15
  • Skyline
    #15
    XXX2-ben csak annyit mondanak hogy meghalt,túlé sok konkrétumot nem,így előfordulhat pl hogy azthitték meghalt de mégsenem:D
    Egyébként én kíváncsi vok XXX3-ra is, mert az első rész szerintem nem volt rossz.
    A 2. rész "gizdafekák megmentik a világot" style nagyon nem jött be,agyonerőltetett szar volt.
  • nipponia
    #14
    Nem tudom, hogy a XXX2-ben mondták-e (annyira szar volt szerintem, hogy végig sem néztem), Xander Cage miként halt meg. De felldolgozhatják mondjuk a halálát is. A riddickről nem mondok semmit, a kedvenc filmjeim között van. Tök mindegy mit mondanak róla, várom és megnézem.
    Véleményem szerint Vin egy eléggé jó színész. Persze nem mérhető a nagyokhoz, de bebizonyította, hogy van benne tehetség. A Védd Magad filmen kívül jól játszott a Gorillabácsiban, Brókerarcokban is. Most nem a filmek történetére céloztam (bár a brókerarcok egy jó film), hanem a színészi teljesítményre. Annó Dwayne Johnson-ra is azt mondták, pocsék színész, csak akciófilmbe lesz jó. Többszörösen is bebízonyította kellemes csalódásként, hogy igenis piszok jó színész és nem lehet beskatulyázni.
  • kuci06
    #13
    fuck yeah

    Vin Diesel ftw
  • Banderas1990
    #12
    Kíváncsian várom.

    Egyébként, ahogy olvastam Vin Diesel oda van az ókori történelemért, elvileg cégével együtt belevágott egy Barca B.C. nevezetű ókori MMO készítésébe is.
  • PokerFace
    #11
    Védd magad című filmet láttad már? Ha nem akkor ajánlom figyelmedbe. Diesel amellett, hogy nagyot alakít, még el is hízott a szerep kedvéért. Szerintem simán menne neki Hannibal.
  • szily3
    #10
    Birom. Arc. (nem vagyok arc tesó XD
  • 1Obi1
    #9
    Vin Dieselt történelmi filmbe? Ahol még talán alakítani is kéne? NOO WAAAY
  • Világpolgár
    #8
    Riddick szép, Riddick jó. Várom szeretettel.

    "- Paris P. Olgilvie. Antiquities dealer, entrepreneur.
    - Richard B. Riddick. Escaped convict. Murderer." :))
  • Etinger
    #7
    Halálos iramban 5 okééé... a Pitch Black 3 már a 2. is kellemes meglepetés volt... a Hannibal.. még valami jó is kisülhet belőle... és a xXx 3 na neee.... ez egy szar... de nagyon...
  • Shaenis
    #6
    Riddick tetszett. :)

    "- Ő volt a legjobb harcosom.
    - Ha te mondod..."

  • Vogel
    #5
    Ezazz, jöjjön Riddick ismét!
  • Yutani
    #4
    Mondjuk a Hannibál rendezését adják oda Ridley Scottnak, a főszerepet meg játssza el nyugodtan Dízel barátunk. Már ha elmegy pun hadvezérnek.
  • urobee
    #3
    Majd csinálnak egy előzményfilmet a xxx-hez. Halálfejes pelenkában a kicsi Xender lepisili az összes gonosz totyist, akik elakarják foglalni a homokozót az oviban. Grandiózus tervében különféle ketyerék(pl.: színváltós lapát) segítik.
  • kukacS3K
    #2
    "Ez Amerika, Rob Cohen pedig talált egy módot a folytatásra"
    Ééééés, Xender Cage mégse halt meg
    ha a való világban is így lehetne feléledni mindenki azt mondaná: ja mégse haltam meg
  • TommyGun
    #1
    Nekem tetszett a Cronciles of Riddick, megfogott vhogy az az univerzum :) Látok benne fantáziát, baromi jók voltak a díszletek, bár a történet elég együgyü volt remélem ezen javítanak. Riddick alakja meg Kult lett :)