26
  • Liverpoolos
    #26
    szerintem arra értették hogy több volt a néző látta az egész magyar bajnokságot a TVben, mint azt a 8 vagy mennyi BL meccset.
  • LaszloLedzenyi
    #25
    a tv2 őn Józsibarát fogja közvetíteni urigellerel a bl-t a retekklubbon meg győzike-pákó páros, végülis sebaj a foci értelméhez és színvonalához ezek a karakterek tökéletesen megfelelnének.
  • Vogel
    #24
    kettőt!
  • Jubei
    #23
    atomot a focistákra
  • Etinger
    #22
    Gondolom lenne pár indok, aminek okán mi meg Téged nevezhetnénk 'gyps'-nek. Hogy ne menjek messzire, a kommented mondanivalója alapján.... ;)
  • winnie
    #21
    mármint magyar, úgy érted, nem? mi abban a meglepő, ha egy magyar ember magyar meccset néz? nyilván a többséget jobban érdekli, hogy mit csinál a kedvenc csapata vagy annak egyik vetélytársa, mint pár milliárdos rohangálása.
  • Sippie
    #20
    nézettebb a magyar foci??? kezdjük ott hogy nincs is olyan jelenleg hogy magyar foci... másrészt ha ez igaz, akkor sok gyp-s élhet kis hazánkban.
  • sandor4
    #19
    Minél kevesebb foci van, annál jobb. Ha meg úgyse nyereséges közvetíteni, akkor külön örülök, hogy egyre kevesebb meccset adnak. Csak egyszer érném meg, hogy foci helyett nem a szellemekkel suttogó, meg a vacsoracsata megy, hanem pl az egy időben vasárnap éjjel egy körül adott képírók lesznek 20:00-ás kezdéssel. Ja, és a barátok közt véget ér...
  • Inquisitor
    #18
    OFF: bekénne valahová tenni a hírekbe, hátha mást is érdekelne:

    2009. május 1-jével elindult az RTL Klub szabadon fogható tesztsugárzása
  • winnie
    #17
    elő kell fizetni rá. ez a koncepció, ezért ruháztak be, hogy előfizetőt szerezzenek. farkastörvények.
  • RicsyPy
    #16
    Cseszhetem hogy hogy egy Digi-s csatorna adja a másikat ha azt meg én nem tudom fogni...
  • Etinger
    #15
    Másik adja majd egy Digi TV-s csatorna ami még nem is létezik [vagy mi..]
  • ProEvoFan
    #14
    ezt most nem teljesen értem
    csak kedden lesz egy meccs a BLből? és mi lesz a szerdával? most kedden, szerdán nézek BL meccseket, nehogy már ezen változtassanak:)de most komolyan, ez szívás lesz ha csak egy BL meccs lesz élőben/hét...
  • Etinger
    #13
    M1-et azért kapásból nem lesik annyian, viszont egy döntő és pl egy EB, VB is mindig hoz.... csak ugye többen lesik a TV előtt ülve.. na mind1.. te ez jobban tudod úgyis... [ ezt most nem gúnyosan, csak hát tényleg ]
  • winnie
    #12
    mennyit adjanak?:) nem hülyék többet adni, a bl közvetítés itthon (meg a sport is) csak veszteséget termel, nincs értelme még növelni is. 3 évig elmondhatják, hogy a tv2-n van a bl, ami sok, nem anyagi hasznot hajthat, ennyi. de nézettségi rekordot nem döntenek a meccsek. az m1 is hozta a biztos 3. helyet a doktor house és a heti steven seagal film mögött a bl-lel.
  • AZTA
    #11
    De ugye öngyi azért nem leszel hd nélkül?
    Azt meg nem vágom minek vették meg ha ezek is csak heti 1 meccset akarnak adni élőben..
  • rothmano
    #10
    És lehet majd sms-t küldeni 550+áfáért, hogy ki lesz a győztes, ki kapja az első sárgát stb.
  • immovable
    #9
    Fúúú a joshi micsoda műsor, sokkal de sokkalta jobb, mint a móunika.
  • Narxis
    #8
    Nem hazudtoltad meg magad. :D
  • sylas
    #7
    sztem is hajdu b megy ahol a bl megy eddig is agy volt asszem hajdu a blben mindig ő volt a kommentátor teljesen mind1 melyik tv csatornán ment
  • winnie
    #6
    "Hát ezek után nem hiszem hogy a Viasatnál maradna Hajdu B... "

    megy a tv2-höz akkor. a meccs az meccs, mindegy, milyen logót bámulsz a sarokban.
  • Ferrer
    #5
    Sokkal jobb lenne, ha mindegyik a TV1-en lenne, azt mindenhol lehet nézni.
    De végülis mindegy, annyira lúzer az összes magyar focicsapat a szurkolóikkal együtt
  • Petys
    #4
    Hát ezek után nem hiszem hogy a Viasatnál maradna Hajdu B... De az hogy már megint egy gagyi kereskedelmi csatorna vette meg a közvetítési jogot számomra biztosíték arra, hogy komoly szakértőket alig, annál inkább reklámokat meg béna kommentátorokat láthatunk iszonyatos minőségben! (a retekklubb már bizonyított a VB-n )
    Színvonalasabb közvetítésre marad a stream a külföldi csatornákkal: Setanta, Sky, BBC stb...
    Azért Go Reds! YNWA!
  • Xabinho87
    #3
    Joshi Bharat? Ne viccelj!
  • DjDano
    #2
    A tv2-nek 2 nézhető műsora van Joshi Barath és a Napló a többi gagyi... Sportközvetítésben se állnak a helyzet magaslatán, de ha Hajdu B lenne a kommentátor akkor jó meccseket nézhetnénk
  • aneurysm
    #1
    Na akkor lőttek a HD-minőségnek. TV2 majd szépen adja SD-ben, a széleket levágva...