162
Dj-k topikja: kérdések, válaszok, ötletek, technikák és zene minden mennyiségben...
  • TothLaci
    #162
  • Street Stress
    #161
  • kretyás
    #160
    de jó hogy 5posttal ezelőtt ugyanezt kérdeztem:D:D:D:D

    ebay nem jött be, viszont van kinn vmi thomann.de nevü oldal, onnan elvileg olcsóbb, csak ide az nem szállit
    na mindegy, azért remélem tud valaki valamit
  • kretyás
    #159
    Helló!

    Rendelt már valaki dj cuccot külföldről? megéri valahogy? mondjuk Ausztriára vagy Németo.-ra gondoltam, mert talán onnan nem olyan vészes a szállítás.

    Vagy ez mindegy? Ugyanolyan drága kinn is mint itt?

    Köszönöm a választ!
  • Doog
    #158
    Környékbeli igen. : )
  • BTimcsike
    #157
    Sziasztok! Van itt valaki Székesfehérvárról?
  • Szerelőbácsi
    #156
    Sziasztok!

    Kezdésnek szeretnék venni valami alapvetőbb keverőpultot. Én a következő kettőt néztem ki magamnak:

    Bővebben: http://www.argep.hu/product_1344856.html

    Bővebben: http://www.argep.hu/product_413485.html

    A Behringer márkáról már hallottam a másikról viszont nem, de szerintem a másik többet tud. Kérem ha valaki ért egy kicsit hozzá, feltétlenül írja, még vásárlás előtt szeretnék tájékozódni, köszönöm! Eddig Virtual DJ-vel csináltam a bulikon a zenélést és most beruháznék egy ilyen kisebb keverőpultra. Előre is köszönöm, Üdv Norby!
  • fezsoo
    #155
    Sziasztok.

    Hercules dj MK2 konzolnál van egy gondom.
    A fejhallgatón hogy lehet hallani a másik csatornán hogy mi szól épp?
    Ezt valahogy nem tudom beállítani? Mi a titka ?
    Tudna valaki ebben segíteni ?
    Van egy kapcsoló a fejhalgató kimenet mellet. De ha azt eltekerem, a fő kimenet is elhallgat. Vagy a beállításokban van valami zavar?
    Van Virtual DJ és TraktorDj program is. Mindegy melyikkel, csak jó lenne már. Aki tudja segíteni az írjon már. Köszönöm.
  • zebrock
    #154
    asszem megéri póstáztatni ebay-ről,többen is csinálják
  • kretyás
    #153
    sziasztok!
    kérdésem lenne, hogy az EU-n belül vagy olyan helyről, ahonnan olcsón lehetne szállítani, tud-e vki olyan netes portált? megköszönném, ugyanis itthon kb kétszer annyiba kerülnek a cuccok mint pl az ebayen, de onnan meg nemtom megérné e szállítatni
  • Doog
    #152
    Hey! De rég jártam erre...
    Látom helyzet változatlan.xD

    Nem tud valaki 2db cdj500-at? :D
  • Ricardo Snip
    #151
    nemrég vettem egy pioneer 500-as keverőt, a későbbiek folyamán szeretnék venni final scratch technikát mert nagyon jó dolognak tartom. megkönnyíti az ember munkáját stb......
    Az eddigi mixek is ezzel lettek készítve igaz egy barátomtól kértem kölcsön. innen el is érhetőek a mixek meg egyéb dolgok:

    honlap
    myspace
  • Doog
    #150
    Ok akkor zárassuk. :D
  • mila69en
    #149
    ide miért ne járhatna... de nem ide járnak:)
  • Doog
    #148
    Senki nem nagyoskodott, hogy kinek milyen cucca van. :)
    És aki Dj miért ne járhatna ide dumálgatni? Az oké, hogy én sem mindig érek rá csak amikor unatkozok.
  • Dundidio
    #147
    Ahan..Hihető...didzsézik kedden délután...

    Szerintem inkább kifogytak a "kinek van jobb cucca" témából...

    No de sebaj...
  • mila69en
    #146
    várható volt:) mondtam hogy aki didzsézik az nem ide jár fórumozni:D
  • Dundidio
    #145
    Na mi van? Kifáradtak a didzsék???

    Hamar döglődik a topic...
  • Doog
    #144
    Ha már itt tartunk nekem is van. :)
    >> Katt

    Minősége nem a legjobb mert csak 192kb/s-ban töltöttem fel.
  • vizipipa19
    #143
    Itt egy saját zene, ha valakit érdekel.De ha nem akkor is!
    Fear The pharaoh's dream
  • zdlr
    #142
    pedig zeneileg nekem a 3. jön be a legjobban :)
  • zebrock
    #141
    csibek" bocs , csak nemetre van allitva a bill :)
  • zebrock
    #140
    ez kiraly , de a 3.-ba csak a csibök tetszettek :) amugy egiii!!!
  • zdlr
    #139
    kool kasko
    zefil

    amadeus
  • mila69en
    #138
    hozzá teszem a videón 2,5 éves voltXD és egyszer arra értem haza hogy szék ott bekapcsolva minden megy a zene és játszik vele mondom csajszimnak te kapcsoltad be neki? aszonja nem! mondom wtf?
  • mila69en
    #137
    így még a tökösöm is nyomja:D elég régi azóta sokat fejlődött
  • SiteDisagner
    #136
    hát ez még elég kezdetleges:D
  • mila69en
    #135
  • Doog
    #134
    na bazz... DJ RUSH ???
  • Dundidio
    #133
    oké főnök...úgy lesz...
  • zdlr
    #132
    lehet jókat alkotni, nem vitattam.
    azt sem vitatom, hogy zeneszerkesztőkkel is lehet varázsolni, de az meg már nem dj szakma.
    a cd-t játszák a faludiszkókban, vagy otthon, amúgy aki dj-nek hívja magát az bakelitezzen, amikor csak teheti. nem zárom ki a cd-t, de ne az legyen a fő hanghordozó!!!!!
  • Doog
    #131
    Nyújtanak lehetőséget a programok, de egy jó keverővel és két lejátszóval ugyan azt meg lehet csinálni. :)
  • Doog
    #130
    Ez mind szép és jó, de nem jön be. Van aki ezt tudja csinálni ezt szereti...
    Jó mondjuk most még énis ezt csinálom, de legalább rendes keverővel nem ilyen Consollal.
    És mint már mondtam szeretnék lejátszót, de még mindig pénz kérdése.
  • SiteDisagner
    #129
    hát, ennek a vitának így nem sok értelme van. igazából két külön stílus, és más az alkotott zene stílus is. így aki inkább hip-hoppot, vagy ilyesmit hallgat, nyilván, hogy bakelites megoldásra esküszik, aki house, progressive, electro, az meg egy fejlettebb technikát részesít előnyben, mivel tágabb lehetőségek rejlenek benne. én mindkettő stílust szeretem, habár ennek ellenére én is inkább abletont és traktort használok. mindkettővel nagyokat lehet alkotni az irányzaton belül, de aki igazán közel került az új technikákhoz, az azért csak elismeri, hogy tágabb lehetőségekkel rendelkezik az, aki tudja kezelni.
  • mila69en
    #128
    "És szerintem aki csak programmal zenél az a szar... mármint az ilyen laptopDJ-s faszságok nem jönnek be."

    vajon ezt ő is így gondolja e?:)
  • Doog
    #127
    És nemtom.
    Fikázod a Cd lejátszókat, de azzal is lehet nagyot alkotni.
    pl

    Tény, hogy a bakelites dolog még mindig a legjobb legszembetűnőbb, de Cd is van majdnem olyan jó.
    És szerintem aki csak programmal zenél az a szar... mármint az ilyen laptopDJ-s faszságok nem jönnek be.
  • zebrock
    #126
    bazz nem személyre szabott volt de íme egy kis d.j. munka elektronikus zene is lehet jó csak a bpm maradjon 100 környékén :)
  • Doog
    #125
    Nem csak ezeket a "szar" zenéket ismerem. :)
  • Dundidio
    #124
    Van turntable is faszagyerek...!Sőt még jónéhány bakelit is hozzá...
  • zdlr
    #123
    pl