54
peterfybori.blog.hu
  • petragondolai6
    #54
    Hát, nem tudom, mi lehet annyira különleges egy bögrében, de megnéztem őket, és tényleg eléggé aranyosak. :) De engem sokkal jobban érdekel, hogy Kiss Ádámmal is lehet kávézni :D :D :D Elég jó hangzik, biztos nevetnék egy órán át :D
  • jolanerika85
    #53
    Nekem az összes bögre kéne :D Bögregyűjtő vagyok, és minél több olyan bögrét akarok, amilyen másnak nincs :D :D :D
  • KardosLillU
    #52
    Nekem inkább a Harsányi Levente bögre kéne, amúgy azon vannak a mikrofonok, Borién gitár van ;) Az viszont biztos, hogy ilyen bögréje senki másnak nincs ;)
  • paszulypisztoly
    #51
    vannak rajta szép kis mikrofonok is :D nekem tetszik... :)
  • ipari jani
    #50
    jaaaaa azt hittem h valami egyedi van benne. nem csak egy aláirás.... :/
  • paszulypisztoly
    #49
    LOL xd egy aláírás :D nézd meg itt: http://tiny.cc/ellenallhatatlanmeghivas
  • ipari jani
    #48
    Hát tény hogy eléggé egyedi gondolkodása van. Kíváncsi vagyok milyen a Péterfy Bori-féle bögre, amit a Jacobsnál lehet nyerni. Hangok vannak rajta? Vagy szőke kislányok mikrofonnal? :D
  • vassildiko86
    #47
    Hát, sok munka nem hozza meg a népszerűséget, ehhez egy kicsit inkább okosnak kell lenni, jó körögben mozogni, kapcsolatokat építeni. Nem véletlen, hogy annyi rossz zenekar lesz népszerű, főleg itthon. Nem rá gondolok, mert ő tényleg tehetséges. Megjegyzem ezt a filmet, majd belenézek egyszer :)
    Mindenesetre tényleg nagyon egyedi gondolkodása lehet neki
  • jezjezjez
    #46
    Erre nem lehet olyan egyszerű a válasz, sőt talán nincs is rá. Erre mindenki ilyen általános szöveget válaszol. Sok munka, kis szerencse bla bla bla:D Ha esetleg sikerült találkozni vele és megkérdezni, akkor feltétlenül írd be, hogy mit válaszolt:P
  • AgyAnnnnnna
    #45
    Pedig szerepelt. Bár eddig énis csak olyat láttam, amiben nem éppen főszereplő volt. :) Hát ilyenre még nem nagyon gondoltam, hogy találkozni vele. De mindenesetre nagyon talpraesettnek látszik. Színész, énekel, táncol. Talán csak annyit kérdeznék tőle, hogy mi a siker titka? :D
  • vassildiko86
    #44
    Nem is tudtam, hogy szerepelt filmekben, inkább a zenéit hallottam, abból van pár jó szám. Meg jól átadja élőbe ezt az életérzést
  • jezjezjez
    #43
    Én inkább a zenéit ismerem. Egyszer egy koncert után sikerült is egy pár szót váltanom vele. De annyi kérdésem lett volna még, hogy egy nap nem lenne elég azokra, nemhogy 10 perc:D
  • AgyAnnnnnna
    #42
    Péterfy Bori munkásságát én annyira nem ismertem. Csak láttam pár filmben szerepelni. Legutóbb a Poligamyban. Mostanában kezdtem csak olvasgatni róla. De nagoyn szímpatikusnak tűnik.
  • vassildiko86
    #41
    Hol?
  • ZsaniC
    #40
    Ha annyira tetszik találkozhattok is vele akár
  • hellobello
    #39
    én ilyenkor átszenvedem az egész napot :)
  • jancso22
    #38
    Biztos ők le se feküdtek , de tény valakinek a vérében van.
  • Szegedi P
    #37
    Viszont vannak olyanok is akik egyáltalán nem néznek ki fáradtan... Nem tudom, hogy csinálják. Én sem festek túl fényesen reggelente, mikor megyek dolgozni.
  • hellobello
    #36
    szerintem is egy igen dekoratív nő :)
  • jancso22
    #35
    Egyszer benne volt valami reggeli műsorban, (ez zenészeknél mindig vicces) szegény alig bírt ébren maradni, mivel előző nap koncertje volt
    Amúgy tényleg nagyon jó énekes nő
  • jezjezjez
    #34
    Kis bicsajok. Én is bírom őt öreg létemre.
  • vassildiko86
    #33
    az tuti, hogy jó csaj :)
  • hulloreka85
    #32
    Élőbe sokkal jobb a csaj mint képernyőn
  • vassildiko86
    #31
    Ezzel a nyereményjátékkal kávézást lehet nyerni Péterfy Borival:
    http://ellenallhatatlanmeghivas.hu/mg
  • Vlala #30
    Ebben a topicban Bori-ték lesz?
  • tigeroo
    #29
    hmmm most hogy eszembe jut, Drapos Gergő a basszerük!:D

    van egy nagyon jó bass-oktató weboldala, onnan ismerem :D
  • NeverwinterKING
    #28
    nem olyan rossz, de maradjunk az eredetinél :D
    de ahogy látom Cseresznyének se teccik :D
  • minigirl
    #27
    Ééén akartam megnyitnííí!!! :D
    Na, nem baj, +fav! :)
  • Szabi1991
    #26
  • Bala10
    #25
    mekkora szánalom.

    és még ő pofázik. :D
  • Shiwo
    #24
    perverzebbeknek..ha jól rémlik, a Nexxt című magyar filmben meglehet tekinteni ruha nélkül
  • dartonita
    #23
    A bunrossz 'hajolj bele a hatamba' utan mar csak jobb johetett.
    Az azota keszult notai mar hatarozott fejlodest mutatnak,bar a jotol meg e leg messze van.
  • theone91
    #22
    A legjobb a harmadik... :D
  • RAZOR27
    #21
    Választhattak volna mást :|

    (egyéni vélemény)
  • NessieGraf
    #20
    Szerintem csoda lesz, ha akár "egy számos csapat" is lesz belőlük. A legelső magyar Commodore64 játék legnagyobb poénjára emlékeztet a dolog.

    Minimális képi megjelenés mellett szöveges játékról van szó. Valahova megérkezel:
    - Néz
    - Ezt látod .... - jött a válasz. A jelenlegi precíz válasz: Ezt látod: Semmi fontos.
  • ForzaInter
    #19
    fantasztikus:|
  • lemongrass
    #18
    ehh! tudtam, h vki visszavág! :D:D
  • Jobson
    #17
    "érzem ez is egy több 1000hsz számú topic lesz!"
    csak úgy mint ezek:

    1.
    2.
    3.
    nem is tudom ki nyitotta ezeket
  • lemongrass
    #16
    a #6-osodnál nem kell nagyobb off...

    de amúgy meg tudod, nekem az bajom /nem is a zenével... hanem azokkal, akik mostanában ráálltak az emerrkettőre/ hogy anno, mikor UCMG Hungary még fénykorát élte, és adta ki az amorf ördögök lemezeit, akkor nem hiszem, h az itt óriási aktívsággal működő fórumozók akár a zenekar nevét is hallották volna! nemhogy simán a péterfiborbála nevet...

    ennyi erővel fél éven belül eljuthat a lemaradt zeneszerető egészen Bartókig + Kodályt is felfedezheti...

    tőlem aztán virulhat a topic! áldásom reá!
  • debussy
    #15
    Az Amorf Ördögöket nagyon szeretem, nekem nagyon tetszik, amit csináltak. A Love Band már kevésbé színvonalas szerintem, de vannak jó számaik, de lehet, hogy csak tőlem áll kicsit távolabb.

    Ez pl az egyik kedvenc.