7720
  • Spice1
    #826
    felraktam a repackos verziót,felülirtam az xrEngine.exe-t egy crackel,amit korábban linkelt be vki,de nemigazán akar elindulni Xp alatt:(
  • cooltom00792
    #825
    nem rosz Pripyat de én most csak a küldikre mentem... ha teljesen beleéled magad körbejárod az egészet mindent megkeresel stb stb stb akkor sokkla hosszabb és élvezetesebb gondolom ugyh nyomni fogom ujra de már csak akkor ha magyar lesz addigra remélem kiderül h hol vannka azok a bizonyos calibrátorok a technikushoz és stb stb stb.. :) az lesz az igazi de még mindig a SoC a király azt legalább 50× vittem végig XD
  • cooltom00792
    #824
    minél ujabb annál rövidebb
  • cooltom00792
    #823
    SoC CS CoP igy jönnek sorba hosszuság szerint csökkenőben :\
  • EK1TEP
    #822
    Pripyat milyenre sikeredett?
  • weskerrebort
    #821
    Milyen hosszú???? Legalább is a SoC és a CS hez képest??
  • cooltom00792
    #820
    hát végigvittem :):)
  • kbence11
    #819
    OK
    Másik kérdésem: tudja valaki hogy a hajóban lévő technikus, Joker nevű barátját hol lehet megtalálni?
  • Roger6
    #818
    A tört verziós gondjaitokat itt taglaljátok:
    OFF/SPAM/WAREZ topik ITT! - külön topic van neki, hogy ne ezt szemeteld tele.
  • kbence11
    #817
    Mostmár kezdek beleőrülni ebbe az xray crashos kilépésbe...
    Valaki adjon már 1 jó cracket vagy valmi megoldást...
    Thx
  • cooltom00792
    #816
    kössz
  • cooltom00792
    #815
    kössz
  • cooltom00792
    #814
    vágom
  • kbence11
    #813
    A technikusnak a szerszámok: Creed pályarészen 1 van a swammilnél 1 meg a workshopnál ahol a zsoldosok vannak. A gyár területén meg van 1 az 1ik vasuti kocsiba amibe ilyen áram mászkál 1 meg a gyárnál az egyik épületbe amibe elektro anomáliák vannak.A calibráló cuccokat pedig nemtom hol vannak azok nekem is kellenének.
  • tom2004
    #812
    Tudja valaki hol találom Kardanovot, infót kell vinni tőle a részeges műszerésznek.
  • cooltom00792
    #811
    a technikusnak hol találom a szerszámokat??
  • romero1
    #810
    gyűjtsél artifactokat az anomália mezőkön . detektort és csavart vegyél a kezedbe( 6-os bill ) ezeket aztán elég jó áron el tudod adni .
  • Rayne89
    #809
    Hali
    lenne egy kérdésem mielött átmehetnék pripaitba gondolom meg kell venni a 40ezres ruhát honnan szedjek rá pénzt mikor már egy küldetésem sincs se fő se mellék
  • weskerrebort
    #808
    Nagyon szépen kösz! :D
    Probléma megoldva. :)
  • romero1
    #807
    fekete árnyékra megoldás :

    Vistán : C:\Users\Public\Documents\stalke~1.- itt lesz egy user ltx fájl , abban kell átírni az értékeket . ebben a mabbában - stalke~1 - vannak a mentések is .
    amúgy egy directx frissítés és egy vga driver frissítés nálam csodát művelt , ezeket is ejtsétek meg .

    r2_sun_near 1.
    r2_sun on
    r2_sun_depth_far_bias -0,00002
    r2_sun_depth_far_scale 1.
    r2_sun_depth_near_bias 0,00001
    r2_sun_depth_near_scale 1.
  • weskerrebort
    #806
    ok köszi!
  • SaGa
    #805
    Ha visszaolvasol, többeknél jelentkezett már. Valószínű videodriver függő...
  • weskerrebort
    #804
    Ez most mindenkinél van? Akkor várni kéne az első javításra? :(
  • SaGa
    #803
    Videobug, a CS-ben is volt eredetileg, aztán valamelyik patch kijavította. Abban akkor jött elő, ha DX10 módban, Sun Shadow-val h
    játszottam. Ha a Sun Shadow-t kikapcsoltam, megszűnt, csak vele egy csomó olyan hatás is, ami a hangulatot nagyon megdobja...
  • weskerrebort
    #802
    Hali!
    Észrevettétek hogy játék közben egy felhő követne minket?? úgy egy 5m-es sugárban minden árnyékba borul! Mi az oka ennek? Ki lehet kapcsolni vagy ez egyfajta bug?
  • Spice1
    #801
    Hali!

    Az lenne a kérdésem,h ez a verzió amivel most toljátok,ez vmi béta verzió vagy teljesen kilehet pörgetni?
  • SaGa
    #800
    Ez a ShoC-ban is így volt animálva, csak az eltűnés effekt új benne, meg talán a "támadás", amikor bírkózik a karakterrel, de mintha már azt is láttam volna...
    Elég alaposan kidolgozott. Az OL-ban több helyen csak úgy mászkál föl-le egy-egy bloddsucker, Hatávolról meglövöd egy távcsövessl, lehet látni, ahogy fogja az oldalát úgy mozog tovább, vagy ha futás közben találod el, egy látványos esést produkál. Mivel ott még láthatatlan módban is sérült, ha futás közben, láthatatlan állapotában lövöd agyon, előbb láthatóvá válik, majd egy nagy bukfenccel összerogyik...
  • vzajcev
    #799
    Akkor biztos nem is voltál
  • kokos
    #798
    Sikerült pripyatba jutni!Nagyon állat volt!Pripyat....le se írom!
  • kbence11
    #797
    a technikusnak meg kell találni ilyen szerszámokat vagy miket hogy jobbakat tudjon fejleszteni
  • cooltom00792
    #796
    cucc fejlesztös technikusos kérdésemre pls vki válaszoljon kössz ( h lehet tovább fejleszteni a cuccokat? )
  • cooltom00792
    #795
    hát azt nem vágom nekem ilyen nincs... csak olyan pikk pakk megfagy...
    probálj eg 1 másik crack-et...
  • kokos
    #794
    Akinek grafika problémája van az látogasson el warez topikba...és keressétek kokost.
  • kbence11
    #793
    engem amikor pripyatot tölti be, akkor miután a csík betelt kidob 1 xray crashel.
    Már nagyon idegesít hogy nemtudom végigvinni...
  • cooltom00792
    #792
    de az h nem tudom fejleszteni a cuccokat jobban idegesit mint a fagyás :D
  • cooltom00792
    #791
    hát nekem ugy néz ki a fagyás h megfagy fekete kép utána szürke oszt nyomkodhstok akár mit xd de 5 percenként F5 ölök... épp most "fedeztem" fel a gauss puskát :D XD naon örülök neki
  • cooltom00792
    #790
    okok cs jo8
  • luspaydavid
    #789
    Na én elteszem magam holnapra! :D köszi még egyszer! Csáó!
  • strebacom
    #788
    Hát nálam nem fagy már majdnem végigtoltam, a havernak meg ram gondja volt vett még 1gigát a 3-rom mellé azóta semmi fagy, ezért irtam ezt mint megoldást..de akkor egyedi eset volt..
  • cooltom00792
    #787
    de vki még midnig nem tud megoldást a technikusos dologra h tudjam jobban fejleszteni a cuccaimat? :D