7720
  • Falcon87
    #626
    Meg egy off topik is... FAQ-t csinálok, ha kell ;)
  • barmi
    #625
    Ja, meg egy FAQ is ...
  • wesker24
    #624
  • romero1
    #623
    keresd meg hogy hol vannak a mentések és ott találsz egy user ltx fájlt . nálam vistán itt van :C:\Users\Public\Documents\stalke~1.-
    nyisd meg és keresd meg ezt a sort:r2_sun_near 1. - alapból az 1-es helyén nálam 12 volt , vagyis 1-re írd át .
  • Falcon87
    #622
    Pár hozzászólással ezelőtt volt leírva a megoldás.
  • wesker24
    #621
    Lhete hogy már levolt irva de mi a megoldás arra hogy a körülöttem lévő grafikai bug eltünjön ?? Mint ha egy sötét kör közepén állnék és ahogy megyek jön velem az is !
  • Falcon87
    #620
    Ne kezdjük már a flémet. Te ati párti vagy, mások (pl. én) nvidiai. Nem szeretném, ha vita lenne. Nem kötekedésből írtam, csak a biztonság kedvéért. Remélem, megérted ;)

    Egyébként, kéne egy házigazda, nem gondoljátok?
  • Maxtreme
    #619
    Amúgy nem tudom mi ez a sírás a dx11-es vga-val kapcsolatban. Mintha annyira kéne már..
    Anno mikor az nv már majd 1 éve nyomta az sm3-as vgakat (és igen, akkor bőven volt jó pár dx9c-s game) ATiék még mindig az x800-akkal szenvedtek.
    Az nem számít mi? Csak az a csúnya nv.. ? :)
    Am. némi olvasmány fanATikusoknak :)
  • Maxtreme
    #618
    "ATI-s kártyán mindig is jobban futott, mint nV-s kártyán."

    Mármint a Stalker? Ugye ezt most csak viccnek szántad?
    Az első stalkerhez kismillió patch kellett (meg driver) hogy ne produkáljon fagyásokat, lassulást, és egyéb anomáliát Ati vgakon. (és azonos kategóriába eső nvidiákon mai napig jobban teljesít az xray motor)
    A programozók saját bevallása szerint 1 ATi bázisú vga-n sem tesztelték a játékot a fejlesztés alatt.
  • KranaZoli #617
    Semmi köze ahhoz, hogy ATI-s, vagy sem. Pöttyet furcsa is lenne ha "nV-s lenne" amikor ATI-nak már kint a DX11-es kártyája nV meg még mindig csak átnevezgeti a kártyáit. CS DX10.1-es game! nV-s előd?!?!

    ATI-s kártyán mindig is jobban futott, mint nV-s kártyán. (Mondjuk, talán azért mert ATI-nak minden téren jobb kártyái vannak, mint az nV-nek.)

  • BaLTáSGYiLKoS
    #616
    sok forumon mar locsol(t)okocsit is bereltek, egy honapra elore, videokat nyomattak, hogy tenyleg nem elindul, masok meg, hogy de druszam ez nalam suhan geforszeval, mint elszabadult korhinta a vetesben

    (atiin szakadtam egybol, meg a tuningprezentalos faszin, hogy nem eleg az adat, szorjak piat is az arcaba, mert addig nem dolgozik)
  • saiyanjin
    #615
    Hey,

    Eléggé sux hogy már nem Nvidiás mint elődjei, de mi az hogy path-ot kell neki írni hogy menjen dx9ben ???most akkor alapból nem abban megy???Full Dynamic light volt az eddig asszem...
  • TOMSILENT
    #614
    Nah végre,mondtam hogy nem az OP-vel van a gond,fogtam leszedtem a GCW-ról a crack-et (.exe-t) beraktam égyből ment,szóval nem kell oltani hogy W7 igy meg úgy........
  • lived
    #613
    Nem tom ki hol tart a játékban, de én elakadtam benne.
    Most vagyok a második pályán. Elkezdtem összeverbuválni egy csapatot. Már 1+2 benne vannak. Van egy muki aki várat magára. A bunkerben van és két arifect kell neki, de fogalmam sincs hogy hol a fenébe találom őket.
    Tudna valaki segíteni? Szeretnék már eljudni Pripyatban és ott is körbe nézni.
  • BaLTáSGYiLKoS
    #612
    gamecopyn van mar fix, csak szolok...
  • cooltom00792
    #611
    xray az a xrax XD
  • cooltom00792
    #610
    hejj Vista van a gépen... elindul kajak de mikor betölti a pályát irja h nyomj meg 1 gombot nyomok és kidob ... egy Xrax bug akármivel amely xrsound.dll és xrcore.dll hibár észlel v mifene vkinél van volt ilyen??
  • barmi
    #609
    Am xp indításhoz is le kell futtatni a fix.reg fájlt? RePack PlayBay -om van.
  • barmi
    #608
    Minőségibb fordítás?
    Honnan lehet beszerezni??
  • jim67
    #607
    igen az a crcak tényleg működik , hát érdekes egy játék , lassabb mint a cs , de az elején olyan gány cuccokkal kezdünk , hogy az már fáj :S . Jha és sok sikert az oroszról fordított angolra (google translator-al :)) ) , mer a jobbák , hát minőségibb fordítással játszanak :D )
  • berczely
    #606
    A Dokumentumok mappában a stalke~1.- belül, ha nem tudod szerkeszteni társíts jegyzettömbbel!
  • barmi
    #605
    user.txt??? Az holvanaz??
  • berczely
    #604
    Én most találtam!

    r2_sun_near ezt keresd meg az user.txt-ben és írd át 1-re az értékét!
    Amúgy a játékban ha előhozod a konzolt ott is lehet próbálgatni sok mindent!
    Ha pl.: benyomod hogy r4 akkor kiadja a DX11-es effekteket, vagy ha r3 akkor a dx10.1 ha r2 dx9 és tudsz ki-be kapcsolni dolgokat!
  • barmi
    #603
    Olyanom nekem is van

    Megoldást tud esetleg valaki???
  • tutituti
    #602
    Hát én nekem még árnyék sincs mert elfüstölt a vga-m és most egy 6600gt-vel próbáltam ki.De dual core procival 2 gb rammal meg 6600gtvel minimum felett elfut.Tehát gyengébb vassal rendelkezűk se sz@rjanak be.
  • berczely
    #601
    Van valami megoldás a hatalmas kör alakú önárnyék szerű valami eltüntetésére?
  • berczely
    #600
    Azon megy normálisan!Tapasztalatból beszélek.
  • JethroHUN
    #599
    És mi a helyzet windows 7-el? :D
  • tutituti
    #598
    A megoldás ez:

    http://nodvd.net/download/stalker_zp_nodvd.net.rar

    És Xp- nekem megy.
    Tehát szívesen.(Repack-ossal ment nekem.)
  • berczely
    #597
    Ennyit nem ér az egész!
    Inkább kivárja az ember a normális változatot!
  • wesker24
    #596
    Elvileg itt van egy megoldás Xp-re és Vistára !

    xp-re és vistára :

    1. Berakod a STALKER_COP_PlayBay iso-t a Deamon Tools-ba.
    2. Megnyitod a DVD-t és megkeresed ezt a filet "data.plb"
    és kicsomagolod egy tetszőleges mappába - a mellékelt 7z progival . - aztán iso-t kiveszet daemonból .
    3. letöltöd innen a tömörített STALKER_COP_F.rar-t (30kb - de 4,2gb van beletömörítve) :
    http://narod.ru/disk/13569982000/STALKER_COP_F.rar.html
    4. a letöltött fájlt kicsomagolod - sokáig tart a mérete miatt .
    5. Alcohol 120% 1.9.8.7612 + Patch - letöltöd és telepíted .
    6. beállításoknál - általános , rögzítés , virtuális eszköz és emuláció pontoknál az emulációnál és extra emulációnál minden legyen kipipálva - FONTOS !
    7. ide az alcoholba moutolod a letöltött és kitömörített STALKER_COP_F mds fájlt , majd kiírod egy DVD lemezre .
    8. az így kapott lemezt el fogja fogadni eredetinek .
    9. reg.fixet aktiválod , majd restartolsz .
    10. semmilyen lemez ne legyen daemonba és alcoholba ! csak a kiírt DVD lemez legyen a meghajtóba .
    11. Elindítod a Stalker-COP.exe-vel a játékot .

    Na perzse én már a 2-dik lépésnél elakadtam ugyanis nem találom sehol se ezt a data.plb fájlt amit ki kéne csomagolni !!
  • werkfilm
    #595
    köszi
  • barmi
    #594
    1 újabb részleges angolosítás : > itt <
  • Murder3
    #593
    Ne feledjétek csak 1 kis kiag mint a CS szal ne várjatok tőle csodát.
  • Maxtreme
    #592
  • Roger6
    #591
    A népszerűségét a meg sem jelent játéknak sg vagy gamestar színvonalra fogni elég nagy parasztság. Ne legyél már egyszerű, mint egy raklap vazze...
  • bgabor
    #590
    Nem kell leszólni a COD szériát, az egy kiválló minőségű shooter cucc. Egyszerűen más, mint a stalker.
  • werkfilm
    #589
    ha call of duty: call of pripyat lenne a neve és ha megveszed nejlonzacskóban egy kg galambszart kapnál népszerűbb lenne mint ez :/
    mai sg/gamestar színvonal
  • fery02
    #588
    Ez a topik sem lesz népszerűbb, mint a Clear Sky-é még az angol verzió kiadása után sem.
  • lived
    #587
    NA! Sikerült nekem is elindítani.
    Ne aggódj. Én sem jutok előbre. Két helikoptert megnéztem. Most pedig csak rohangálok ide-oda. Pár zsoldost kinyírtam, most meg csak rohangálok. Egyébként a felvett cuccok mint laptop, csavarhúzó készlet stb. mikre lesznek jók? Lesz majd a későbbiekben valami funkciójuk?
    Egyébként pénz mennyire kell?