34
  • NEXUS6
    #34
    LOL

    Azért miután az előzőről is kiderült, hogy jogvédő, meg ez is az volt, felmerül a kérdés, hogy van-e egyáltalán olyan bíró, aki nem tagja ilyen szervezeteknek?
  • rumkola
    #33
    Hát elég vicces:

    KLATTY
  • hottold
    #32
    Remélem elintézi valami tagbaszakadt svéd favágó az ilyen büdös gyökér korrupt bírót.
  • B0nFire
    #31
    Na, én a másik fajtába tartozom, melegítő nélkül. Sőt, egy kicsit művészlélek is vagyok, ezért van mellyig érő szakállam is. Bölcsességet sugall. No és a sokat olvasókra jellemző rövidlátás miatt a szemüveg.

    De nem vagyok infós!
  • Sanyix
    #30
    Nemláttál? Pedig 90%-nál ez van :)
    favágóing, szövetgatya nagyapó cipővel, és jólfésült mamakedvence haj :D
    Van a másik fajta infós, a hosszúhajú fekete melegítős, fekete kapucnispulcsis, feketecipős rocker.
    Meg persze más népcsoportok is vannak tipikus öltözködéssel. Pl a bölcsészek színes sállal, sunyi típusú szemüveggel, színes csíkos zoknival, szövetkapáttal, és kócos művészi lelket kifejező hajviselet :D
  • B0nFire
    #29
    Namármost, ha szerinted favágóing, akkor mitőlinformaikus??? Hidd el, én a kockás takarómban sem szoktam fát vágni.
  • Szemjuel
    #28
    egy kockás ing igen is jól tud kinézni, csak tudni kell hordani ;)
  • Szefmester
    #27
    mitől lenne tipikus informatiks népviselet? még nem láttam egy infóst sem így öltözni
  • Sanyix
    #26
    ujuj azé befigyel 3-ból kettőnek a kockás favágóing motívum :D ami egyébként tipikus informatikus népviselet XD
  • bakagaijin
    #25
    Érdekes lesz, ha a közeledő EU parlamenti választáson a svédek beszavazzák a kalózpártot... :)
  • hpteso
    #24
    Börtönbe a bűnözőkkel !
  • Mike at home
    #23
    "bírósági huzavona" ez mitől huzavona
    normális ügymenet
    vicces lenne ha nem lehetne fellebezni, egy elsőfokú itélettel szemben
  • usererror
    #22
    Ravkin, szerintem ne nézd a Columbo sorozatot.
  • Daza500
    #21
    Hű, de pirát fejük van...
  • lammaer
    #20
    Hehe, valakinek nem jött össze este... :)
  • Pluskast
    #19
    Húú tarkón lőni nem szeretnéd a cikk íróját csakmert egy infót mert közölni?

    Amúgy szép napot neked!
    Egy kilúgozott agyú magyar ember.
  • Kerub
    #18
    Wáó, köszönöm :)
    Ez nagyon érdekes volt, utána is nézek bővebben.
  • hol9672
    #17
    A jó cikk ismérve : megfelel a Gonzó-i eveknek.

    A többi másodlagos!

    A „Gonzó” újságírói stílus az 1960-as évek, úgynevezett „új újságírás” egyik válfaja, amely Hunter S. Thomson nevéhez fűződik (Iszony és irtózat a kampány tábor nyomában” – „Fear and Loathing on the Campaign Trail) A „Gonzó” újságírás az egyén kétségbeesett, és egyenlőtlen harca a hatalom ellen. Az igazi „Gonzó” újságírás az orwelli tradíciót követi, és azt vallja, hogy a hatalom eleve zsarnok, korrupt és ember ellenes. Ez, a túlerővel szemben vívott egyéni harc önromboló és ésszerűtlen, de az igazság oldalán áll. Nyugdíjba vonulásakor, (1907, áprilisában) Joseph Pulitzer, a St. Louis Dispatch alapítója a következő örökséget hagyta a jövő újságírói számára: "Mindig, és mindenben a kiváltságosokat, és a nép fosztogatóit bíráljátok. Legyetek érzékenyek a szegények érdekei iránt, és a mindig a közös jó érdekében cselekedjetek." (Pierre Ribert: "Libération and the Evolution of Neoliberalism in France" Counterpunch, November 16-30, 2006)
  • ssdb
    #16
    tPB a legjobb torrent site :) Van volt és lesz!
  • cateran
    #15
  • NEXUS6
    #14
    Hihetetlen képességed van arra, hogy 1 pillanat alatt a népszerűtlenségi lista élére kerülj! Politikusi pályán gondolkoztál már?
  • kukacS3K
    #13
    soha nem értettem ezeket az "én már előbb tudtam sokkal" embereket, ha valaki nem ezért él csak olvasgat naponta egy honlapot mint pl. egy napilapot akkor elolvassa amit a szeme elé raknak és kicsit és érdekli de nem fog kutakodni érte, azon kívül hogy a fellebbezés egyébként is egyértelmű volt még le lehet írni annak aki nem torrentperbuzi
  • Narxis
    #12
    kilúgozott kurva anyád?
  • halgatyó
    #11
    kilúgozott agyú magyar ember vagyokkk!
  • wednes
    #10
    Nem a cikk tartalmával van itt baj. Egyszerűen itt az SG-n néhányan úgy érzik kötelességük, szent küldetésük fikázni a cikk íróját, bármiről is legyen szó. Ez most egyre nagyobb divat vagy egyre több a személyiségzavaros ember azt nem tudom.
  • Julius Caesar
    #9
    hát a vádak nem koholtak. inkább ez filozófiai kérdés, és nehéz jogszabályokba önteni. mindekét fél érvei igazak, de törvényesen gondolom jobban alátámasztották a támadók (vagy borítékokkal, bár nem hinném hogy válallják a vádat esetleges vesztegetéssel)

    szóval én is reménykedek, hogy megnyerik másodfokon. majd a bíró gyerekének leszedik a gírz ov vórt és akkor megtér :D

    hajrá TPB!
  • szlovákiai hun
    #8
    Eleve magától értedődően tudta mindenki, hogy fellebeznek, és biztosra megnyerhetik, mert nagyon nagy cégekre: google, yotube stb, rálehet húzni azt a koholt vádat amire a piratebyra húztak.....
  • haxoror
    #7
  • Azorut
    #6
    Attól, hogy valamit előre lehetett tudni, attól még írhatnak róla cikket, nemde? Arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha valakit érdekel valamennyire a per, és az SG-n követi az eseményeket?
    Én azt is megtudtam belőle pluszban, hogy gyűjtést szerveztek az adminoknak.
  • Szefmester
    #5
    azért a gyűjtés maradhat.. hátha.. ha meg mégse akkor is lehet a további perek költségét kifizetni :D

    hajrá kalózok
  • DjDano
    #4
    Nem szívesen lennék a közeledbe...
  • Szemjuel
    #3
    annak ellenére, hogy mindenki tudja, még azér lehet írni kommentet? :O vagy tiiccsuk be?
  • Szemjuel
    #2
    remélem másodfokon már normális döntés születik
  • Ravkin
    #1
    Kössz Péter, aki nem hülye már napokkal ezelőtt tudatában volt a pirate bay adminjainak szándékaival, márminthogy nem akarnak börtönbe vonulni és óriási kártéritést fizetni.

    Azért köszönjük a cikket, a kilúgozzott agyú magyar emberek biztosan örvedezve fogadják majd.