7720
  • killecske
    #706
    Helló

    Nem tudja valaki meg fog jelenni a játék magyar felirattal estleg szinkronnal?

    Köszi
  • kri555
    #705
    Raknál pár képet róla ?
  • EK1TEP
    #704
    Tedd el a fegyvert
  • tom2004
    #703
    Én nem tudok Skadovsk hajóba bemenni, így nem tudok semmit se csinálni, se eladni se javítani, sőt ha feladatot teljesítek akkor sem tudok bemenni ajtó mindig zárva. Sajnos nem értem a szöveget sem orszol, sem angolul. Két helikopterhez elmentem, 1-2 melléküldetést teljesítettem, de semmi értelme, hogy a bázisra nem tudok bemenni. Mit kell tennem, hogy beengedjenek?
  • woy
    #702
    én már pripyatban járok
  • Falcon87
    #701
    30-35 éves?
    Pedig úgy írsz, mintha életedben nem fogtál volna fegyvert az Admirálison kívül...
  • Falcon87
    #700
    ték :)
  • vasziszdasz
    #699
    Na ezért kár hogy eltörölték a katonaságot, a sok kis sulinetesnek fogalma sincs a valóságról...
  • EK1TEP
    #698
    Én mondjuk azt nem értem hogy miért nem lehet simán átmászkálni a területeken?
    Le van zárva mind!Csak ha a küldetés oda mutat akkor mehetsz át atyaúristen azt van 3 kis fos terület pfff ... Remélem Pripyat jól meg lesz csinálva mer' ha nem akkor elmehetnek a picsába!
  • fery02
    #697
    Ez azért elég lol, hogy nem könnyű bejutni Pripyat-ba :D
  • Lowosan
    #696
    Én is ott akadtam el. Nem tudom hogy hol lehet bemenni Pripyat-ba. Valaki segítene? Köszi előre is
  • ricsa008
    #695
    skubi ide
  • TOMSILENT
    #694
    Nagyon elakadtam.......már egy jó ideje keresm hogy hol kell lemenni Pripyat-ba de nem találom....előbb vagy utóbb csak meg lesz xdxd.....
  • The Protector
    #693
    HY.A játék legelején bele kell ugrani egy anomáliába.De engem mindíg elteleportál a francba és mehetek vissza.VAgy 4x próbáltam,elteleportál és újra az a feldat h ugorjal.(egy nagy kráterhez teleportál amiben tűz anomáliák futkoznak)
    Vki segítsen.
  • werkfilm
    #692
    felfelé nézz
  • tonyo9
    #691
    ha xp-re akarom telepiteni, kell az elöző két játék is?
    mert nem tudom feltelepiteni,installnál a célkönyvtár kijelölésnél a disc space required-nél 0.0kb-ot ir .
    feltelepiti a dotnetfx 3.5-öt és semmi nem történik utána,csak egy finish gombra lehet kattintani.
  • EK1TEP
    #690
    Engem ink dobj meg a mentéseddel csak Pripyat érdekelne majd végigviszem ha lesz magyarul is!
  • TOMSILENT
    #689
    Hiába fikázzátok stalker-stalker.....majd rakok képeket + infót pripyatról ......
  • TitaniumRR #688
    A játék neve Call of Pripyat, ugye?
    80-85%-nál tartasz és most mész először a szellemvárosba?

    #686-os kérést én is jeleztem korábban. Újra támogatom. :)

    #651: Nem.

    #656: Nem ismerem a játékot. Nálunk elvileg nem is kapható. A mosoly miatt kérdezem, hogy: Ironizáltál vagy tényleg jó a játék?
  • keepernext
    #687
    Te biztos lőttél railgunnal szottyom:)
    JA hát a ravaszt lehet gyorsan meg lassan húzni.
    Mesterlövésznek nem mindegy,te egy Ak-t huzhatsz lágyan:)Baxhatod....
  • Louis Cyphre
    #686
    Akkor írhatnál majd egy részletesebb elemzést ha végignyomtad.
    Pl a Prypiat-i rész hogy sikerült, mondjuk az alapjátékban levő városhoz képest?
  • vasziszdasz
    #685
    realitás, egyebek? AK 74U/2 (aksu74) szanaszét hord alapból, 50m túl totál használhatatlan -> vicces..
    Legalábbis annak aki még életében nem fogott a kezében fegyvert, csak a railgunt ismeri a quakeből. Amit a filmen látsz az kamu, a valóságban igencsak nehéz pontosan lőni, még a ravaszt se mindegy hogy húzod meg, annyi is elég ahhoz hogy a közeli célt is eltéveszd. Még a Stalker se reélis, de pont ellenkezőleg mint ahogy sokan panaszkodnak rá - még itt is túl railgunosak a fegyverek.
  • Pepsi Twist
    #684
    "fejes" meg a "ruha" 2 külön szerelés? :D király
  • TOMSILENT
    #683
    Nah már olyan 80-85%-nál vagyok már csak a Pripyati pálya van hátra és vége.....
  • KranaZoli #682
    Nahh! Éppen kérni akartam, hogy hol vannak az újabb képek, ill. olvastam és pár fotón láttam is, hogy változott az UI is.

    Ez a mutáns volt vmelyik bemutató videóban is.
  • romero1
    #681
    na igen , nem semmi egy pokolfajzat :) nem vagyok egy ijedős fajta , de mikor megjelent , majdnem kiugrottam a gatyómból :) ráadásul esett az eső és villámlott , viszont a gránátot nem kedveli túlzottan a kicsike ...
  • TOMSILENT
    #680
    Hát hiszitek vagy nem de az a Chimera nagyon állat xd,mármint nagyon nehéz kiszedni......
  • TOMSILENT
    #679
    Nah akkor vissza a "szar"-hoz xd......



  • strebacom
    #678
    Ja...inkább FarCry 1 copy, de nem rossz...
  • KranaZoli #677
    OMG! WTF IS THIS?! Még csak hallani sem hallottam róla.
    Orosz Krájzisz?!

    OFF: DX11-es ATI-d mikor lesz?!
  • EK1TEP
    #676
    Miez a Crysis copy?
  • strebacom
    #675
    Szerintem nem rossz játék, föleg azok az elhagyatott épületekben való bolyongások tetszenek....
    Egy kis "OFF", ha már az orosz játékoknál tartunk ezt valaki tolja, nekem ez is bejön:
    OFF1
    OFF2
    OFF3
    OFF4
    OFF5
    OFF6

  • Falcon87
    #674
    Lemaradtam az ördögtékről, ezt muszály volt :(
  • EK1TEP
    #673
    Új release!

    Bővebben az off topicban!
  • bgabor
    #672
    Ilyenkor alsótagozatosnak érzed magad?
  • bgabor
    #671
    Ez a dilettáns ték dolog még létezik?
  • Falcon87
    #670
    kisték
  • TOMSILENT
    #669
    Úgy látom hogy csak nekem jön be a game :Pó.....én már olyan 60%-62%-nál vagyok szal mindjárt kampó neki.....nagyon fikázzátok,de mondjuk jogosan mert én is nagyon-NAGYON sokat toltam az egyel mert annyira volt hangulat.........
  • polluxware
    #668
    visszaolvasgatva reagálnék egy két dologra:

    -az hogy orosz totál nem zavar... guglis english fordítással tökéletesen játszható
    -bugok? nem bugokra panaszkodtam
    -gépigény.. picit több a CS-nél viszont grafikailag meg ezt semmi nem indokolná
    -realitás, egyebek? AK 74U/2 (aksu74) szanaszét hord alapból, 50m túl totál használhatatlan -> vicces..
    -hangulat? ez fáj a legjobban, se a zene se a terep se semmi nem utal a STALKER játékra

    szóval az a baj hogy annyi bőrt próbálnak már lehúzni hogy tönkreteszik az alapjáték emlékét

    bőven jó lett volna az is ha a CS valmint az alap játék pályáit összeadják egy másik story-val

    ha arra gondlok hogy az alap stalker milyen hangulatos volt....... közelébe nem ér

    ez van

  • Falcon87
    #667
    Ördögték. Ezt én akartam!