162
Szerintetek miből lehetne még filmeket csinálni?
  • Bachstein
    #162
    szerintem sokak imája talált meghallgatásra
  • Bachstein
    #161
    nem is értem, miért
  • Mr Csé
    #160
    bioshock bol :D
  • xido
    #159
    Witcher jogait kéne megvenni és Spartacus szintű sorozatot neki..a lengyel széria méltatlanul nem terjed a köztudatban..
  • Jrex
    #158
    Korábban írtam,h jó lenne a Mars ura című regénysorozatból készíteni 1 filmet.Nos az első részből már készül: John Carter of Mars
  • Jrex
    #157

    link
  • Jrex
    #156
    Már egy rakás értelmetlen dologból akarnak filmet készíteni(pl:lego,monopoly,sims,Babar,Hupikék törpikék,Tom és Jerry....)
    Legalább olyanból készítenének aminek értelme is van....Én facebookon létre hoztam egy csoportot élőszereplős Big guy and Rusty-ért,mert szerintem jó kis film lenne belőle:D
    Ha gondoljátok akk csatlakozzatok:)/de nemtom ide belinkelni.../
  • Jrex
    #155
    Asszem az őrület hegyeiből most tervezik...
  • Willenbrock
    #154
    Pontosabban az a film az Őrület hegyeiből készült volna de Lovecraft az is.
  • Willenbrock
    #153
    Ezt ismerem ez a régi fekete-fehér film megvan nekem is.Nem rossz ahoz képest hogy régi film.
    Tavaly ígértek egy nagy Chthulhu mozit amit Guielmo del Toro rendezett volna.(A Faun labirintusa)de akkora csönd van róla hogy biztos hogy abból sem lesz már semmi.Pedig anno úgy olvastam hogy fél évig forgatott az Antarktiszon a filmhez,de a hülye stúdiók megtorpedózták a forgatókönyvet-mondván hogy ilyen "pesszimista" alkotás nem lehet sikeres.
  • Bachstein
    #152
    amúgy (természetesen) nyomába se ér a könyvnek, lovecraft adaptációk nem szoktak jóra sikeredni...
  • Bachstein
    #151
    http://www.imdb.com/title/tt0478988/
  • Jrex
    #150
    Asszem a God of War-ból már tervezik,csak nem teljesen az lesz a címe,mint pl a World of Warcraft-nak is csak Warcraft lesz a címe...
  • Swarczi
    #149
    A Devil-May Cry-ból csinálhatnának egy minőségi filmet. Esetleg még a God of War-ból. Emellett elfogadnék valami jó kis Warhammeres filmet.
  • Willenbrock
    #148
    Call of Cthulhu-ból.
  • KnightRider
    #147

    Megfilmesíthetnék a The Pandora Principle című Star Trek regényt. Saavik-centrikus fain lélektani thriller.

  • Tatyla
    #146
    még mindig ebböl szeretnék egy filmet látni...
  • kamen24
    #145
    A Berserk című mangából , egy 25 részes anime már készült belőle, bár inkább sorozatként működne véleményem szerint
  • Jrex
    #144
    Arra gondoltam,h mostantól ha vki ír egy javaslatot akk azt is írja le/linkelje be h mi az eredetileg,mert van aki esetleg nem ismeri...
    Én amiket eddig leírtam főleg rajzfilmek voltak
    pl:Rusty a kölyök robotot írtam korábban
    vagy írtam még pl:Amerikai sárkány
  • Csuhai G
    #143
    Sanitarium-ból.
  • Kmarha
    #142
    en megneznek egy agyatlan vigjatekok a Monkey Islandbol is..
  • Jrex
    #141
    Sztem még készülhetne Kid vs Kat ből is:)
  • FL Zoli
    #140
    Nem tudom jelent e valamit, de láttam egy videót egy nagyon híres moziplakátkészítőről (star wars, indiana stb) s épp a Setét tornyot rajzolta az interjú alatt:)-torony, rózsa, "cowboy" más nem lehet:)
  • sambauer
    #139
    Half Life 2 a világ egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) hypeja.

    dehogy erőltessem amit még elöbb írtam: A MOVIE ABOUT FALLOUT 3 WOULD BE GREAT.
  • gfreak
    #138
    megszavazom xD Thief-ből meg lehetene egy könnyed kalandfilmet összerakni xD
  • TheRock18
    #137
    max payne 2...abból legyen már film...vagy az eredeti max payne-nek a folytatása:)
  • Daza500
    #136
    System Shock 2

    (tudom, már írtam)

    Szerintem kasszasikert lehetne belőle kihozni. Már a történet meg a horrorisztikus feeling miatt is.
  • gfreak
    #135
    egy normális, igényes Lovecraft-filmet is el tudnék képzelni, az utolsó kettő (Dagon(2007) meg Cthulhu(2008)) világszarok lettek sajnos xD
  • Daza500
    #134
    Poénnak szántam. Mint a kockázást is, úgyhogy nyugi, ne tessék ennyire véresen komolyan venni.
    Amúgy 5 éve letettem a CS-ről, 2003-ig voltam benne aktív.
    Meg ha megvigasztal, itt van a polcomon az Orange Box jogtisztán Steam-ről.(nem nyálverés akar ez lenni)
    Ja, és a CS a HL-nak köszönheti a sikerét, ezt máig elismerem.

    Nah úgyhogy részemről itt az OFF finale.
  • TheRock18
    #133
    nah duguljatok mostmár el..ne vitázzatok:S megy az OFF..mondjatok inkább valamit még,miből legyen film
  • Molnibalage
    #132
    Nem játszottam vele, de ebben azért kételkedek. A '90-es években voltak nagyon kemény RPG-k és point&click játéok, és később is. Ahhoz mérni egy FPS-t egyszerűen megmosolyogtató...
  • karajjj
    #131
    abban mi lenne, padding, margin meg float? :DDDDD
  • dav1d
    #130
    Leszarom.Ennyi erővel a S.W.A.T-ra is rá lehetne bökni hogy Counter-Strike film.Az iróniád meg tartogasd magadnak ha ennyire kitartasz melette hogy mennyi kis demo film készült abból a fosból, mintha HL-ből nem lenne
  • dav1d
    #129
    "védjed a kis játékodat..." HL-minden idők legjobb játéka,pont a története miatt te kis kocka... legyen film a css-bőlXDDD
  • Molnibalage
    #128
    Ja, igen. Mondjuk egyszer láttam, de semmire nem emlékszem belőle. Vörös Viharral az lenen a baj, hogy nagyon specikifus, iszonyatosan sok trükkfelvétel kéne és baromi hosszú..
  • karajjj
    #127
    a Férfias játékok is az ő filmje, abban is Ryan van asszem
  • Molnibalage
    #126
    Ha már volt Tom Clancy-s film akkor lehetne még egy, a Vörös Viharra gondolok itt. (Vadászat a Vörös Októberre és a Rettegés arénája is az ő regényei alapján készültek.)
  • nearo
    #125
    Igen-igen... bármelyik jól sikerült magus/d&d/akármi kalandból lehetne egy ütős filmet csinálni :) (szerintem)
  • TheRock18
    #124
    egy a gáz,hogy ezt producerek sosem fogják olvasni :( Mo.-n meg nincs se pénz,se tehetség ilyen filmekhez,meg sztem jog se
  • tenkenorman
    #123
    Mafia-ból lehetne.