7720
  • berczely
    #586
    Na de látod ez az!
    Azt sem tudom kihez menjek küldetésért mert csak lebasz a játék a mezőre azt mennyé' ! Vannak emberek az egyik nagy hajóroncsban elég szépen be is rendezkedtek aludtam is náluk pár órát ott volt egy olyan küldetés hogy egy másik roncsból kellet egy képződményt elhozni de közben megtámadtak kinyírtam őket, elvittem az árut valamit nyomkodtam és egy vasútállomáson találtam magam! Szóval ennyire értem hogy mit mondanak az NPC-k :)
  • werkfilm
    #585
    egyik fehér/mellékküldetés után jutsz el a dombos helikopterhez.
  • berczely
    #584
    Én most kezdtem el a játékot ezzel az angolosító móddal hátha megérek belőle valamit.Azt észrevettem hogy vannak helikopterek amikhez el kell menni is felvenni ott valamit.Ennyi lenne a játék értelme?Van olyan heli ahová nem tudok feljutni mert dombon van azzal mi lesz?Emberrel nem is beszéltem még csak futkostam a kopterekhez.Túléltem 2 kitörést pincébe húzódva.Megvárom a magyar változatot mert fingom sincs miről szól és mit kéne csinálnom!
  • fery02
    #583
    Az egyéb helyszínek 5%-át teszik ki a felszíni területeknek.
  • lived
    #582
    Fel raktam a win7-et majd felraktam a korábbi két részt. Ekkor feltudtam nyomni a cop-ot. Miután felment, elindítottam. Benyomtam azt elindítottam a check discet, de itt kék halállal mindig kiszált vagy nyomott egy errort. Ha a mini image-t nyomtam be és a yasut akkor meg kiírta hogy tegyem be az "eredetit" vagyis amivel feltelepítettem.
    Akinek elindult az hogy csinálta. Tudom hogy már ezerszer leírtátok, de leírnátok lépséről lépsre konkrétan a dolgokat és hogy melyik fajta cop telepítést használtátok.
    Nekem meg van a 4,5 és a 2,6 gigás cuccos is. Melyiket nyomjam fel?
  • berczely
    #581
    Szia!

    Én találtam egy ilyet:
    Russian to English translation
  • werkfilm
    #580
    felejtsétek már el ezt a marhaságot hogy nem megy xpn
    a védelem win7en játszható csak ki azzal a mini imaggel, azért megy csak azon.
    ha eredei install (ami nyilván nem ez, hogy kézzel kell tömörítgetni) + eredeti lemez lenne, akkor menne akármin ahogy eddig is.
  • tutituti
    #579
    Erőteljesen próbálkozok,ha sikerül akkor megírom.
  • ricsa008
    #578
    vagyis az oroszt már belegabalyodok itt a krixkraxokba :D
  • ricsa008
    #577
    uhh
    ha valaki vágja az angolt akk hajrá
    de azért kössz
  • BaLTáSGYiLKoS
    #576
    allitolag egy NotecX nevu Szasa mar megoldotta, sok sikert...

    Запуск на Windows XP от NotecX

  • ricsa008
    #575
    van valami megoldás azon hogy fusson XP-n is a dolog?
  • Falcon87
    #574
  • barmi
    #573
    Vagy lehet hogy a föld alatt is van egy kb ekkora bejárható terület?
    Akkor már elfogadható lenne a mérete :O

    EK1TEP :
    Az eddig érkezett részleges angolosításon kívül nem készült
    több fordítás a Gamedatába?? Jó lenne ha a párbeszédeket a
    karakterekkel már angolul olvashatnám. Az orosz szinkron engem
    egyáltalán nem zavar mert teljesen passzol a játék stílusához
    szeréntem.
  • barmi
    #572
    Egyébként nem tudom kit mennyire érdekel de egész jól fut dx10 -ben
    erős beállítások mellet is (min:20, max:38, avg:29 fps):D Egyedül ezt
    a hülye árnyékgömböt kéne valahogy megszüntetni a karakterem körül.
    Dx10.1 van ebben már? Mert én csak dx10 beállítást találtam
  • Abu85
    #571
    Ez nem lefizetés. Így építették fel a DX11-et. Ha nem csinálsz külön DX9-es path-ot a játékba, akkor nem fog menni XP-n, még DX9 módban sem.
  • barmi
    #570
    Az árnyékkal valami gáz van! A karakterem körül egy nagy kör alakú árnyék van folyamatosan mintha egy árnyékgömbben haladnék. Vlot ez már gond az előző részeknél is ha jól emléxem. Mi a megoldás erre valaki esetleg nem tudja??
  • Falcon87
    #569
    lol
  • Falcon87
    #568
    Lefizette a Microsoft, tudták, hogy elég nagy rajongótábora van neki, most vegyenek vindózhetet hogy játszhassanak vele. Tipikus.
  • robi25
    #567
    NEkem elindült win7 32 alatt mindösze egy 7zipet kell leszedni hozzá aztán van a nagy képfáljba egy nagy fálj azt kitömörít aztán mount daemonba a kis képfájl vhogy igy indul emlékeim szerint ,letöröltem mert nem nagy szám főleg oroszul.
  • werkfilm
    #566
    perszepersze.
  • Abu85
    #565
    Az XP-vel az lesz a baj, hogy a játékban csak egy DirectX 11-es kódpath van. Ez azt jelenti, hogy maga a kód egészen a DX9-ig kompatibilis (természetesen a nem támogatott részek lekapcsolásával). A futtatási szintet a program indításakor kalibrálja a rendszert. Ezt az XP nem támogatja, talán soha nem kap rá frissítést.

    A DX11-gyel tök mindegy, hogy DX9-es is a játék. Egyszerűen nem fog XP-n futni, mert a visszaskálázást nem támogatja az OPrendszer.
  • berczely
    #564
    Ez ez... elég kicsikére sikeredett a terep sajnos!
    Én csak azon reménykedem hogy Pripyat hangulatos lesz, jól kidolgozott!
    De van egy olyan érzésem hogy az 1. részben látott városrészeket simán kihagyják belőle!
  • barmi
    #563
    Mi a ... Ez a teljes map ??? :::

  • TOMSILENT
    #562
    Nah sikerült már valakinek elindítani ezt a csodát XP-n?
  • tom2004
    #561
    Yasu van disc vizsgálás vagy mi elindul, de ujabb ablak, ahol kéri a kulcsot. Úgy látszik muszály vok megvárni amíg megjelenik, pedig előző kettő után már alig vártam a következőt..
  • tom2004
    #560
    Köszönöm szépen
  • werkfilm
    #559
    ha nagyon láma vagy akkor várj olyan verzióra ami két kattintással indul, de levolt már írva párszor hogy YASU kell és use disc, nem lesz semmi baja a gépnek.
  • tom2004
    #558
    A kép címét nem sikerült betennem URL beszúrással, megpróbálom csak internetes címet bemásolni.
    http://cop.tom2004.fotoalbum.hu/viewpicture/pictureid/8734921]Cop_Inditasi_uzenet
  • tom2004
    #557
    Sziasztok!
    Nagyon láma vok, segítsetek. Megcsináltam COP telepítést ahogy írtátok korábban. Inditom és kijön egy üzenet ablak három választási lehetőséggel (ezekhez magyarázattal amiből keveset értek angul tudás hiányában): DiscFree - Use Disc - Exit. Exitet választottam, félek megsérti a merevlemezt vagy törli. Lent megpróbáltam a képernyőképet becsatolni.
    COP_hibakep
  • wesker24
    #556
    Az egyik fórumon olvastam de akkor megnyugodtam máris szedem lefelé !
  • Maxtreme
    #555
    Ezt a baromságot honnan szedted?
    Pláne hogy 1 még hivatalosan meg sem jelent OS-en induljon csak....
  • wesker24
    #554
    Azt olvastam hogy a játék csak Windows 7-en megy !! Nincs rásemmilyen mód hogy Xp-n elinduljon ??
  • TOMSILENT
    #553
    Stalker_COP.exe
  • lived
    #552
    Kicsomagoltam a gamet. Elindítom a Stalkercopot azt kidob egy ablakot hogy kell neki a serial. A mini image-vel a yasu meg nem csinál semmit.
    Akkor hogy indítsam el?
  • werkfilm
    #551
    a jövőből
  • lived
    #550
    A serial kodot honnan tudom megszerezni?
  • wesker24
    #549
    na most hogyy már van hozzá angolositás igy már lehet én is leszedem aztán majd megnézem hogy megy !
  • KranaZoli #548
    Most már Én is másképp állok ehhez a kérdéshez, mióta megvan az éjjellátó készülékem. Éppen éjszakára esett egy harcos küldi. Nagyon állat éjjellátóval! :D

    Azonban Nekem a Far Cry 2 is tetszett és abban már akkor volt alvás...
  • fery02
    #547
    Az alvás módra visszatérve olvastam, hogy voltak itt nemrég komolyabb viták róla és végül is mindenkinek igazat adok, hogy "ezért jó, meg ezért nem jó".
    Én pl személy szerint elítélem ezt a módot, mert egy S.T.A.L.K.E.R. játékot nem az igazi éjszaki játékmenet nélkül végigjátszani. De mivel ez szubjektív vélemény, simán lehetne akár még a telepítőben a telepítés előtt egy választó képernyő, hogy akarunk bele alvás módot vagy nem. Persze egy tartalmasabb motivációs szöveg társaságában, (mivel az emberek többségét ugye elég jól lehet motiválni, mint pl engem is) mint például: "Ha az igazi, klasszikus játékmenetre vágysz, akkor telepítsd fel alvó mód nélkül a játékot". Ilyen szöveg mellett már inkább elgondolkodna mindenki (kivéve ugye aki rutinszerűen nem figyelve semmit csak next-next-next módszerrel telepít, így pl alapértelmezésként belekerülve a plusz fícsör) a választáson és nem telepítené fel a plusz lehetőséget azzal a véleménnyel, hogy had legyen, úgysem fogom használni (mert persze ígyis.úgyis használná, ha már adott a lehetőség).