378
Wifi antenna boosting - modding- crack - képek/vidik , segitségek trükkök stb.
  • duracellmumus
    #14
    kékfog
  • karajjj
    #13
    a bluetooth eleve kishatótávú
  • norbi4567
    #12
    Ilyen adapter van tesóm gépében is :P
    Néha ott is van gond a hatótávval... Lehet modolni kéne :P
  • F1re
    #11
    jaja én is arra gondoltam :D gondolom Met azert irta h vezessem le mer azt hitte ugy ertem h az internet lessz gyorsabb de annyira hulye azert nem vok xd
  • duracellmumus
    #10
    minél közelebb vagy a forráshoz(nagy térerő) annál gyakrabban kapsz kiszolgálást... ergo nagyobb nyereségű antennával(nagyobb a térerő) gyorsabb is tud lenni az adatátvitel...
  • mila69en
    #9
    gondolom arra gondolt jobb jel nagyobb sebesség
  • Met
    #8
    mind hatótávra mennek ami 1ertelmuen sebességet is ad
    ezt vezesd már le nekem
  • mila69en
    #7
    igaz 2 antennát szétqurtam mire szét tudtam úgy szedni hogy ne szakadjon ki belőle a kábel:D
  • mila69en
    #6
    én routernek az entennájával modingoltam usb-s adaptert működik is ráforrasztottam:D de én sem azért hogy lopjam a netetXD álandóan tesztelgetek mindenféle antennát meg wifi cuccot:D
  • F1re
    #5
    hát ezek mind hatótávra mennek ami 1ertelmuen sebesseget is ad :D de en nem akarok lopni 1xuen csak erdekel a téma és pls akit kicsit is erdekel az +fav !! :D
  • tom235
    #4
    Hát elég nyílvánvaló szerintem hogy hatótávra megy a dolog. Vajon működik ez bluetooth adapternél is?
  • akyyy
    #3
    ez szép és jó, de nem lesz tőle gyorsabb a net, a a netelőfizu csak 6/1-es.

    vagy a havótávot is megnöveli és borsodból tudok lopni pesti wifit?
  • duracellmumus
    #2
    kitartás!
    ha valakit érdekel van méretezett 24 elemes jagi antennám 2,4ghz-re rajz, méretekkel, stb...
  • F1re
    #1
    mostanság olvasgattam errol es van nekem 1 usb-s wifim azt akarom most meg moddingolni kicsit ienekre gondolok (akit érdekel a téma irjon bátran)

    ill ez nagyon joonak tunik
    super antenna