7720
  • saca79
    #946
    engem az érdekelne h. számít mennyi harcost toborzok Pripyat előtt (mert eddig 1-et sikerült) illetve hol kell még próbálkoznom ? előre is köszi!!
  • saca79
    #945
    ha a bumperre gondolsz ott a S.A.M. volkhov alatt akkor:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler én átszalattam melette a szobán felmásztam a létrán felvettem az RPG-t, vissza és egyetlen telibelövéssel kivégeztem
  • weskerrebort
    #944
    Hali!!
    VAlaki találkozott már azzal a nyomorul törpemutánssal Jupiter alatt? hogy a rákba kéne elintézni mikor pillanatok alatt szétüt?
  • barmi
    #943
    A ruháknál én sem állok túl jól fejlesztések terén :(( :

    Végre bejutottam ide::: :O

    csak úgy 1 nájtvizsünös sot :

  • kbence11
    #942
    Találtam 1 lezuhant global hawk vagy milyen fajta kémrepűlőt!
  • TSL16b
    #941
    NightVisonnak...
  • TSL16b
    #940
    Nehéz lehetett rábukkanni... A magyar menüből talán inkább ékezetes változatot tegyél ki, minden szükséges betű rendelkezésre áll hozzá. NighVisonnak sikerült,
    itt.
  • saca79
    #939
    tényleg rosszul csinálsz valamit pl. nem olvasod el a korábbi hsz-eket amiről már regényt lehetne írni mit és kinek kell összeszedni a fejlesztésekhez!
    Pl.: # 925 stb
  • rollercoaster
    #938
    hellóka mindenki

    találtam itt egy érdekes oldalt:
    S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat

    talán lehet benne valami hasznosat is találni
  • Solid Snake
    #937
    Ijj ez kegyetlen, a mutáció hatása.
  • woy
    #936
    ez jön vagy megy ?
  • Loki Ferrais
    #935
    Helló öö kicsit beleolvastam az itteni beszélgetésekbe most lett meg a játék angolosítva de magyarul akarok majd vele játszani így el sem akarom kezdeni:D Ha tud valaki arról valamit hogy magyarítás készül-e vagy esetleg már valahol tart az írjon be ide! Köszönöm
  • barmi
    #934
    Az olyan leb@szott helyeken ahova épeszű ember még nem tette lábát ott találod általában az izgi dolgokat (pl fejlesztéshez infók, tárgyak, műtárgyak) Ilyen hely pl. az a vasúti kocsi amiben egy fény amonália szaladgál fel s alá. Ott ha jól emléxem találtam infót az ápgréder csókának. Szoval az olyan helyeket kell jól átkutatni ahova normális ember nem teszi a lábát! :D
  • weskerrebort
    #933
    Hali! Én csinálok valamit rosszul vagy tényleg nincs nagyon fejlesztési adat a játékban a mechanikusok számára? :( Semmit se tudok tuningolni, infó hiány miatt. Én bénázok vagy vmi bug ez?
  • EK1TEP
    #932
    Nekem sem tetszik a grafika!
    SHOC sokkal de sokkal szebb ennél!
  • lacinkacinka89
    #931
    Hy all! Lehet h volt már róla szó, nem tudom, de megszereztem a játékot és háát azt kell mondanom, hogy igen csak elfuserált lett a grafika. Nem tudom, hogy csak nálam olyan e, de mindent amit engedett feltettem maximumra és fullra, és mégis olyan a grafika mintha a clear sky-al vagy a soc-al játszanék közepesen. Ez miért van ?? A gépem megvan hozzá biztosan. Fog ez változni vmit abba a verzióba amit jövöre dobnak ki??
  • barmi
    #930
  • TOMSILENT
    #929
    Nah,most már tduom én is hogyan kell végig menni....xd
  • barmi
    #928
    Ez nem oda jut végül? csak azt nem tudom hogy hol megy be a föld alá honnan indul...

  • TOMSILENT
    #927
    1.: Föld alatt kell bemenni de van egy téranomália-szal felejtős....
    2.: A hátuljánál van egy fa,arra fel jumpolsz és rá ugrasz....
  • barmi
    #926
    1. kérdés: Ide be lehet jutni valahogy?
    (A tetején van egy beomlott rész de nem tudok rá feljutni sehonnan)



    2. kérdés: Errre az ördögszekérre fel lehet mászni valahogy? ::


  • saca79
    #925
    az eszközöket itt találjátok.:
    sorrendben...

    * Rough tools
    - Sawmill building in Creek - in the attic of the small house
    - Electro anomaly train in Jupiter (parked train car south of Midsummer which has the electro anomaly running up and down it, jump on the roof and run to the end in order to gain access)


    * Fine tools
    - Creek Workshop substation, a group of Mercs have occupied the building as their base and you need to give them 6 items of any kind of food in order to get in (well thats' one way)
    - In a building to the South-west of the Jupiter factory, through a large number of electro anomalies (there is also an artifact to be found here)
    Location map courtesy of slayvus.


    * Calibration tools
    - Basement of the Pripyat department store
    - Old BWC building in Pripyat
  • saca79
    #924
    melléküdik,artifactok,magányos stalkerek kifosztása...sorrendben ezeket tom ajánlani!
  • Colt17
    #923
    Hát anyagilag elég szarul állok.Hol lehet gyorsan pénzt szerezni?Bármilyen csalás nélkül.
  • saca79
    #922
    közelről nem igényelnek sok törődést !!
  • saca79
    #921
    a "BUMP" a legjobb mutáns kutyák ellen !!
  • saca79
    #920
    a papírok egy részét a jupiter bázison kell odaadni annak a mukinak akinek egy fegyó lóg a falán, a maradékot meg a laborban kell "átnyújtani" de semmit nem kapsz érte...
  • saca79
    #919
    köszike megvan... egyébként nem tom tudtátok e de ha felveszitek Jupternél a laborban azt a küldit ahol skennereket kell elhelyezni az anomáliák közelében plusz artifactokat lehet gyüjteni (kb 10 db)
  • TOMSILENT
    #918

  • TOMSILENT
    #917
  • TOMSILENT
    #916
    Bekarikáztam,3.emelet(palás szint :P)szekrény elektromos anomáliák vannak ott.....
  • tom2004
    #915
    Azokat a doksikat valószinüleg egy küldetésben kell felvenni vagy 8 darabot, a Pripyatba vezető út térképét tartalmazza ha jól emlékszem.
  • mickemoto
    #914
    Köszönet a gyors segítségért!
  • kbence11
    #913
    http://yacast.dailymotion.com/video/xaqd23_stalker-call-of-pripyat-comment-tro_videogames?from=rss
    Itt megnézheted hogy hogyan juthatsz át az anomálián.
  • mickemoto
    #912
    Oázisba hogy lehet eljutni?
    Jó lehet hogy már írta valaki hogy a ventillátoros izénél ahol az a teleportálós anomália van, de ott például mit kell csinálni, mert mindig visszadob?
  • kbence11
    #911
    Én pedig még mindíg a technikus Joker haverját keresem.
    Megtalálta egyáltalán valaki??
  • saca79
    #910
    srácok a jupiter-ben a vonaton kívül hol találok még eszközöket a technikusnak..?
  • saca79
    #909
    a creek északkeleti csücskében találhatő anomáliában ( az a forró gőzös) három képződmény van.. szal nem pontos a térkép vagyis nincs rajta mind én most járok 21 nél de még a jupiternél nem jártam be mindent.
  • saca79
    #908
    szerencsére ez tényleg így van ebben a játékban.. ha leabárolsz valakit csak a környezete válik ellenségessé.. én egyébként két zombinál találtam meg a három velest!!
  • weskerrebort
    #907
    Csak a környező haverjaik lesznek pipák rád :) Ha nem tartozik az egyik Stalker valamelyik küldetésedhez és csak lézeng 1-2 haverjával, nyugodtan sózz oda nekik. Mit gondolsz? Nekem honnan van Veles detektorom már az első 15perc óta?? :D