1877
driver.png
  • gyuri35
    #1877
    Ej,a nyavalyába pedig pont erre gondoltamEgyébként találkoztam már a "magyarítás" megfogalmazással is nem egyszerKöszönöm a választ!
  • Mayorpapa
    #1876
    Akkor már legyen inkább így: "magyar nyelvű kiegészítő" :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1875
    Nem, "magyarosítást" semmiképp [nem rohangálnak betyárok a játékban, pejlovakon, piros kötényes lyánykákat üldözve).
    De magyarítás sincs még hozzá.
  • gyuri35
    #1874
    Sziasztok!Tegnap vettem a steam-en a játékot,talált hozzá valaki magyarosítást?
  • Szabi #1873
  • IMYke2.0.0.0
    #1872
    Időközben nekem is meglett a játék Uplay-en :)
  • smog15
    #1871
    Ááá köszi igen az árnyékok nagyon sötétek :) Próbáltam multizni de nem talált senkit akivel tudtam volna vagy valamit rosszul csináltam :D
  • mester1987
    #1870
    Fasza, most, hogy írtatok, utána kutattam és megtaláltam a játék kiadáskor készült ENB módosítót kifejezetten a játékhoz, amivel valamelyest a sötétebb részek láthatóbbak. Azt írták ezzel a legjobb. Sose találtam, így megosztom, nem tudom meddig él a link:

    Driver San Francisco ENBSeries
  • smog15
    #1869
    Passz még nem próbáltam multizni gyorsan csináltam a feladatokat de így is csak 17%-ig jutottam :D Délután megnézem
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2014.10.13. 09:17:32
  • mester1987
    #1868
    A multi még mindig nem müxik vagy csak anno volt vele gond? Megvenném, ha tudnám, hogy nem zsákbamacska, mert többen panaszkodtam rá már megjelenés után nem sokkal.
  • smog15
    #1867
    Olyan problémám van még a játékkal, hogy hiába van 1920x1080-ra állítva a felbontás vagy egy "kerete" a képnek a menü rendesen kitölti a képernyőt játék közben meg már nem. Amúgy tetszetősebb mint a TDU2 jókat lehet benne driftelni, Crew megjelenéséig elleszek vele :)
  • smog15
    #1866
    Töltöttem le dll files fixert és jó lett :) Amúgy eredeti win 7 és király a játék valaki még multizik? :)
  • Szabi #1865
    nekem win 8 miatt nem akarta, win7 kompabilitással kell indítani a telepítőt a játékmappából :)
  • Timbu
    #1864
    Milyen OS ez? Jó directx verzió ven fent?
  • smog15
    #1863
    Sikerült feltelepiteni most valami d3dx9... Hiányzik neki
  • smog15
    #1862
    Tegnap megvettem beirtam a kódot uplayre le is töltötte de telepitesnel nem engedi elfogadni a feltételeket ezzel lehet valamit csinálni? Délután rakok fel képet pontosan mire gondolok
  • Szabi #1861
    tegnap töröltem :D

    de egy jó kis multi móka kedvéért bármikor letöltöm újra :)
  • ToMM23
    #1860
    Nm. A többin sokkalta drágább, ennek a többszöröse.. Ennyit még csak-csak megér szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1859
    Köszi. :)
    Azt hittem olyan helyen, ahol regisztrált is vagyok.
  • ToMM23
    #1858
    G2A-n
  • IMYke2.0.0.0
    #1857
    Hol 4 euró?
  • ToMM23
    #1856
    Sziasztok! Megéri megvenni Uplayre? Ha 4Euroba fájna csupán.. Úgy értem, van aki még játszadozik ezzel? Akár online cruise benne stb..
  • Szabi #1855
    ha új játékot kezdesz attól még megmaradnak a feloldott cuccok
  • Alien69
    #1854
    Ettől még a jelenlegi állapot nem változik. Azaz, most buktam a régi változatot, mert a kecseg fejlesztők kihagytak egy egyszerű lépést, azaz, pl több mentési lehetőség.
  • Szabi #1853
    jelszavazd le a gépet :D
  • Alien69
    #1852
    Köszi, rossz válasz! A gyerekem nyomta meg véletlenül. De, mindegy ki nyomta meg, a kérdés, hogy a régi mentést felül írja-e mindig, nincs valami megoldás, hogy a régi mentést vissza lehessen tölteni. Ha csak az a megoldás, hogy rendszeresen lementem a save filet, akkor az lesz, de macera.
  • Szabi #1851
    nemigazán értem a kérdést.. ne nyomj a new game-re és akkor nem kezd újat.. :D
  • Alien69
    #1850
    Egy kis segítséget kérnék. Sikerült a "New Game" opcit választani, és újra kezdte ugye. Ezt hogyan lehet kikerülni, hogy ne keljen újra kezdenem? nem szeretném rendszeresen a régi állást mentegetni. Bár, ha nincs más megoldás...
  • Szabi #1849
  • IMYke2.0.0.0
    #1848
    Akkor jó, hogy nem tudtad, mert így magadra költötted - jogosan :)

    Ráérek vele.

    //Amúgy a végső "harcot" még mindig nem tudtam abszolválni wrz verzióban - egyszerűen nem tudom lesebezni a tudjukkit annyira, hogy lássam a végét.
  • Szabi #1847
    6euro, de gmg-n már volt 3 is.. ha tudtam volna hogy kell, kreditből megvehettem volna :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1846
    Még mindig nincs meg :))
    Ami késik, az jön.

    A kép nagyon frankó lett!
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.08.17. 17:31:45
  • Szabi #1845
  • HUN BECSEHELY
    #1844
    Hali.Megvettem Stem-en,csak van egy kis gondom.Indittás után nem ad képet.Erre tud valaki valami megoldt.22-Monitoron jó,de 82-es TV-nem.
  • MerlinW
    #1843
    Skacok, szerintem a k*va nagy "Warez kérdésekkel fáradj az off topikba!" szöveg elég egyértelmű.
  • ratgab
    #1842
    Legközelebbi steam akcióban megveszed 1000 Ft körüli áron és rögtön nem kell többet emiatt aggódnod.
  • rockerzsolt
    #1841
    Heló valaki tudna nekem segíteni a játékkal kapcsolatban nekem a black box verzió van fent de van egy gondom a játékkal nem tudnátok meg mondani mit tegyek hogy el mentse a küldetéseket amit már meg csináltam mert sajnos ha ki lépek mindig újra kell kezdenem mindent nem marad meg a mentés
  • Timbu
    #1840
    Vagy a Steamen most 6,5 EUR... Nagyobb leárazásokkor még kevesebb.
  • mester1987
    #1839
    Próbáld vaalmelyik komponenst frissíteni az operációs rendszeredhez illeszkedően:

    -NVIDIA vagy AMD (vagy ha más) legfrissebb drivere
    -DirectX frissítése (ajánlom a dxwebsetup-ot)
    -.NET Framework + VC Redist++, d ezek a lemezen vannak ált.
    -Vírus nem-e szólhat közbe vagy más program, ami eredeti Windows fájlokat frissített vagy változtatott - erre jó a HitmanPro gyorskereséshez vagy hosszabb védelemhez az avast!, Norton, kaspersky, Microsoft Essentials, Emsisoft stb...
    -Esetleg fizikai hiba (pl. merevlemez vagy bármilyen alkatrész hibája - ez a legnehezebb ha nem vagy otthon benne)

    Tényleg bármi lehet...
  • rockerzsolt
    #1838
    már több napja próbálok rá jönni de még mindig nem menti el tudna valaki segíteni