129
Gobliiins 4 - a nagysikerű oldschool kalandjáték folytatása
  • Bish
    #129
    runner78 !

    Fel tudnád tölteni valahova az 1. 2. ill a 3. rész magyarítását is esetleg? Megköszönném !
  • Cintyaa
    #128
    hát én elképzeltem a szüleimet goblinsozni..=) kb majdnem olyan vicces mint a játék maga :D családilag nálunk az unokaöcsém van rákattanva még:)
  • infoboy
    #127
    szia gamerarc! nagyon igaz, amit az idősebb korosztályról írtál. néha (mostanában egyre gyakrabban:)) anya is leragad velem a játék előtt, már lassan családi programmá válik:)
  • gamerarc
    #126
    Sziasztok!

    Infoboy, Cintyaa Nagyon egyetértek veletek. Elég viccesre sikerült a negyedik része a játéknak. :) És szerencsére a logikus gondolkodást is használni kell benne, így a kicsit idősebb korosztály is jól elszórakozhat vele!!
  • infoboy
    #125
    én is a poénok miatt szerettem meg, meg a figurák miatt pl. Teszvesz:)
    na meg azért kell hozzá logika is, hogy tovább vidd a pályákat
    tényleg, ha vki vhol megakad, itt segíthetnénk egymásnak,nem?
  • Cintyaa
    #124
    sziasztok, nekem sem volt meg az első 3 rész, de szerencsére a Gobliiins 4-ben mindegyik megvan!!:)
    Nagyon vicces játék, az első két rész tele van poénokkal, de a 3. 4. sem gyengélkedik:D
    Ajánlom annak, aki kicsit fel akar vidulni, és ki akar kapcsolódni!:)
  • infoboy
    #123
    igen, a karakterek továbbra is isteniek, maradtak a régi jó poénok. tetszik, tetszik!
  • infoboy
    #122
    Az az igazság, hogy már nagyon rég játszottam az első részekkel, de még ha jól emlékszem akkor is csak az első kettő volt meg (és már azokat is elvesztettem) de megkaptam az egészet egyben, mert hogy már egyben lehet kapni:) Még nem jutott rá időm, hogy játszak vele, most hétvégén akarok neki esni. Csak kíváncsi voltam hogy majd mire számíthatok
  • Szuni
    #121
    Mire gondolsz? Ha van türelmed, és játszottál az első hárommal, akkor tetszeni fog ez is.
    Ha nem, akkor itt az idő elkezdeni, a lemezen rajta van az első három rész is..
    Kicsit gagyi az új grafika, de úgysem ez a lényeg.
    A küldetések könnyebbek lettek sztem (vagy csak felnőttünk ), de idiótaság bőven van benne. Pár órát elleszel vele.
  • infoboy
    #120
    Sziasztok!Gobliiins4-ben újítások?bárkinek tapasztalatok?
  • Szuni
    #119

    ha nem néztem rá vagy hatszor.. :( Így is alig vettem észre..
  • Matthew Prosac
    #118
  • Matthew Prosac
    #117
    csak neked, csak most:
  • Szuni
    #116
    A harmadik pályán elakadtam. Három darab állkapocscsontot kéne a pályán találnom, de csak kettő van. Két óta pixelvadászat után megnéztem a lentebb belinkelt végigjátszást. kettő valóban ott van, ahol írja, de a harmadik: "bicepsszel verjük ki a falba beragadt állkapocscsontot a falból", na ilyen nincs. Így a koponyákra nem tudom rátenni őket, csak kettőt, mert a harmadik nincs meg..
    ??
  • pedestrian
    #115
    Egy kis segítség annak aki elakadt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://letoltes.thesource.hu/?md=dls&id=2472&fc=10&PL=1
  • KlinikaHUN
    #114
    bocs,már megoldódott, csak be kellett néznem a beállításokba..
  • KlinikaHUN
    #113
    sziasztok. nálam nem indítja a 4. részt csak a régieket,ez a hibaüzenet:unable to initalize device
    unsupported video card
    hogy nem támogatja a vga-m, ami egy rx3850-es.
    ez elég érdekes,van rá megoldás? köszi
  • Matthew Prosac
    #112
    átviszed a varázslót, Teszveszt ráállítod a kisebbik kőre, varázslóval felliftezteted, aztán a tornyoba "bekopogsz". megmutatod neki a levelet ami nálad van, erre azt kéri hogy ébresszed fel a másik skacot is a másik toronyban. a sziklára kell felállítani a másik oldalon a kézilétrát. arra az oldalra is felviszel valakit. így egyszerre tudsz "bekopogni hozzájuk" (talán a másikkal is beszélnie kell Teszvesznek, nembiztos..) és a létrát ne hagyd ott ha szabad az út. ennyi :)
  • ladasz
    #111
    Megvan youtube-on megnéztem:)
  • ladasz
    #110
    Az a helyzet hogy ha felemelem a répát nem lehet mágnesezni csak ha a mocsárba van de ugy meg nem engedi.Ienkor mivan?
  • ladasz
    #109
    Nemkéne megjavitani a kaméleont mert van egy pár ien alkatrész nálam.
  • ladasz
    #108
    Egyszerűen nem megy.Felemelem a varázslóval utánna meg nyomom a gombot bicepszel és teszveszel kattintanék a répára és semmi,nincs mire kattintani.Ezt irja mágnást használ de nincs min használni.A kaméleon kinyujta a nyelvét és anyi amugy naon gyorsan visza huzza.
  • zso23
    #107
    A répát!
  • ladasz
    #106
    Mit kell mágnesolni a kaméleonos pályán?ááááá
  • rob26
    #105
    Na a lyukasztás időközben meg lett, már csak nem tudom hogy kell beszállni a gilisztavasútra
  • rob26
    #104
    Sziasztok !

    Egy kérdésem lenne hozzátok: Tehát azon a pályán, ahol a gilisztával kell utazni, hogy lehet kilyukasztatni a jegyet? Válaszokat előre is köszönöm. Rob
  • sznita18
    #103
    hol találtad meg a könyvet? mert én nem találom... a fog és a kulcs az megvan :)
  • sznita18
    #102
    sikerült :D
  • sznita18
    #101
    Sziasztok! Én azon a pályán akadtam el, amikor a 3 goblin megérkezik a királyi palotához a paranccsal. Addig oké hogy átmegyek a békával a túl oldalra két goblinnal. De tovább? a fogat felvettem, a nagy kő darabot oda toltam a falhoz... itt elakadtam :(
    segítsetek
    köszi
  • Seth
    #100
    TÉK
  • Patesz7
    #99
    A sapkással úgy tudsz oda feljutni, ha a könyvre állsz és az erőssel hasba vágod a medvét!
  • liem7
    #98
    Riri(fifi) szobájában csak a bicepsz-el tudok feljutni a jobb oldali polcra. Elég sok rejtvényt megoldottam már pedig. pls help
  • runner78
    #97
    pár szöveg van csak a háttereken.
    PL. a menüben asszem bibi volt a falon, a kutya neve, itt meg fi-fi.
    Meg a második pályán van egy nyil, azon is magyar a felirat.
  • totyak
    #96
    Köszi a fájlokat.

    Egyébként az eredeti verzióban frankón magyar minden, még a képfeliratok is?
  • runner78
    #95
    akkor a boxossal...akarom mondani már magyarul, a Bicepsz-szel nem ütötted szét a vázákat!
  • runner78
    #94
    Akinek kell magyaritás az eredeti angol nyelvű játékhoz:

    magyaritas.rar 72 Kbyte, igen KILO byte :)

    A háttérképek nem lesznek magyarok, de csak pár felirat van azokon.
    Értelemszerüen a játékba kell másolni. 2 fájlt felülir.

    Amugy vastag DVD tokban jelent meg a játék, 1 DVD + kézikönyv:

    Manual_HU.rar 2,3 Mbyte

    A kézikönyvben az első 2 pálya megoldását leirták!

    A DVD Tartalmazza ugye az 1-2-3-at is.
    ScummVM programot használták, az élsimitással a megjelenitéshez.
    Magyar mind a 4 rész (amugy a 3.rész 330 Mb).

    Kérnék visszajelzést, hogy jó-e a magyaritás!
  • liem7
    #93
    thx. odaadtam a könyvet a segídnek, adott helyette ilyen tömböt... eddig eljutottam már sokszor, de az ajtón nem tudok bemenni.

    hol a szoba kulcsa? illetve hol van ezen a pályán a fog?
  • runner78
    #92
    megveszed boltba :)
  • runner78
    #91
    Add oda a könyvet a segédnek, akit a bottal megütve a gongot, jön ki.
    Aztán mondja, hogy keresd meg a szoba kulcsát...megkeresed...majd mehetsz
  • liem7
    #90
    még 1 kérdés: magyar nyelvű játékot honnan tudod beszerezni?