20
  • Hoz_Hun
    #20
    Láttad a végét, csak az epilógust nem. Amúgy elég jó lett az epilógus, nehezebb mint az egész játék maga. ^_^
  • Yv@n
    #19
    Azon kívül, hogy bár a fő történelmi szálat vezeti tovább egy epilógus formájában, és nem jön ki minden platformra(jelen esetben PC) mondhatni semmi. :)

    Adott a történet, kifizettem érte ugyanazt az árat, mint mások(már akik kifizették persze, de ez most más kérdés), és nem láthatom a végét.

    Ennek fényében nem látok semmiféle garanciát arra, hogy a jövőben ez ne történne meg, ezért arra az elhatározásra jutottam, hogy feléjük pénzmag tőlem többé nem áramlik.
  • Atkamon
    #18
    Miért, mi volt a baj vele?
  • Yv@n
    #17
    Pff Ubisoft. Nálam egyelőre mennek parkolópályára. PoP DLC-vel eljátszották a becsületüket... Mégegyszer nem szopatnak meg.
  • Atkamon
    #16
    Azt írják amúgy ebben az újságban, hogy a Ubisoft az első megjelenés után nagyon sokat olvasgatott véleményeet a játékról, szóval azt tuti észrevették, hogy a küldetéseket mindenki túl monotonnak tartotta. Nem volt olyan ember szerintem, akinél ez ne lett volna probléma.
  • feamatar
    #15
    én meg PC is amit tehetek gamepaddel nyomok. ha véletlen otthon vagyok, akkor ledobom a notit az asztalra, én meg ledőlök az ágyra és voi'la...
    vagy ha mint most is, a koliban, akkor meg szintén kényelmesebb hátradőlni székben, vagy szobatársam ágyára hátravágódni, mint a monitor fele görnyedni(nem mintha az oly nagyon megerőltető lenne)
    no meg van aki a rezgést is szereti, bár nekem ez egynem oszt nem szoroz dolog...
  • Fbn Lx
    #14
    kontroller. na az nekem se megy.
    múltkor amikor benéztünk media marktba szarakodtam vele egy sort valamelyik ratyi xboxos játéknál, erre odajött valami divatemo gyerek vagánykodni hogy ő hogy keni a kontrollert.
    grat.
    xboxon szarhúgy volt amúgy is minden játék amit eddig rajta láttam.
    de ez csak az én demagóg monitor előtt hátradőlős billentyűzetes egeres pécés hozzáállásom.
  • Balumann
    #13
    Én ezt részben megértem... de azért én inkább viccesnek tartom. A windows-t többnyire 1x kell jól beállítani, drivert bizonyos időnként frissíteni, aztán játék betesz, feltelepít, beállít és utána azt is csak el kell indítani és játszani.
    Én megértem, hogy neked jobban bevált a konzol, de az érvek úgy hangzanak, mintha:
    -PC-n minden játéknál órákig kellene állítgatni és nem lehetne rendesen játszani
    -évente 150ezret kell költeni hogy minden fusson rendesen
    -boxon mindig max grafikán lehet élvezni a játékot, és nem kell félni hogy akadozik meg ilyesmi... -> sztem meg az lenne a normális, ha úgy csinálnák, hogy később a hardverek fejlődésével még szebb lehessen a játék, de amúgy sem a grafika kellene hogy a játékban a lényeg legyen...

    Nah sry az offért.
  • DieHard
    #12
    na éppen ezért van boxom is. a sok állitgatás miatt. bekapcsolom betezsem a játékot 1percen belül játszok is. játszok egy-két órát kikapcsolom és kész. és nem gondolkodok hogy mit kapcsolgassak. na persze két árnyék rovására. nem érdekel
  • lac111
    #11
    A váltakozó napszakok szerintem nagyon jó ötlet. Pl. Máshogy kell mozogni éjjel mint nappal. Nappal el tudsz bújni pl. a tömegbe, éjjel viszont könnyebb lopakodni a sötébe. Remélem kihasználják a hasonló lehetőségeket...
  • koschwarz
    #10
    (halkan jegyzem meg, ahogy mindig el is mondom ilyen témáknál, hogy egy 8800gt-s, 2 g ramos, c2d e4300-as gépemen az ÖSSZES mai konzol-játék - kivéve talán a szarul portolt gta4-et, bár az meg nem is érdekel - alapból max grafikán megy...én ebből arra következtetek, hogy amíg xbox360 lesz, addig ezt a gépet sem kell upgrade-elnem...merthogy bőven megfelel az xbox360 szintjének. persze ha a portolást nem bakják el annyira. most éppen a far cry 2 grafikáján ámuldozom nap mint nap. egyedül talán csak a crysisba törne bele a foga a gépemnek, bár az sem érdekel.)


    velencénél hangulatosabb helyet nem is találhattak volna...de az egész velencében fog játszódni?
  • Kindred Blades
    #9
    Ne foglalkozz vele, ez csak a szokásos idiotizmus. Ezt hallják, ezt emlegetik. Mint "a játékoknál elég a 24 fps a folyamatos képhez".
    Sehol nem vagyunk attól, hogy a gépeket félévente kéne upgrade-elni, én az elmúlt másfél év alatt összesen 700 forintot költöttem rá. És amiket kipróbáltam, mind nyugodtan futottak teljes beállítás mellett. Emellett mindent futtatok rajta bőven, és bizony még legalább két évig fogok. Na jó, lehet, hogy úgy egy év múlva költök rá harmincat.
    Persze az is tény, hogy el lehet cseszni 150000 forintot úgy, hogy az ember egy szar gépet kapjon, de az mindenki magánügye. És igen, azokon már lehet, hogy fél év után meglátszik a változás.

    Hát, egy kicsit bosszantó, hogy teljesen automatizálják lassan a harcot. Mindegy, legalább most már az az egy gomb sem fog kopni, ami eddig. Remélem, azért a küldetések kicsit változatosabban lesznek megoldva. No mindegy, majd meglátjuk ezt is :)
  • Balumann
    #8
    Mi a fenéről beszélsz, egy 9800 -as videókártya már kapható 38ezerért, egy jobb processzor meg memória szintén nem drága, és szinte máris maxon tudod futtatni szinte az összes X360 átiratos játékot. Persze drágább mint egy X360, és több hibalehetőség van + grafikával is előfordulhat hogy szarakodni kell, de cserébe a gyorsabb gépen sokkal több mindent tudsz csinálni, több lehetőséged van játékok terén (irányítási lehetőségek széles választéka, sok beállítás, jóesetben bővíthetőségek, stb.). Ja és hosszabb távon a játékokból be is jön az ár amennyivel olcsóbb volt a box, ugyanis valamivel drágábbak...
    Semmi szükség nincs évente upgradelni, az én gépem is már majdnem 2 éves (illetve akkor sem voltak a legújabb cuccok), és még most is megy minden játék szinte normálisan, úgyhogy hagyjuk már ezeket a demagóg hülyeségeket.
  • wednes
    #7
    "Ráadásul az Altair által használt, kézre erősített pengét automatikusan használja karakterünk, ha az ellenség nem vesz minket észre."

    Ajaj, még automatikusabb lesz a játék mint az elődje? Már az első részt is inkább interaktív filmnek éreztem mint játéknak. Pont, a harc nem tetszett benne, hogy megnyomok 1 gombot, aztán ülök nézem az animációt..aztán megint..és szép lassan ledarál 20 embert aki körbevette. A tőrt legalább mi használtuk a gyilkolásnál
    Most már azt se.
  • DieHard
    #6
    az én gépem ezerszer hangosabb mint a box, engem nem zavar. az viszont igen, ha nem tudom pc-n kihasználni egy jó játék full grafikáját. mert ugyebár ugy szép valami ha fullon megy. arra a gépre meg nekem nincs évente 150ezrem upgarde-lni.
    de izlések és pofonok...
  • wolruf
    #5
    Osztom ezt a véleményt. 2 hete vagyok X360 tulaj én is. Megvan a GTA IV mindkettőre (PC és Box, jogtisztán), és azt kell mondjam, a PC-s mérföldekkel jobb. Nálam nem nagyon buktak ki a gondjai, pedig nem atomerőművem van (főleg nem a mai mércével :D ). Megnéztem néhány másik játékot is, és azt kell mondjam, egyelőre képtelen vagyok ,,megszokni'' a Boxot. Pedig vágytam rá, gondolván milyen csodás is lesz.
    Nos, grafika gyengébb. Sokkal. Ez is akadozgat (még a Forza 2 is, pedig az csak Box), rettenetesen zúg-búg, még HDD-re másolt játékkal is. Nos, így nézve nem annyira fényes szegényke. Egyre inkább kacsingtatok a PS3 felé :(
  • Atkamon
    #4
    Hát nekem valahogy nem hangulatosabb az, hogy itt búg mellettem jó hangosan a box, meg én a kontrollert sem tudom megszokni... Az első rész is nagyon jól optimalizálták PC-re, nagyon jól futott a nem olyan hiperszuper gépeken is.
  • DieHard
    #3
    sztem meg egy videókárgya amin ez futni fog szépen ugyanannyiba kerül mint egy box. ráadásul a boxon nem kell vacakolni hogy szaggat stb. pluszba teszem hozzá, hogy hangulatosabb boxon játszani.
  • blessyou
    #2
    húúú, most muszáj itt kínozni az embert? :) Csak 2010... pedig én már most vérszemet kaptam. Nagyon várom már...
  • Broafka
    #1
    igényesek ezek a "lapok"
    nem értem igazából miért mindig a PC-sek szívnak, szerintem sokkal nagyobb a kereslet a PC-s játékokra mint a konzolosokra