dBi-s griddel még nem próbálkoztál? Esetleg 25 W-os erősítővel? 600 mW-os miniPCI kártyával? Vezetéknélküli ISP-s haverjaim tudnának mesélni... ;)

    "Vajon működik ez bluetooth adapternél is?"
    Mivel hasonló a frekvenciatartomány, működik.

    Mellesleg a WEP/WPA törésére - ami más rendszerébe való illetéktelen bejutás esetén bűncselekmény - szerintem ne itt adjunk tanácsot. Aki ilyesmit szeretne, ott a Google (lásd a warez esetét, az sem kedvelt téma az SG-n). Senkinek sincs szüksége elszabadult script kiddykre
  • F1re
    #73
    hát igen :D blutetooth mas jeleket kodol mint a wifi szal ez kizart sztem
    #72 :DDD az szep lehetett

    na en most lepek csoki
  • mila69en
    #72
    nekem is van egy rakat:D minenféle atheros, realtek chippes acx111 stb

    emlékszem egyszer rászereltem egy 12db-os panel antennát az usb adapterre az elfüstölt az adapter
  • ZilogR
    #71
    és mi a véleményetek arról, h lehet-e BT-os vevővel WiFi-t nézegetni? Mindegyik 2.4GHz-es jelet küldözget... Gondolom erre a vivőfrekire pakolják rá a jelet. Ha van egy zsebrádióm, ami be van állítva egy adó vivőfrekijére és azon a frekvencián 2 rádió adása is zajlik, akkor a rádiómon mindkettőt hallom. Csak gondolom az a bibi, h ami rá van ültetve a 2.4GHz-es jelre, azok közül mindkettőhöz más szerkentyű kell, hogy "meghalljuk"...
  • mila69en
    #70
    persze totál fagyott tőle a pda-m ha jól emlékszem azért tettem fel hátha azzal tudok wpa-ra csatlakozni:(
  • F1re
    #69
    :) am nekem ienem van v is van ithon meg 1 csomo wifi karink de ezzel akarok bohockodni mert ez rt73 chipes es olcso na meg usb-s :D
  • mila69en
    #68
    azt régen próbáltam de az nem jó semmire ilyesmire nálam futott
  • mila69en
    #67
    az rt73-as egy jó kis chip:) én meg régóta vadászok egy prism/GT full mac chippes karit nem sok sikerrel:(
  • F1re
    #66
    am ami siman menne wm-en is az vmi mini stumbler nevu progi de en pdamon vmiert nem fut de sztem az en problemam :D
    Ministumbler probald meg te is es ird le mit tud xd de most mar lepek csoki jo8 :)
  • mila69en
    #65
    #60?:D
  • F1re
    #64
    annyira elkezdett erdekelni ez a tema is h gepen is kiprobalom most ezzel a modszerrel tutorial

    #62 en ma egesz nap azt kerestem:D de csak arra jutottam h talaltam progikat de csak ugy muxenek ha teszek a pdara linuxot :( ha talalsz vmi erdekeset akkor linkeld !
  • REPS0L
    #63
    #57?
  • mila69en
    #62
    hm... nekem eddig eszembe sem jutott hogy próbálkozzak pda-val holnap lehet beleásom magam
  • REPS0L
    #61
    tévedtem, windowsmobileal mégsem lehet, vagyis találtam egykét infót, de elég bonyolult... inkább laptop+backtrack kombó a király :)
  • mila69en
    #60
    valami barbelo progit emlegetnek amiről igazándiból fogalmam sincs hogy mi:D nem olvastam végig meg nem nagyon vagyok jártas symbian témában! csak látom irkálnak ezt azt vigyorgó szmájlikall gondolom valami csak van meg az írja a 0.2-nél hogy a következő kiadás wep crack support ezmeg 0.3
  • F1re
    #59
    mar irtam privit shadoweyes-nak :D ha engedi akkor az is lesz :P

    #56 plz ha tudsz vmikor valaszolj 47re :)
  • mila69en
    #58
    szerintem felesleges... jó ez a cím wifi tuning:)
  • REPS0L
    #57
    link jöhet :)
  • REPS0L
    #56
    megoldottam :D