7720
  • woy
    #906
    mutánsok
  • woy
    #905
    úgyláttam a mutánsok is menekülnek a blowout elől
  • barmi
    #904
    És ha lezúzom őket akkor nem lesz ellenség az összes többi csapattag aki hozzájuk tartozik?
  • weskerrebort
    #903
    Minden stalkernél, aki anomáliák közelében van, tuti találsz a tatyójukban. Eladni nem adják, tehát többet erővel.... :)
  • weskerrebort
    #902
    Én lezúztam egy két csillaggal jelölt Kollégát és náluk volt! :D
  • barmi
    #901
    Artifacts creek :



    Artifacts jupiter :

  • EK1TEP
    #900
    Valaki nemrég írta hogy csinál egy FAQ-t, azzal mi van?
  • barmi
    #899
    artifacts creek :



    artifacts jupiter :



    ...viszont ezek a qrva veles detektorok még mindig nincsenek meg :(((

  • tom235
    #898
    Elakadtam a játékban vagy ennyi volt a fősztori? Most ott tartok, hogy pripyat-ban valami monolith-oknak megtaláltam a szentélyféleségüket, de nema ad több mission-t. Valaki eljutott már idáig? mit kell ezután csinálni?
  • barmi
    #897
    Ezeket a doksikat kinek kell leadnom? Egyáltalán kell ez valakinek? :::



    És még 1 kérdés: Valaki esetleg tudna segíteni a 3 db veles dekóder lelőhelyét illetően? Még mindíg nem talátam egyet sem :((( ...
  • saca79
    #896
    a magyarításra (paprika,kolbász,hagyma) még várni kell egy kicsit 10%-on áll,már egy ideje.!!
  • saca79
    #895
    attól független teljesen érthető. sajna csak a párbeszédek vannak fordítva így ami azon kívül elhangzik érthetetlen. de szerintem így is rá lehet jönni a történet lényegére, főleg ha játszottál a többivel. persze akinek, nagyok az igényei megvárhatják míg valaki ékesszóló angolra lefordítja
  • tonyo9
    #894
    tom tezsvirem de az csak egy gyorsforditás.
  • Beni521
    #893
    már van angol verzió is egy ideje. de elég ha ránézel a kicsivel lentebb lévő screenshotra
  • KranaZoli #892
    Szomorú.
  • tonyo9
    #891
    neked bejött az élet xd tucc oroszul:@@?
  • kbence11
    #890
    Nah végre én is végigvittem.
    Szerintem egész fasza volt a meléküldik is meg is csináltam mindet amit kaptam kivéve a technikus eltünt barátját azt nem találtam sehol.
    +a video a végén szerintem nagyon jó lett.
  • tonyo9
    #889
    a forditásnak senki nem állt neki?
  • saca79
    #888
    sajna ezek a hibák most is benne vannak..talán egy kicsit "tisztább" a játékmenet sorban adja a küldiket de azt sem mindig..
  • KranaZoli #887
    PLZ!!!!

    Mutánsokról ha tudtok majd nyomjatok screenshot-okat.

    NPC-k viselkedését már 1x kérdeztem, sajnos nem vmi megnyugtató választ adtatok. :(

    Hasonlóan viselkednek, mint CS-ban?!

    - kitol fedezék mögül, de Őket odébb rúgni sehogy sem lehet;
    - egymást odébb tolják, ha egyik NPC a másik útjában van;
    - Téged odébb tol, ha útban vagy Neki (csak akkor nem, ha egyenesen rá nézel);
    - ha olyan helyen áll, ahol útban van véletlen sem menne arrébb;
    - beáll egy ajtóba és látszatra elférnél mellette, de mégse mert túl nagy az "aurája" :)

    Röviden ennyiben tudom összegezni az intelligens NPC-ket a CS-ban.

    Ebben a részben a fentiek maradtak?!
  • Colt17
    #886
    Majd énis mennék hamachizni.:D
  • saca79
    #885
    ezek a dokumentumok kinek kellenek ???
  • 4850 hd
    #884
    h...chi ha valakit érdekel : S.T.A.L.K.E.R.CoP pa..:123 csak a szabályok miatt na most törölje
  • saca79
    #883
    hagyjátok máá ezt... eredeti-nem eredeti.. egy a lényeg ugyanazt a játékot játsszuk és ha valakinek gondja akad itt segítőkész emberek lesik a hozzászólásokat ( ha nem is, de lehet hogy tudnak segíteni) a személyeskedést meg tényleg hagyjuk már, senki sem ismeri a másikat!!!
  • Roger6
    #882
    "A kutya se foglalkozik vele hogy mi jelenik meg az SG fórumon" - miért is törlik a warezzal kapcsolatos hsz-eket, ráadásul büntetőpontokat is adnak érte? Te igenokos, teeeee...

    Idézek (majd keress rá): "A fórumtulajdonosok fe­le­lős­ség­gel tar­toz­nak min­den, az ál­ta­luk re­gisztrált fó­rum­ban meg­nyil­vá­nu­ló tör­vény­be üt­kö­ző hozzá­szó­lás­ért. A fó­ru­mok mo­de­rá­lá­sa, és a tör­vé­nyek be­tar­ta­tá­sa a fó­ru­mot re­gi­sztrá­lók fe­la­da­ta és kö­te­les­sége." csőváz
  • bgabor
    #881
    Szerintem te baromságokat beszélsz. A kutya se foglalkozik vele hogy mi jelenik meg az SG fórumon, gondolod hogy jogilag elő lehetne venni az SG-t azért mert a fórumain olyan emberek beszélgetnek akiknek lehet hogy lopott játékaik is vannak? Lószart. Szerinted mennyire tehet az SG arról hogy milyen emberek milyen témákról csevegnek a fórumain? Felelőssé tehető ezért? Nem. Szóval ne okoskodjál, ezt a lekezelő stílust pedig inkább édesanyáddal szemben forszírozd.
  • barmi
    #880
    ez volt már?? ::



    Más: CoP mod-ok már van néhány !
  • BaLTáSGYiLKoS
    #879
    akinek nem inge...
  • Roger6
    #878
    Saca79 mondta Call of Pripyat-ról:"ukrajnában vásároltam átszámítva valamivel több mint 3k-ért". Itt a hozzászólása (akkor még nem tudta, hogy van ez a topic). Szóval ő bizony eredetivel játszik.

    Második dolog: warez / nem warez. Azt kéne felfognod kedves barátom, hogy nem azért nem lehet warezről beszélni, mert az csúnya dolog, hanem azért, mert törvényellenes. Azért van warez topic, mert azt valaki a saját forumában nyitja meg, és bármilyen hihetetlen, bizony az ott elhangzott dolgokért az SG.HU nem vállal felelősséget, ez benne van a szabályzatban. Kezded érteni? Ez nem álszenteskedés, hanem jogi alapokon nyugszik. Így nem tudják az SG-t basztatni/bezáratni emiatt. Remélem ezt azért felfogod, warezkirály.
  • saca79
    #877
    na végképp felkúrtra az agyam ez a játék... elmentem a conteinerekhez a banditák nem engedtek be..jön a blowout ..find shelter.. bemegyek a menedékhelyre ahol kb 18-an szitává lőnnek még mielőtt annyit mondhatnék mukk...szerintem most egy időre hanyagolom
  • bgabor
    #876
    Az egész warez fórum készítés és a warezolsoknak a normál fórumból való kitiltása is egy álszent baromság, de itt az SG-n vannak ilyenek.

    Kedvencem amikor más topikokban valaki nagy hangal üti a warezt, miközben a call of pripyatot ő is warezben tolja(merthogy még nincs is más).
  • Roger6
    #875
    No-no!A feletted kommentelő Saca79 bizony elment Ukrajnába, és megvette ott 3k-ért. Nem tudtad?
  • saca79
    #874
    ja és hol a faszomban van az a kurva( bocs de már egy kicsit idegesít)megpie nevű sztalker már bejártam az összes helyet de sehol?
  • PhantomAss
    #873
    oké hogy no warez, de van aki eredetivel tolja? sztem nincs, ergo nincs értelme a warez fórumnak sem, mindkét fórum warez, csak az egyik nyíltan vállalja, a másik nem
  • BlackSpider
    #872
    Murder3 PU ment
  • BlackSpider
    #871
    Ugy lehet rendelni,hogy ugyesen megkeresed a fickot es megkerded tole milyen cumokat tud beszerezni,o mutat neked egy listat amibol kivalaszthatod azt ami neked tetszik majd adsz neki egy bizonyos osszegu eloleget o meg megmondja mikorra lesz meg a cucc te meg az atvetelkor kiperkalod a megmaradt osszeget
  • barmi
    #870
    Online shop vagy mi a pi**a ?? Hogy lehet tőle rendelni?? (Olyan szar cuccai vannak hogy az valami borzalom. Ja és persze arany áron ad mindent hogy rohadna meg...)

    Trader mod nincs esetleg a CoP-hoz?? (olcsóbb cuccok és előnyösebb árak ha én adok el neki vagy esetleg minden cucc elérhető lenne a tradernél dejóis lenne... )
  • BlackSpider
    #869
    Igen,mar 3 napja 10%-on csucsul :-) szerintem mire kesz lesz megjelenik a hivatalos magyar verzio is :-)
  • triplet
    #868
    készül a magyarítás: http://www.nightvison.konzolozz.hu/news.php
  • BlackSpider
    #867
    Az elso palyan a hajon az eemeleten van az a trader amelyik megrendelesre hozza a cuccot,na attol vehetsz csekely 60K rubelert akar Exoskeletont is