7720
  • barmi
    #506
    Nem az igazi, de ha jön rendesen akkor jöhet :) ;)
  • Yan
    #505
    torrent?
  • Yan
    #504
    Ha fejleszted a win7-et, akkor miért okoz gondot egy játék telepítése?
    De ha csak azért raktad fel, mert trendi, akkor grat!

    Hisztizel itt, mint egy fűrdőskurva, ha nem válaszol neked senki tíz perc alatt, meg "fenyegetsz" /:)))/ hogy akkor nem játszol vele.
    Egy, ez fórum nem cset.
    A másik, érdekel mindenkit, mivel játszol vagy sem.
  • barmi
    #503
    Tudna adni valaki egy gyors download linket a call of
    pripyat-hoz akár privátban is?

    Köszi ;)
  • TOMSILENT
    #502
    ET1KEP neked hogy sikerült megoldani ezt a problémát? PLS_mond el.....
  • TOMSILENT
    #501
    Az mind komoly program most én neked nem kezdem el takarítani(hány éves vagy? 9?)ET1KEP neked hogy sikerült megoldani ezt a problémát? PLS_mond el.....
  • Shep
    #500
    Ja hát akkor felejtős, csak -e miatt nem szenvedek a win7-el, oroszul meg pláne nem. Amúgy azokkal az angol fileokkal amiket le lehet hozzá szedni akkor nem is megy?
  • sparrow35
    #499
    De úgy is csak oroszul, nem tudom minek szenvedtek, nekem elsőre ment mégse játszom vele, mert így élvezhetetlen.
  • Shep
    #498
    Na most mi a tényállás, csak win7-el megy?
  • pervajakróv
    #497
    Vagy más! Állítsd át oroszra az XP-t nekem más gémeknél bejött.
    De telepítés előtt!
  • pervajakróv
    #496
    Takarítsd le azt a sok sz@rt a tálcáról!
  • TOMSILENT
    #495
    Nah létszi segítsetek már......
  • TOMSILENT
    #494
    Nah itt tartok.....(mint ET1KEP volt egyszer) itt mit tegyek thx a segítséget....
  • werkfilm
    #493
    Stalker-COP.exevel indítsd
  • TOMSILENT
    #492
    Régebbi stalkerből kéne neki?
  • TOMSILENT
    #491
    Nah gyerekek sikerült előre haladnom egy darabig de megint elakadtam most mit tegyek hogy ne keresse a cuccot?......
  • EK1TEP
    #490
    A Zóna, mint megszokhattuk, ismét hatalmas bejárható területekkel fog kínálkozni. Eddig öt bejelentett helyszínről tudni: Jupiter,egy elhagyatott gyári terület, Darkwater, egy mocsaras-erdős lápvidék, a Kopachi nevű kis falucska, a Yanov pályaudvar, és persze maga a híres szellemváros, Pripyat. Sajnos viszont a régebbi területek közül már egy sem fog szerepelni a Call of Pripyatban. A játék nagyobb részét a felszínen fogjuk tölteni, lesznek földalatti barlangok, és összekötő szintek is egyaránt, viszont ezek kevesebb mint öt százalékát fogják kitenni az anyagnak.
  • EK1TEP
    #489
    Hát sajnos törődj bele mert semmi nincs a régi területekből benne!
  • xido
    #488
    Installation instructions:
    1. Requires Stalker - Clear Sky "or" STALKER - Shadow of Chernobyl "
    2. Install the driver to bypass the StarForce version 3.6 (probably will work with other versions, but I tested it only on this).
    3. In the registry, change the value of a branch HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control Windows CSD Version for Windows XP on 400 for Windows Vista and 7 at 200.
    4. Reboot the computer and mount image in daemon tools 4.30.04.
    In the advanced settings should be included only RMPS.
    5. Set.
    6. Play.
    7. ENJOY

    orosz oldalon ezt írták..registry bütykölés esetleg megoldja?
  • TOMSILENT
    #487
    Nah senki semmi ötlet?......
  • vasziszdasz
    #486
    Én már a CS-ből is hiányoltam a wild territoryt, a duty várost (hirtelen nem jut eszembe), meg a jobboldali red forestet, meg pripjatyot ha másként nem, csak úgy extra területnek berakhatták volna, ahova nem kötelező elmenni. Legfeljebb megvariálják kicsit a bejáratokat. Végülis az új red forest - garbage összekötéshez is elég nagy fantázia kellett, mert kb. annyira szomszédosak mint banglades és mozambik. Sose értettem miért jó kidobni amit egyszer már megcsináltak. Főleg ha a lényeg pont a szabadságon van, hogy nem kötelező csőirányban bejárni a területeket, hanem arra mész amerre akarsz.
  • bakvarnyu
    #485
    Pedig nincs régi terület,kivéve Pripyat , én is azon gondolkoztam,hogy összegyúrhatnák valahogy az összes részt a mod készítők.
  • vasziszdasz
    #484
    Ti szkázájes pá ruszki? :)
  • TOMSILENT
    #483
    Nah nekem ez mind meg van addig hogy Check Disc -> ekkor elkezdi nézni (persze minden ugy van csinálva ahogy kell yasu + stb..) aztán olyan 15% leáll a Check Disc és ki írja error bla-bla-bla ,pont ugyan ez volt az orosz Clear Sky-al 08.Aug.22-én.......
  • vasziszdasz
    #482
    Az elég gáz lenne, meg a programozók is maguk alatt vágnák a fát. Minek kihagyni azt amit már egyszer (kétszer) megcsináltak? Inkább csak bővíteni kéne a területeket, hogy minél nagyobb bejárható terület legyen. Még akkor is ha a fősztori nem követel meg annyit. Nem muszáj mindenhova kötelező jelleggel elmenni, de legyen lehetőség. Főleg ha már kész van, beletenni ingyen van, ctrl+c, ctrl+v, oszt annyi. Ennél gyorsabb "fejlesztés" nincs is.
  • EK1TEP
    #481
    Lejött a képfájl, bemountoltam a daemonba 7z programmal a data fájlt kicsomagoltam egy mappába, volt mellékelve mds,mdf fájl azt beraktam daemonba yasu-t előtte a daemon mappába beraktam, yasu indít > cloak utána játék indít, volt ott olyan hogy check disk talán arra rámentem ellenőrizte a lemezt és indult is!
  • TOMSILENT
    #480
    És minden rendben? Ki raktad a rarból deamonba és már ment is ?
  • EK1TEP
    #479
    Win7 64bit
  • TOMSILENT
    #478
    EK1TEP neked milyen OP-van? WIN 7? WIN Vista?
  • TOMSILENT
    #477
    Látom basztok vissza írni,le van szarva majd akkor játszok Clear Sky-al....
  • ricsa008
    #476
    van már xp-n is működő verza?
  • EK1TEP
    #475
    Nincs benne semmi a régi területekből!
  • barmi
    #474
    Mivel még nincs OFF topic ezért itt teszem fel a kérdést! sry ::

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudna adni valaki egy gyors download linket a ruszki repak-hoz változathoz?? Torrentet ne!


  • fery02
    #473
    Látom a videók alapján, hogy itt is segítenek az NPC-k korcsolyázni nekünk. Az viszont jó jel, hogy végre a kereskedőnél artifactokat is vehetünk, nem csak eladhatunk. Az egyik éjszakai iskolai helyszínes videónál sikerült némiképp átélni újra a Clear Sky éjszakai Vörös erdős érzést (magyarán fosok nem kicsit).
    Viszont exoskeleton páncélban még az állatok támadásainál még itt is megjelenik a képernyőn random helyeken tépés nyom, amit nem igazán értek egy ilyen páncél esetén. Főleg, hogy ezek az egyszeri kutyák még csak fingnyi szinten sem sértik a páncélt (szintén Clear Sky Vöröserdőben tapasztaltam, mikor odamentem a tankhoz, ahol elszabadult a pokol én meg csak álltam egyhelyben nézve a szerencsétleneket ahogy próbálnak megölni...fél képernyő közben szintén tépésnyomokkal volt tele.
    De így videók alapján (nem az ingame képeitek alapján :P) jó lesz ez, ha legalább majd már angolul is lehet majd vele játszani.

    Valaki amúgy, aki játszik vele el tudná árulni, hogy hány ismerős helyszín köszön vissza ebben a részben a térkép alapján? Egy visszatérő helyszínt ugye már most tudhatunk (Pripyat).
  • fery02
    #472
    Honnét tudod, hogy én milyen grafikán játszottam vele? :P
    Am igen, maxon van (kivéve a DX 10.1, mert az eszik).
  • EK1TEP
    #471
    Én ott rendesen be is fostam amikor először játszottam!
    És igen zoli csak dx9-es!De ahhoz képest szerintem nagyon szép játék!Clear Sky semmivel sem szebb szerintem!
  • bertino
    #470
    ja, főleg a földalatti laboros rész viszi a pálmát...
    azt a részt kifejezetten sötét, viharos éjjelen kell játszani
  • KranaZoli #469
    Az első rész az DX9-es volt csak, ugye?!
    De ha jól emléxem Én DX8-ban game-eztem vele, ui. akkor csak olyan kártyám volt. :D
  • EK1TEP
    #468
    Hát igen...
    Nekem az első rész az a fav!Napokban vittem végig ismét!Nagyon bejövős!Grafika is szép szerintem!Clear Sky-t veri nálam!
  • Maxtreme
    #467
    Mondom én... :)












    Boccs az offért :)