56
  • Clava
    #16
    98 és Xp Rulle xp meg cska azért kell mert 98-ra nincs új msn meg ilyen apróságok :(
  • Magiszter
    #15
    Én! A mappa megnyitására spóroltam vele két kattintást.
  • willard
    #14
    Hát ideje volt kiszedni ezt a kurva autoplayt! Van valaki, aki életében rákattintott abban a nyüves menüben valaha valamire?? Persze, majd pont abból a menüből fogok DVD-t írni, meg mittudomén mi települ bele.
  • jeti00
    #13
    Ideje volt már kiadni az sp2-t, remélem foltoz pár dolgot és kihúzza a win7ig...
  • Magiszter
    #12
    Igaz.
    És mint a nóta is mondja "Trabantban szállni élvezet..."
    De csak azt mondja ezt aki még nem ült mercédeszben, mert nincs elég üzemanyaga hogy bírja a fogyasztást, vagy nincs elég helye hogy valahol tárolja. De Izlések és Windows-ok.
    Nekem bejött a Win7 mert korszerű és mégis az XP stabilitását és sebességét tudja hozni. Nem kellett a driverekkel pepecselni ami számomra két pirospont. És ha hozzávesszük hogy milyen gyorsan bebootol-t akkor már írom is neki az ötöst. Játékot nem teszteltem de majd megteszem. Ha azt is jól viszi akkor csillagos az az ötös.
  • roliika
    #11
    Hát nem. Magyaráztam hogy szar...de jöttek azzal hogy húú mekkora ujjitások vannak benne..stb..
  • turul16
    #10
    Regen nem te mondtad, hogy milyen fasza a Vista ?
  • cateran
    #9
    És mennyivel többet fogyaszt és mennyivel nagyobb helyet foglal....
  • Magiszter
    #8
    A trabantnak is négy kereke van és megy. De mennyivel jobban néz ki egy mercédesz és milyen kényelmes az ülése...
  • zidder
    #7
    Feltettem tegnap este.... csodára ne számítson senki... de ártani sem ártott:)
  • szombi
    #6
    nálam se fagy.

    Amúgy win98 is hardveres hiba miatt fagy, csak az XP jobban lekezeli, ezért nem veszed észre.

    Kb. egy éve volt egy olyan cikk, hogy a processzorokban maradt bugokat szoftveresen,
    jórészt a BIOS átalakításával küszöbölik ki, erre még az oprencer is rá tud segíteni...

    amúgy nekem se fagy évek óta!
  • roliika
    #5
    Óhát xpnél az egész rendszert be tudja fagyasztani 1-1 rosszul megírt program.
  • tucky1
    #4
    Hiányzott a fagyás? Milyen rendszer után raktad fel win98? Xp-t fagyni én csak hardveres hibánál láttam.
  • wolruf
    #3
    Nekem most a Vista (32 bit, business) is stabil már másfél éve.
  • lck
    #2
    A windows 7 érdemeit nem csökkentendő elárulom hogy nekem az xp se fagy évek óta.
  • roliika
    #1
    Jó..ezek már apró kis porolgatások, látszik azért, hogy egész jó rendszer a win7 már most. 3 hónapja használom és nemrég figyeltem fel arra hogy már hiányzott a fagyás...merthogy nincs, se belassulás se rendszerhiba se semmi..egyszerűen működik.