9
  • FICEK9
    #9
    Nem hangzik rosszul, csak kár hogy van benne egy kis logikai értelmetlenség számomra. Hogy lehetünk mi "a legelső Big Daddy" amikor a story ha jól értettem már a sokadik Big Daddy után játszódik, amikor is visszatértünk R-be???

    Kicsit másra számítottam amúgy sztori szinten. Reméltem hogy a második rész visszaugrik a kezdeti gondokhoz, kb a problémák kezdetére és úgy leszünk mi a legelső Big Daddy, és majd a harmadik részben folytatjuk az első rész szálait egy visszatéréssel. Na mindegy, remélem legalább olyan jó dolog sül ki így is belőle mint az elsőből!
  • Seth
    #8
    Attól még a játékosra a frászt hozhatják nem? A nagy big daddys magabiztosságot meg majd valahogy kompenzálják okosabb,csapatostul támadó ellenfelekkel,védelmi berendezésekkel. Esetleg a vita chambereket valami más dologgal váltják fel,ami nem olyan hatékony (teszemazt nem lesz max energiád), így majd többször is meggondolja z ember hogy kibe köt bele.
  • Skyline
    #7
    Big daddyk leszünk...Na itt veszítette el a 2. rész a maradék horror mivoltát....
  • Seth
    #6
    Bisex Sister rövidítése, nincs azzal gond XD
  • bitbandita
    #5
    Kedves Ö.Tibor még most se sikerült rendesen leírni ("Bis Sister") :)
  • akyyy
    #4
    Akkkor most Big Mama 2 lesz benne?

    Miért nem lehet letölteni az SG-ról videókat? Csak 0 kb-os fájl jön le, mindennel kipróbáltam, szerveroldali hiba, kéretik kijavítani, köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    *kjsvkjn konzol!!!!
  • Broafka
    #2
    remek, remek, nagyon jó!

    már az első rész végén is sajnáltam ,hogy oylan kevés ideig lehettünk Big Daddyk. Nagyon várom már a folytatást
  • Librarian
    #1
    Jónak tűnik, remélem elég sok újdonság lesz benne ahhoz, hogy végig élvezetes legyen...