19
  • winnie
    #19
    sajnos már nem: law and order: SVU, medium, celebrity apprentice, biggest loser, the office, 30 rock, parks and recreation több nézővel bír, sőt, my name is earl és a law and order is a közelében van már.
  • WoodrowWilson
    #18
    Amúgy az NBC-nek nem ez még így is a legnézettebje?
  • WoodrowWilson
    #17
    Te mondtad, hogy még mi is tudunk 1-1,5 milliós sorozatokat hozni, az arányt is megmondtad, én csak felszoroztam:P
  • polarka
    #16
    Én lassacskán meguntam a Heroest, már nem is nézem...
  • winnie
    #15
    az american idolon kívül nem sokat, de hogy néznének már annyian egy sorozatot? azért ne szállj el. a friends és vészhelyzet fénykorában hozott 20-25 milliót. most a legnagyobbak 16-18 milliósok, ennek harmadát produkálja a heroes, ami múlt héten a 95-ből az 57. legnézettebb volt. nem jó.
  • 1Obi1
    #14
    Nyilván ennyien csak Super Bowl-t néznek, de azért CSI-t, House-t és ilyeneket elég sokan néznek.
  • bmw
    #13
    Mar reg mondtam, hogy egy kalap kaki...
  • Silenzio
    #12
    A House-t is csak 12-14 millióan nézik. Már rég nem szeretem a Heroes-t, a második évad nálam kiverte a biztosítékot, a Sarah Connor Chronicles ezerszer érdekesebb (volt), ezért csodálom hogy ez a megfáradt, túlkoros katyvasz még mindig 6 millió embert vonz.
  • WoodrowWilson
    #11
    És melyik sorozatot nézik 30-45 millióan USA-ban?
  • winnie
    #10
    6 millió nem rossz? hol élsz te?:) nálunk néznek egy-egy sorozatot 1-1,5 millióan. amerikában 30-szor annyian laknak, így a 4-szer akkora nézettség nem nagy eresztés.

    sajnos a 6 millió borzasztóan rossz. anno a jericho-t 9-10 millióavl kaszálták el.
  • Reg5
    #9
    15 millás nézettség után kissé visszaesés.
  • diablo1336
    #8
    nevetséges. 6,13 millió néző,egyáltalán nem rossz.értem én h drága sorozat meg minden de LOL.
  • Reg5
    #7
    A 3. évad eleje szvsz bűnrossz volt, annyi marhaságot mint ami ott csináltak tehetség kell. Az évad 2. fele már jobb, bár még mindig elég gyenge sajnos.
  • Eriongtk
    #6
    Nem feltétlen, én speciel azért nézem, mert kíváncsi vok h mit a francot hoznak már ki belőle...
    ---
    Korábbi hasonló témánál valaki emlitette, h "az emberek nem családi drámára kíváncsiak falonátjárással" - Ezt aláírom, nekem halálom ez a nyúlás már ami megy. 1-2 jó rész volt, a többi "filler". De ugyan ez a sarah connorral, azt meg azért nézem mert kiváncsi vok a végére --- tehát h mit hoznak ki belőle
    Sorozatok tekintetében nekem a Daybreak - Időbe zárva visz mindent, havonta előszedem h megnézzem :)
  • winnie
    #5
    "Egy sorozat sose lesz olyan jó, mint néhány mozi film, mert a sorozatok folyamatosan veszítenek az értékeikből. "

    ezt szerintem fordítva akartad mondani. először is az is butaság, hogy veszítenek a..., miből? értékeikből? hiszen nem törvényszerű, mondok azonnal 4-5 sorozatot, melyek az 5-6. évadban jobbak, mint valaha. (de ha egy sorozatnak már csak az első 10 része jó, akkor ver egy 3-4 részes mozifilmet, hiszen tovább volt jó.
  • atomjani
    #4
    Egyébként aki mindegyik részét megnézi, az valóban nem fanatikus. Csak függő.:)
  • atomjani
    #3
    Szerintem túl sok a filmek választéka, így mindenki válogat köztük. Majd most jönnek megint az új sorozatok, amik az újdonság erejével hatnak majd, aztán még kevesebben nézik majd a régebbi sorozatokat. Másrészt a fanatikus rajongók közt is van olyan, aki megunja ha túl hosszúra nyúlik a sorozat. Veszít az újdonságokból, csupa ismerős dolgok lesznek benne. Hiába jönnek elő új képességű emberek a filmben, már nem olyan izgalmas mint az elején. A Star wars és a Mátrix film egyik része sosem volt unalmas, mert nem rágták 50 részen keresztül. Vagy ez a helyzet a Superman filmmel is. Volt 3 része vagy mennyi. Aztán nemrég kijött egy újabb rész a mozira és mindjárt rávetették magukat az emberek. Jó részek voltak, mert csak a jobb dolgokat sűrítették bele a részekbe. És jobban oda is figyeltek. Egy sorozat sose lesz olyan jó, mint néhány mozi film, mert a sorozatok folyamatosan veszítenek az értékeikből.
    Még néhány évad lemegy, aztán az emberek majd keresnek jobb és izgalmasabb sorozatot. Az elején még nagyon izgalmas volt, aztán egyre kevésbé.
  • DjDano
    #2
    Szerintem se rossz, bár nálam most egyértelműen a Lost visz mindent :)
  • Phate
    #1
    Én ezt nem is értem. Nem vagyok nagy Heroes fanatikus, de minden része megvan, és ha megjelenik a következő rész mindig meg is nézem. (Igaz nem TVben, mert a szinkron szar.) Nem olyan már mint az elején, de nem romlott, hanem más irányba ment át ~ mondhatni szeretem.