316
Saw The Video Game
  • akyyy
    #316
    az első részben, szedek fel minden félét, és néha vannak tervrajzok, meg ilyen csapda előállito valami.
    hogyan tudok letenni csapdákat? mert csak oda tudok ahol eleve volt valami csak én elvágtam.
  • Rayden02
    #315
    Saw II: Flesh & Blood jön PC-re is?
    De vigyázat elég spoileres mert az achievement lista is szerepel lejjebb!
  • Kmarha
    #314
    dehogynem lehet. SawGame mappában a config, ott van az Input.ini fájl, lazán lehet szerkeszteni. Még az egér érzékenység is ott van.

    GUI nincs hozzá, na és? notepad is használható úgyan úgy.
  • Qwerty4
    #313
    Billentyűzet kiosztást nem lehet, az egér érzékenységét nem tudom lehet-e állítgatni...
  • illusion0
    #312
    Ebben a játékban be lehet valahogy állítani az egér érzékenységet és a billentyűzet kiosztást?
  • Rony94
    #311
    Na, az előző problémámat megoldottam! :)
    De most lenne egy újabb problémám. Van egy gamepad-om. És az lenne a kérdésem hogy hogyan kell beállítani a játékban?
  • Rony94
    #310
    Letöltöttem a Reloaded verziót. Feltelepítettem, aztán crackeltem. De nem jó! A bejátszásokat még leadja, de a Zombie Games után kiírja hogy a SawGame.exe leállt. Miért? Már próbáltam egy csomó másik crackel, de így se lett jó.
  • wesker24
    #309
    Nope nem lesz Pc-re ! Sajnos !
  • hekhubá
    #308
    Sziasztok!
    Szerintetek a Saw II Flesh & Blood lesz PC-re !!!!!!
  • Qwerty4
    #307
    Mindig írja, hogy melyik gombot kell megnyomd.A gomb mellett kell írnia, hogy "csapda felhelyezése".Csak bizonyos helyeken lehet ezt felszerelni.
    Próbálkozz ott, ahol leszedtél egy csapdát, majd ne mozdulj, ott helyezd is vissza, s megérted hogyan is működik ez...
  • belarus
    #306
    Helo!
    Most játszom elösször ezt a gamet.Kérdésem az lenne,hogy hogyan lehet lerakni a csapdákat mert én nem tudok rájönni?Pl:Mire való a szög mert azt se tudom használni meg a többi dolgot se amit felszedtem.Melyik gombot kell megnyomni vagy mit kell csinálni.
  • Rash87
    #305
    Eljutottam ahhoz a részhez,ahol kettő ilyen áramkörös feladat volt.
    Arról nem beszélve,hogy egyiknél még mérgező gáz is volt,azt is el kellett zárni, s az is zárt ajtó mögött volt.Másiknál meg 1 csávót kellett kinyírni.
    Elején úgy gondoltam,hogy szinte lehetetlen! De 5. próbálkozásra minden sikerült,s maradt még bő 3 percem :D
  • wesker24
    #304
    Jah gondolom Oswald volt az nem figyelt eléggé !Ennyi !
  • Rash87
    #303
    Még ott nem tartok szerencsére,bár nem tudom,h fogom megoldani...
    Most is olyan fasz voltam,h felállítottam 1 csapdát,s én magam futottam bele :D

    Amúgy nem értem,miért kell ezeket megmenteni... megmented,aztán elrabolják,egyik otthagy,ez meg bemegy egy szobába,s felnyársalja valami...
  • wesker24
    #302
    Na látod hogy megy ez ! Grat !

    De az 5 fejezet még durvább lesz maikor 2 ilyen nagy áramkört kell megoldani idöre ! Ha nem próváltam 20x-szor akkor egyszer se !

    Addig próbálgattam megcsinálni amig 5secem nem maradt a végére épphogy sikerült kifutni az ajtón !

    Persze az áramkörös résznél 20sec alatt nem lehet lejebb menni mert még ki is kell majd futni az ajtón keresztül !

    De a 2 áramkörös résznél kicsivel több idöd lesz mint 4 perc !
  • Rash87
    #301
    Tegnap első próbálkozásra sikerült :) Bár magam se tudom, hogy hogyan.

    Ez a yuotubeos megoldás is jó lenne,de ha tényleg 5. fejeztem kettő ilyen van egyszerre,akkor ez a megoldás is kilőve. Bár kíváncsi leszek...hátha sikerült az is:)
  • wesker24
    #300
    Nézz Youtubeon végi játszást róla !

    És amleiyk árakör van youtubeon azt rajzold le és addif restartolj a játékban amig azt az áramkör sémát nem adja ami a youtubeon is fent van ! Igy már könnyü dolgod lesz !

    Amugy nem szabad tul sokáig tálcán hagyni a játékot mert már nekem is volt olyan hogy nem lépett vissza többet !

    Pedig készülj fel hogy az 5 fejezetben vért fogzs izzadni amikor 2 nagy áramkörös feladványt kell megoldanod idöre ! És még csak utána jön a durvulás !
  • Qwerty4
    #299
    Kitartás!
    Megéri a SAW mellett idegeskedni, ritka jó játék. :)
  • Rash87
    #298
    Év elején kikészít idegileg ez a játék...

    Próbálom nyugodtan,nem jön össze. S sokszor csak 1 piros vacak marad,s azt nem tudom hova a **** tenni. :/
    Próbáltam a paintes módszert is,nah mondom,most kibaszok vele így akkor, szépen printscreen,kilép asztalra,paintbe kimásol,berajzolgat hogyan jó,az is 6 perc alatt,ki is nyomtatom... erre a **** játékba nem lépett vissza,hát ilyet...

    Csoda h a monitor még nem repült ki a kertbe :D
  • wesker24
    #297
    A lényeg az áramkörös részben az hogy mindig abból a nagy zöld áramkörös részekből kell kiindulni persze ha van olyan benne !

    Amugy egy trükk az hogy kilopod a képet a játékból (Fraps) Pause Game Asztalra ki Paintbe beilleszt és megoldod a rejtvényt miután megvan játékba vissza és megoldod !

    De a legnagyobb geciség az hogy mindig random áramkört dob be !
  • wesker24
    #296
    Na ott én is idegbajt kaptam de rendesen ! xD

    Asszem pihentettema játékot is kb 1-2 napig mig lenyugodtam !

    És az még semmi az 5 fejezet lesz a legdurvább amikor 2 nagy áramkörös részt kell megoldani idöre !

    A lényeg az hgy be kell gyakorolni próbálkozni kell !

    Ha nem próbáltam vagy 100x-szor akkor 1x-se !

    Addig próbálkoztam vele amig csak össze nem jött !
  • Rash87
    #295
    Erre az áramkörös feladatra van valami trükk??

    Mert megőrülök... első 2 simán megy,de a 3.,a legnagyobb sehogy sem sikerül.
  • davidka003
    #294
    Na sikerült végigvinni.
    Aki végigvitte elmondhatja magáról, hogy elég kitartó. :D
    A Freedom elég gagyi vég, viszont a Truth egész jó.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megőrül Tapp és azt hiszi, hogy még mindig Jigsaw játékát játssza. Kár, hogy nem derült ki, hogy ki a malacpofa.


  • Qwerty4
    #293
    Na, akkor nagyon jól teljesítettél.Én tucatszor kellett ezeket az áramkörös részeket újrakezdjem, míg sikerült.
    De a végén nagyon jól összejött és közel 2 perc maradt az időböl. :)
  • davidka003
    #292
    Na mákom volt elsőre sikerült az 5. fejezet végén az áramkörös rész, utána jött még egy ilyen szoba ott már 2 nagy áramkör volt az is sikerült elsőre de csak 2 mp volt már hátra. :)
    Obit meg nem volt nehéz kiszabadítani csak forgatni kellett a csöveket.
  • Qwerty4
    #291
    Akkor jó nagy mázlid volt. :)
  • davidka003
    #290
    Én meg teljesen véletlen felkapcsoltam az utamba kerülő reflektorokat és pont kiadta a megoldást. :)
  • Qwerty4
    #289
    Azokra a bábukra kell rávilágítani reflektorral, amelykenkek a karja merev.Ha eltaláltad jön egy videJó.
    Volt is egy üzenet a szobába belépés előtt a falon, ami erről szólt...
  • wesker24
    #288
    Nézz végig játszást a Youtube-on az egész játék fent van !

  • ReMeK
    #287
    közbe megnéztem és Oswald 4-9 nél van ez..
  • ReMeK
    #286
    Szevasztok!
    Tolom a játékot de elakadtam, egy számzár kód kéne. Nem tudom pontosan hol tartok ezért leírom. A számzár kódját elvileg ugy lehet megtudni, hogy sötét szobába refrektorokat kapcsolgatok fel és a bábuk keze mutatja meg a helyes számokat. Utánna végig kell egyensúlyozni vagy 3 pallón és a számzáras ajtó mellett , egy robbanókezes fickó van bezárva. Az a baj , hogy nekem 3 szám kell, de volt vagy 6 refrektor, és kb 4 szám jöhet szóban és a sorrendet sem tudom, hiába próbálkoztam egyik sorrend se volt jó.
    Segítsen valaki pls. Kösz.
  • Qwerty4
    #285
    Készülj fel durvábbra is, az 5. fejezetnél egymás után van 2 idegtépő áramkörös rész. :) Egyiknek vége, azt hiszed megszabadulsz tőle, de nem, rögtön utána jön a következő.
  • davidka003
    #284
    4. fejezet vége a 7x7-es áramkörrel nagyon durva volt.
  • davidka003
    #283
    Most járok az Oswald 4-1-nél.
    A 3. vége nem is volt vészes, mágneses játék tök könnyen ment.
  • Qwerty4
    #282
    Ja, az még semmi, az 5. fejezet lesz a legdurvább. :)
  • davidka003
    #281
    Amandás poison-antidote rész de már túljutottam rajta, de ahogy olvasom ez még semmi volt, lesz még anyázás rendesen.
  • Qwerty4
    #280
    Mi b*ta fel az agyad? :)
  • davidka003
    #279
    Hát ennek a játéknak bizony a jó édes anyját.
    Jó lenne a hangulata de sok benne a faszság.
  • sneidig
    #278
    Hello.
    Eladó Fűrész maszkok érkeztek. Minőségi termék alacsony áron.
    Akció a közelgő ünnepek miatt.
    Kérésre képet is küldök: [email protected]
    1500 ft/db.

    Jóm minőségű műanyagból készültek, így nehezen törnek.
  • Qwerty4
    #277
    Én végig is vittem.Fantasztikus volt!!!