648

A Battlestar Galactica előzmény
  • IMYke2.0.0.0
    #48
    Másrészt: nem arról szól a cucc... csak felindultságomban írtam, hogy tuti ezen a szálon fog elindulni a sorozat :)
    De ma majd befejezem a filmet és megtudom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #47
    Ú, tényleg... igaz, az ég világon semmit sem lehet levonni a mondatomból, de igaz, mea culpa...
  • RaveAir
    #46
    Nem szép dolog, hogy azt kéred ne spoilerezzük el BSG sorozat utolsó 2 évadát, de te meg elmondod, hogy mi van pilóta részben. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #45
    Nem tudom pótólni, az unalomig ismételt okok miatt... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #44
    Én nem az egész sorozatról beszéltem - a Pilotról, és a mini isten(nő)ről.
  • Masakari
    #43
    nem tudom szerinted mért gyenge,de én szerintem nagyon jó előzmény sorozat lesz ez.
  • LasDen #42
    a spoiler itt is éljen má lécci..... :D
  • MerlinW
    #41
    No igen, így belegondolva, a 4. évad végignézése nélkül igen mulatságos lehet ez a pilot:) Pótold a lemaradást, addig bele se kezdj Caprica-ba:)
  • IMYke2.0.0.0
    #40
    Ezért fogalmazik végig feltételes módban.
    Ettől függetlenül, a klisé-dolog nagyon áll - szörnyű.
    A ripacs kis csajról nem is beszélve.
  • ProGabe #39
    először nézd végig a BSG-t. mert ezt én is kitaláltam, de pont a BSG 4-ik évad miatt nem áll össze a kép, mert nem is állhat :)

    mármint nem tudom, hogy ez most hogyan kapcsolódik abba szálba. vagy lehet túl egyszerűen, ami tényleg nem lenne túl jó dolog.
  • IMYke2.0.0.0
    #38
    Akkor a Pilot-ban lehet, hogy csalódni fogsz. 46 percnél abba kellett hagynom, annyira felhúzott a klisé.

  • Montanosz
    #37
    nagy rajongó vagyok)) még a 70-es évekből való sorozatot is leszedtem.
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    Hú, gyerekek, ez nagyon gyenge lábakon áll...
  • IMYke2.0.0.0
    #35
    Látatlanban sejtem, a fegyverkezési versenyben Zoe találmánya beépítésre kerül a robot prototípusba (aka Cylon tudat átsugárzás)... Zoe újrateremtése végett... de az fellázad, áááááá!
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    Na, Linux-telepítés közben elkezdtem nyugodtan nézni.

    Ez betette a kiskaput:

    "There is good and there is evil in this world.
    There is a right and there is a wrong, but only through the one true God can we know the difference.
    And Zoe knew.
    Because Zoe knew God, and God touched her heart, and gave her the ability to create life itself."

    Lacy mondja Zoe apjának, Zoe-ról... szaros 16 évesről.
    Ha, ha ilyen mini istenekről fog szólni, akkor nálam elvágta magát.
  • kutyafulu
    #33
    Hát ez majd később eldől...
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Engem már most zavarnak dolgok benne... mi lesz később? :)

  • Victor1103
    #31
    Én kíváncsi vagyok meddig kívánnak elmenni vele.Azért nézettségtől is függ a dolog de ha kb úgy az első cylon háború végén érne véget a sorozat akkor azzal kiegyeznék.Nem lesz rossz de ez így inkább drámai ami persze lehet jó de a helyükbe itt is összhangba hoznám a scifi-t és a drámát 50:50 arányba...
  • kutyafulu
    #30
    Bele-bele nézegettem és a zene az maradt aminek nagyon örülök :d
  • kutyafulu
    #29
    Igen, én megvárom a feliratot és majd írok :D
  • ProGabe #28
    megnéztem. nem rossz

    kíváncsi vagyok hogyan kötik össze a BSG-vel. főleg az egy Isten hitre gondolok. majd meglátjuk...jövőre
  • kutyafulu
    #27
    Érthető
  • IMYke2.0.0.0
    #26
    Én köszönöm a megértésed.
    Természetesen, érthető az ellenérv, de sajnos, vagyunk egy páran, akik nem akarjuk olvasni a komplett irományokat a BSG-ről, nehogy élményrombolás legyen.
    [Tegnap megnéztem a Mini Series-t, húúúú... elvonási tünetem van.]
  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Akinek kell, angol feliratot tudok már adni a release-hez.
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Oké, ámbár nem hiszem, hogy a többiek ideszoknak. Majd kiderül mi lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    Nos, részemről azért nem járható az út, mert az alapsorozat topikjában bizonyosan már a 4 évadot meg a webepizódokat elemzik, spoilerezik.
    Én meg ugye csak 3. évad 1. részig láttam az egészet... szóval...
    De ha akarod, elküldheted nekem az utolsó 2 évadot, és a webizódokat :)
    [Torrent és ilyesmi kilőve, falusi környvtárban netezek, 0.5-es netről.]
  • kutyafulu
    #22
    Szerintem elfér.
    Egy ilyen sorozat megérdemel egy topikot :D
  • kutyafulu
    #21
    jah :D
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Naná, a modi én vagyok, ezért igyexem rávilágítani a dologra! :D
  • kutyafulu
    #19
    Majd ha úgy kátják a moderátorok úgy gondolják
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Nem érdemes azt a minimális hozzászólásszámot és rajongótábort még meg is osztani.
  • kutyafulu
    #17
    Pff hát jó kérdés
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    Részemről mindegy, de magyarázat lehet az, hogy ott az alapsorozatról, itt pedig a Prequel-ről lesz szó.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Sajnos, csak a 3. évad 1. részéig láttam a sorozatot. De addig nem láttam olyat, hogy mutatóujjal a homlokuk közepére mutatva mondanák azt, hogy "So Say We All"...
    A kölykök így tesznek.

    Azért érdekes a dolog, mert ugye a Kobol vallást gyakorolják, és mint minden normális vallásban, a szokások, szertartások kötöttek - ergo: az alapsorozatban ilyesmit nem csináltak, akkor az újban miért?
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Gyárekök, van BSG tátyik, miaszarnak kell minden spinoffnak külön tátyik?! He?!!! Megfér ez ott is.
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    A film elején 58 évet írnak a bukás elöttre.
    Titokban reménykedem, hogy nem ilyen nyálas képű tini-suhancok fognak nyomozgatni a sorozatban Cylon-ok után - mert most azt teszik...

  • kutyafulu
    #12
    Oké akkor egyezzünk meg a warezban :D
    A dobozosról még nem tudok semmit :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Félreértjük egymást. :)
    Én a "kiszivárgott" szót filmekkel, és más digitális tartalmakkal kapcsolatban arra értem, amikor a megjelenés előtt sokkal előbb, még egy szinte vágatlan, nem hangszerelt és stb. verzió kerül a netre.
    Ellenben, hogy valaki a nyomóüzemből, vagy adj' Isten, a promóciós személyek közül 5 emberen keresztül fel juttatja a netre a Retail változatot, azt simán kilopásnak, vagy népszerűbb nevén warez-nek nevezném. :)

    Ez pedig szimplán warez.

    A dobozos verziója érdekelne rettentően. Csak félek, ezer év, mire hozzánk kerül. Neten pedig még nem tudok vásárolni.
  • kutyafulu
    #10
    Igen de 1 héttel hamarabb kijött mint kellett volna: ezt hívják kiszivárgásnak itt a biz: http://battlestar.freeblog.hu/archives/2009/04/13/Caprica-kibeszelo/
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Még egyszer, felejtsd el, hogy "kiszivárgott"... mert valóban kiadják, és a neten lévő is már DVD-rip [caprica.s01e00.dvdrip.xvid-reward].