7720
  • weskerrebort
    #746
    Ok :) ha jól értelmeztem mert még nem ittam kávét :)
    a game data mappát behúzom a telepített stalker mappába és az adott fsgame.ltx fileba átírom amit kell! :)
    Ok :) hazamegyek ez lesz az első!
    Utolsó megválaszolatlan kérdésem: mindent maxra húztam (kivétel élsimítás) és szebben fut mint a clear Sky! Vagy elnéztem valamit,vagy tényleg ennyire jól optimalizálták?? Az előző részben ezen beállításoknál élvezhetetlen volt olykor.
    a gépem: AMD Ahtlon X2 5000+ Black Edition, 2GB DDR2 800, XFX8800GS 384MB
  • TOMSILENT
    #745
    Hát ezt nem hiszem el,nem tudok át menni Pripyat-ba mert bugos ez a szar...(valakinek nincsen egy Pripyat autosave mentése? pls,akinek van az küldje el pm-be létszi mert igy nem tudom végig vinni)thx....
  • andiku
    #744
    Sziasztok!

    Ennyi gondom lenne csupán: megnéztem, hogy ehhez a játékhoz milyen gépigény passzol. Minden stimmel, de mégis amikor belemegyek a játékba és elkezdek játszani vele, olyan, mintha szaggatott és egyben lassított felvételt néznék. Lenne valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnék vele játszani?

    Üdvözlettel: andiku!
  • tom2004
    #743
    A Jupiter gyárban lévő helikopter megoldva, bár angol nélkül nehéz volt.
    Az angolositáshoz ha letöltöd Ber féle fileot, bemásolod a gamedata könyvtárat komplett. Az fsgame.ltx fileba átírod erre ezt a sot:$game_data$ = true|true| $fs_root$|gamedata\ , vagyis a false truera.
    Aludni mindig a főbázison lehet, a kijelölt szobában (térképen 1 ágy jelöli), ha jól emlékszem sleep-re "F" nyomsz, beállítod hány órát akarsz alodni, jóváhagyod.
  • Colt17
    #742
    Sziasztok.Én is belekezdtem a játékba, és sajna éjszaka nemnagyon látni.Hogylehet aludni?
  • weskerrebort
    #741
    HAli! hogy oldottad meg az angolosítást? Kicsomagoltam de nem találok hasonló könyvtárat a gamen belül :(
    Jó láttam hogy stabilabban fut a game mint a Clear Sky?
  • tom2004
    #740
    A Jupiter gyár tetején lévő helikopterhez hogy lehet eljutni?
    Már csak az van hátra. Meg valami "Survivor Monolit" -ot emlegetnek, de nem tudom mi az, és Yanova is említve van. Itt mit kell tennem?
  • 4850 hd
    #739
    hello all hamachi szobát tud valaki?
  • 4850 hd
    #738
    Angolosítást http://torrent.eval.hu/torrent/S%20T%20A%20L%20K%20E%20R%20-%20Call%20of%20Pripyat%20-%20Russian%20to%20English%20Translation/2998139 kitömöríteni bemásolni és megy legalább is nekem
  • 4850 hd
    #737
    hello all hamachi szobát nem tud valaki?
  • Murder3
    #736
    Angolosítást tudtok a játékhoz?
  • Xikita
    #735
    Az anomáliába azért kell beleugrani mert az egyik helikopter egy platón van ahova máshova nem tudsz feljutni.
  • woy
    #734
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    össze kell szedni pár társat,én úgy csináltam,de csak kísérővel tudsz átmenni,ott fognak gyülekezni a második helyszínen,(midsummer bázis).az épület mellett van egy torony,oda kellesz majd értük menni,de előtte kellesz egy ruha amiben van légző berendezés.ha megvan akkor amikor beszélsz egy kísérővel,megkéred hogy vigyen el pripyatba,fogja mondani hogy nem visz,de keress egy átjárót a jupiter gyár alatt.ekkor már el lehet indúlni a társakért a toronyba...átvezető video...és irány pripyat.jah és csak akkor lehet pripyatba menni,ha már küldetés miatt kell odamenni

  • TOMSILENT
    #733
    Már megvan nem kell....:P......lent vagyok pripyat alatt...
  • kokos
    #732
    Szégyenlem de az nekem is jöhetne!Meg ott a ventilátor bunker féleség azzal mi a helyzet?Valami árulás van ott.Meg rengeteg patkány!!!
  • TOMSILENT
    #731
    Hol mentetek át Pripyat-ba ? thx aki megmondja....
  • woy
    #730
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy teleportáló anomáliával,nálam láthatatlan volt,de lesz egy küldetés ami után megtudod a pontos helyét,azt hiszem egy compass nevű artifectet kellesz megszerezni,és akkor megjelenik a térképen hogy hová kell menni


  • Rayne89
    #729
    Sziasztok
    Lenne egy kérdésem a helikopterekkel kapcsolatban, 5/4-nél már jártam ésé van egy ami ilyen dombon van melette valami anomália szerüség ilyen tüzgolyók mennek körbe. És hát fogalmam sincs hogy kell ahoz a helikopterhez feljutni. Ha valaki tudja legyenszíves írja le nekem elöre is köszönöm.
  • TOMSILENT
    #728
    A borítója a game-nek(én csináltam szal nem az a 100% de jobb mint a semmi)....Nero Cover Designerrel kell megnyitni :

    Borító
  • barmi
    #727
    [IMG]/forumkepek/2009_10/szics.JPG[/IMG]

    Ezt mondja szics :] he ?? omfg! wtf?
  • woy
    #726
    hallás után ezt azt megértek,na meg van hozzá angol felirat,ha nem érteném hogy mi van akkor nehezen jutottam volna el pripyatig
  • TOMSILENT
    #725
    Hol lehet kimenni Pripyatba?
  • BaLTáSGYiLKoS
    #724
    azon meg en sem vagyok tul, de szerintem csak siman szerezni kell 3 db-ot, es odavinni a megadott helyre, (persze sok eszemmel mar kettot eladtam belole, mivel elfelejtettem )
  • jim67
    #723
    most én is pripyatban vagyok , megszereztem egy gaus-gun-t aztán utána kitisztíttottuk a könyvesboltot , most meg küldi nélkül vagyok...
  • barmi
    #722
    Aha, frankó! És azt nem tudod esetleg hogy az a nyüves veles detektor minek kell ls hogy hol találom?
  • Herold
    #721
    Csernobili kaland
  • BaLTáSGYiLKoS
    #720
    ezer penzert visz at a pilota
  • koschwarz
    #719
    te tudsz oroszul, hogy ezt így megállapítod??
  • barmi
    #718
    Az első hajóban a kereskedőtől felvettem 1 küldit és valami veles detektort kell megszereznem ha jól értem (mert az kell a küldetés végrehajtásához azthiszem) de hogy honnan az nem egészen világos... ja, és a másik területre kell átmennem mert ott van a találkozási pont vagy mi a annyakinnya... csak úgy át lehet sétálni a mocsaras rész utáni területre vagy be kell vetni valami cselet az átjutáshoz?
  • woy
    #717
    a régiekben volt folyamatos történetszál.itt kiteszek a semmi közepén,van egy jó nagy terület,azán gyere rá hogy mit kell csinálni.hangulatos,de sokkal nehezebb,főleg ilyen google-es fordítással :S szerintem jobb mint a clear sky,nem is bugos,de a történet az gyenge,olyan menj ide menj oda.mintha az egész játék csak mellékküldetésekből állna.
  • KranaZoli #716
    Áhá! Értem.
  • woy
    #715
    az első epizódot dx9ben játszottam akadás nélkül,itt örülök hogy dx8ban fut akadás nélkül.pripyatban viszont megállt a tudomány,elakadtam de alaposan
  • KranaZoli #714
    Erről még nincs vmi tech-demo, mint a CS DX10.1-éről?!
    (vagy ez még túl korai?!)
  • werkfilm
    #713
    ha dx11es kártya van a gépben akkor át lehet váltani rá
  • KranaZoli #712
    Hmmm! Ez DX8. Valóban nem semmi így is!

    BTW:
    DX11-el mi van?! Van a game-ben DX11 is, vagy még nincs?!
  • fery02
    #711
    Amúgy nem spoiler...szinte mondhatjuk, hogy "létező" helyszínekről készítettél képeket. :)
  • fery02
    #710
    Eléggé konkrét még így is.
  • woy
    #709
    pripyat 1
    pripyat 2
    pripyat 3
    pripyat 4
    pripyat 5
    pripyat 6
    linkként szúrom be,hogy ne legyen spoilers,ezek csak dx8as képek
  • czky
    #708
  • czky
    #707
    Ma én is elkezdtem tolni a gamét.
    Pripyat van "csak" vissza, viszont hülye fejjel szokás szerint b@sztam a mellékküldikre, így még arra sincs pénzem, h a ruhámat kijavíttassam...
    Most majd próbálom pótolni eme hiányosságot, meg kicsit barangolni is.

    Ha csak a "főküldit" csinálja az ember, az nem mondható valami pörgősnek. Jó ha eddig 15 embert lelőttem, néhány kutya, pár zombi stb. Talán még unalmasnak is mondható (bár inkább reális - nem ütközöl minden sarkon ellenségbe).
    Hangulata jó, nagyon.
    Mindenképpen érdemes vele foglalkozni. :)