7720
  • saca79
    #866
    srácok melyik tradernél találok valami faszányos kis ruhát? most jupiter résznél vok keresem ezt a magpies-t... pénzem már van dögivel de a kereskedőknél szar cuccok vanak. Nem akarok átmenni addig Pripyat ba míg nincs valami rendes cumó.. előre is köszi!!
  • soo277
    #865
    Héé,rossz heyen vagy!WAREZ topik ITT!-re katt azt hajrá!
  • Murder3
    #864
    Cracket tud vki dobni nekem?
  • TOMSILENT
    #863
    Engem is ez érdekelne....
  • TitaniumRR #862
    Jó a cikk. Kössz. :)
  • kbence11
    #861
    A ventilalcios complexumban ott a föld alatt hogy lehet megcsinálni hogy ne teleportáljon vissza mindíg?
  • Kino
    #860
    Kösz az infot!
  • cooltom00792
    #859
    örülj h van vmi szar kalozverzsön
  • cooltom00792
    #858
    meg ki se jött a game lol xd
  • Kino
    #857
    Hi!Annyit szeretnék egyenlőre tudni hogy magyar felirattal is kijött-e a game vagy az angollal kell beérni?Még nem húztam le azért kérdezem,ja meg hogy érdemes-e lehúzni?Köszi!
  • kbence11
    #856
    Engem meg a téranomália pontos helye érdekelne mer csak körbe megyek folyamatosan
  • TOMSILENT
    #855
    Engem érdekelne a tér anomália ami a complexum alatt van,azzal tudok valamit kezdeni? :)
  • kbence11
    #854
    jim67 kösz!!
  • cooltom00792
    #853
    előre elnézést kérek a nagybetűért :D EZ 1 SZAR FOS OPTIMALIZÁLATLAN JÁTÉK AKI JÓT AKAR MAGÁNAK AZ FELEJTSE EL H LEHET VELE JÁTSZANI ÉS VÁRJA MEG MÉG KIJÖN 1 NORMÁLIS VERZSÖN !!! potya killodni vele :\
  • PhantomAss
    #852
    hali
    nálam betölti a főképernyőt a játék, és az egér felmegy a bal felső sarokba
    volt vkinek ilyen problémája?
  • jim67
    #851
    igen ez már megvolt , amikor vissza kelett vinni a doksit a technikusnak , aztán megszerelte a gaust
  • cooltom00792
    #850
    v ez már nem az?? XDXD mind1 :D hátha kel msának is
  • cooltom00792
    #849
    a részeges technikus ad kártyát aszem és ahol le van zárva a lépcsőn lévő rács nah nem arra kell menni hanem feljebb van 1 ajto végig a zombikon majd vmi nagy fenevadot meg kell ölni 1 vasuti kocsi v mi mellett majd fell lehet mászni 1 darura v mire és onnan a szellözöbe :) rem igy már menni fog
  • jim67
    #848
    oázist , megtalálod a szellőzöknél ( angolul ventillation shaft ) , az egyik küldiben ahhol meg kelett küzdeni azzal a 2 fejű xarral ( hajnali 3- eltt ezt a küldit nem lehetett felvenni ) . szal a bejárat NEM ott van , a vasúti sinek melett délre kell menni , az alagút előtt meglátod asszem a bal oldalon a "bejáratot , de odabent lessz elég meglepetés , teleportálós anomália , a lényegére majd rájössz .

    az én bajomra valaki megoldást ? ennél a küldinél vagyok .

    http://img54.imageshack.us/img54/183/78002958.jpg

  • kbence11
    #847
    Oasist nem tudja valaki hol találom?
  • 4850 hd
    #846
    eddig egyetlen hamachi szobát találtam: S.T.A.L.K.E.R.CoP pass:123
  • bakvarnyu
    #845
    hárommal
  • Roger6
    #844
    Élménybeszámoló Pripyatból és Chernobyl-ból ITT!
  • woy
    #843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hajón van egy technikus,nekem az adta ide miután kijózanodott

  • killecske
    #842
    Hali

    Menyivel lett rövidebb mint az előző részek?

    Köszi
  • jim67
    #841
    nemrégjártam pripyat alatt az x7 laborban , utána azt a küldit kapom , hogy keressem , meg azt a forrást ami miatt a helik lezuhantak , más x7-ben van egy ajtó amin nem tudok lemenni ,azt írják , hogy ide egy piros kártyával lehet lemenni , na most ez nem tiszta , hogy hol van , van aki azt mondja , hogy x7-ben meg lehet találni , más azt mondja , hogy egy karaktertől lehet megszerezni .
  • Colt17
    #840
    A játék elején hol találhatok Black Kite -t?
  • TOMSILENT
    #839
    Nah kiakasztottam ezt a csodát :P,hát elég Happy end lett a végén a videó,+ a mutáns kutyának kis kutyái lettek lol .......UI: nagyon szeretem a stalker gameket a következőt is végig tolom majd :P
  • kbence11
    #838
    A technikus Joker nevű haverjáról infot ki tudna adni?
  • cooltom00792
    #837
    már nem fokgok vele killodni :) majd ha lesz magyar :):)
  • cooltom00792
    #836
    nem értem h mi a baj :\...
    nekme nem volt ilyen bajom... 7z nevű csomagolo progival átmásoltam a játékot a 2.5 gigás data file-ból majd crack és ment is... de vmi tényleg nem jo :\ neke fagyott sokszor naon sokszor...nincs még optimaliozálva a dolog sztem noan instabil... :) de idövel minden alakulni fog :)
  • kbence11
    #835
    Az vonatban lévőt úgy találod meg hogy amikor mégérkezel a Janov állomásra akkor elindulsz a sínek mentén és a legvége felé van 1 szerelvény ami vagy 3 kocsiból áll és 1 hídnál vannak felmész a hídra onan leugrasz a vonatra és az egyiknek a tetején lesz 1 lyuk oda beugrasz és valahol ott lesz bent. A másik pedig a gyárkomplexum területén belűl van nem az anomaly asphaltnál lévő kapun mész be hanem a másik oldalon ott lesz 1 ház aminek nyitva van az ajtaja és lépcső megy fel az ajtónál ott felmész a legfelső emeletre ahol elektro anomáliák vannak és ott lesz valahol. Nálam is snorkok voltak benn.
    Bocs a hosszú szövegér.
  • Spice1
    #834
    elég halott az ügy inditás szempontjából:( inkább elbohóckodok addig a CS-al amíg kinem jön vmi normális verzió...
  • tom2004
    #833
    kbence11 első két csomagot megtaláltam a technikusoknak, de a másik kettőt? gyár vonat pontosabban hol kell keresni?
  • cooltom00792
    #832
    www.gamecopyworld.com pl :)
  • kbence11
    #831
    Honnan lehetne őket leszedni?
  • cooltom00792
    #830
    crackeld asszem 2 crack van prob ki mind a 2t :)
  • Spice1
    #829
    "xrEngine.exe - A komponens nem tallható" ezt a hibaüzenetet kapom amikor elakarom inditani,bár én ien mini images okoságokkal nem nagyon babráltam,ahogy lejött kicsomagoltam,és rámentem a setup.exe-re és felrakta magát
  • vzajcev
    #828
    Itt keresd a megoldást
  • cooltom00792
    #827
    Vistam van :\ de sztem nincs sok kül... h nem indul kiir vmit v csak simán semmi?