7720
  • KranaZoli #546
    Ja, és akkor a felhasználó = Béta teszter és még fizetnie is kell érte?!
  • TOMSILENT
    #545
    Figyelj ukránok -> most kezdték el 2003 xd.....nem Electronic Arts meg ilyenek.....
  • KranaZoli #544
    Shadow Of Chernobil-t már régen. Amikor megjelent. A Clear Sky-al jelenleg is játszom.

    Ez mondjuk Nekem új, hogy nem kész állapotban adnak ki egy játékot. A CS-hez is van 10db javítás (és még jöhetne is!), de akkor miért nem Béta tesztelőknek adják ki?!
  • TOMSILENT
    #543
    Igaz,olvastam "valahol" hogy gép igény és a rendszerek között szintén szerepelt az XP - Vista - Windows 7.......
  • wedge31
    #542
    Nem tudom toltad e az elözö részeket de általában nem kész állapotban szokták kiadni a stalkereket.
  • KranaZoli #541
    Érdekes, mert asszem a hivatalos trailer-ben is 2010-et írnak...
    Akkor viszont vagy nem ezt töltöttétek le, vagy sok mindent nem értek ha ilyen egy fajta végleges verzió, amiket eddig írtatok róla...
  • jim67
    #540
    xp-n nem fogjátok futtatni , egy ideig , jövőhónapban lessz klasszikus crack (nem razor 1911 )
  • Shep
    #539
    Hát ha az eddigi részekből indulunk ki, akkor kell majd ennek is vagy 3-4 patch mire nagyjából élvezhető lesz, simán lehet, hogy az angol verzió annyiban lesz más, hogy angol nyelvű lesz tartalmazza majd az addig megjelent patcheket és a dx11 támogatás és optimalizálás is korrekt lesz.
  • werkfilm
    #538
    jó kérdés, biztos idetaláltak a kis kurva ügyvédei mert nagyon nyomnélkül tűnt el :)
  • wedge31
    #537
    Fucking really...
  • KranaZoli #536
    Really?!?!
  • bon
    #535
    Számomra tiszta, de orosz nyelvű mint te is írtad és valóban az angol megjelenésig még bele kerülhetnek javítások.
  • barmi
    #534
    Szeréntem lesz ehez nemsokára angol felirat (teljes) és valamni használható törés is. Legalábbis remélem !
  • Shep
    #533
    Az azért ugye tiszta mindenki számára, hogy ez is egy végleges verzió, méghozzá az orosz ami 2-án kerül boltokba.
  • Bence94
    #532
    Én is ezt mondtam, hogy xp-t kell használni de most már tényleg itt az ideje a váltásnak! Én szerintem csak ha egy új gépem lesz akkor váltok.szerintem nem kéne szenvedni ezzel az orosz verzióval! gsc meg mondta direkt adták ki a sok warezosnak! így legalább még tudnak rajta finomítani és bugtalanítani a jövő évi verzión.
  • KranaZoli #531
    Én sem értem miért szenvedtek vele... Jövő évi megjelenésig még nagyon sokat bele fognak nyúlni. Biztos, hogy el fog indulni XP-n is. (sajnos) És éppen ez lehet megint egy jó nagy adag bug és optimalizálási kérdés okozója. :(((

    Ui. szinte elképzelhetetlen DX9; DX10; DX10.1; és DX11 (ha lesz) alá egyformán optimalizálni a játékot. A Stalker atmoszférát a DX9-el nem lehet visszaadni. Felőlem kukázhatnák a játékból és lehetne csak Vista-n és Seven-en futó játék. De nem így lesz, ui. baromi sokan használják még az XP-t. :(
  • Shep
    #530
    Na meg a + fél év alatt nyilván toldozgatnak is még egy kicsit.
  • EK1TEP
    #529
    Így van!
    Akinek nem indul az ne bajlódjon vele!Annyit nem ér max kipróbálná hogy milyen (nem sok újdonság van a Clear Sky-hoz képest) de a ciril betűk miatt szerintem élvezhetetlen mivel ezt a játékot nem ártana érteni is mert elég nagy hangsúlyt fektet a párbeszédekre és az informálódásra az NPC-ktől!
  • bon
    #528
    Szerintem érdemesebb lenne megvárni a jövő évi európai megjelenést. Az legalább angol nyelvű lesz.
  • bakvarnyu
    #527
    Ja ez lehet a legvalószínűbb.Hova tünt a zimány fórum?
  • bakvarnyu
    #526
    Vagy az lehet, hogy még csak 1 verziót törtek meg és az pont nem megy xp-n.
    De akkor is furcsa, külön kiadnak xp meg win7 verziót vagy mi.
  • werkfilm
    #525
    az eredeti fog menni xp-n, csak ebbe bele van turkálva hogy egyáltalán 7en el lehessen indítani.
  • Shep
    #524
    Ez az XP-s dolog azért érdekes, mert orosz honban biztos milliárdos a legális win7-el rendelkezők száma :)
  • EK1TEP
    #523
    Kintvan az RTM (végleges boltba szánt verzió) is csak nem a boltban hanem Tehcnet és MSDNAA előfizetőknek!
  • Beni521
    #522
    október 2-án jelenik meg az orosz verzió. tudtommal Windows 7 még mindig csak RC-be érhető el legálisan, szóval hülyeség lenne játékot kiadni egy operációs rendszerre ami hivatalosan még meg se jelent o_O (v lehet én vagyok lemaradva és már javába lehet Windows 7-eket venni? :O)
  • EK1TEP
    #521
    Hát nem tudom lehet tényleg nem fog menni XP-n!
    Windows 7 felrak és probléma kipipálva :)

  • lacinkacinka89
    #520
    Ez vmi vicc???:O Télleg nem fog menni xp-n??
  • Beni521
    #519
    még meg se jelent...
  • bakvarnyu
    #518
    amúgy ez mekkora ratyi dolog már, hogy egy játék nem indul el XP-n
  • barmi
    #517
    Ezt a módszert használtátok ti is?? ::

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Install the game - Full Installation.
    Double-Click the FIX.REG file to update the windows registry.
    Reboot the system.
    Mount the STALKER.COP.PLAYBAY.MDS Mini-Image in DAEMON Tools Lite v4.30.4 with RMPS Emulation enabled.
    Play the Game!


    Ez a fix.reg-es dolog is kell hogy beleturkáljon a registrí-be ???
  • EK1TEP
    #516
    Részleges angolosítás:
    http://www.megaupload.com/?d=OO5XOD1U

    -PDA menü részleegsen
    -főmenü
    -pénz,fegyver statisztika,páncél statisztika stb.
    -Felirat a videók alá
    -Karakter nevek
  • Roger6
    #515
    Nekem meg fogalmam sincs, hogyan kell ezt csinálni. Én megvettem mindegyik STALKER részt eredetiben, és ezt is megfogom, nem használok warez verziót, bocsánat. Ha tudnék, segítenék, hidd el, de hát nem megy...
  • TOMSILENT
    #514
    Látom te is ilyen vagy....(de látod basszus hogy parancssornál vagyok,nem segít senki így fasz se tudja mit tegyek vele)
  • Roger6
    #513
    "Amikor már 95%-ra vagyok attól hogy elindítsam" - FAIL! Te ugye tudod, hogy ez azt jelenti, hogy eddig 5%-ot tettél meg azért, hogy elindítsd? Jóvanna, bocs. Nem hagyhattam ki, ne haragudj.
  • TOMSILENT
    #512
    Na figyelj miért baszol le?Amikor már 95%-ra vagyok attól hogy elindítsam ezt a szart láttad,ugyan ott vagyok mint EK1TEP egyszer ennél a parancssornál ő valahogy megcsinálta,és ezért kértem tanácsot, meg miaz hogy fenyegetek? Hol élsz te? FULL pozitív vagyok csak ilyenek miatt mint te kiakadok.......Ez egy fórum és a fórum abból áll össze hogy az emberek segítenek egymásnak megosztják tudásaikat......(ezért kellet lebaszni mert 95% vagyok a céltól).... + Azért én most nem fogom fel rakni a W7-et mert neki az a követelménye.....
  • barmi
    #511
    Privátban nem tudnák meg :O
  • Shep
    #510
    Ő fejleszti a win7-et? :)
  • Yan
    #509
    banolnának is érte ;)
  • barmi
    #508
    Jaaa, azt hittem tud valami frankóóót ... :( afene
  • Roger6
    #507
    Nem, úgy érti keresd meg torrenten TE!