109
Painkiller 3
  • MR ME
    #69
    most gondolkodóba estem h megér e nekem 3 gigát a demó után D:
    na mind1 meglessük...
  • fery02
    #68
    magon is.
  • MR ME
    #67
    kijött a játék? elvileg makin fennvan...
  • balee4
    #66
    Bazz figyeltem is, de végülis sok esetben a demó még nem a végleges játékból van kivágva, azt gondoltam szándékos. :D Egyefene majd meglesem ezt az új demót is.
  • MR ME
    #65
    ilyet hibázni...már ezért kiröhögöm az egészet...
  • fery02
    #64
    Na bazmeg :D
  • Bence94
    #63
    Nektek nem tűnt fel az a nagy work in progress felirat ? Nem biztos, hogy el kell temetni mert rossz demot adtak ki.
  • fery02
    #62
    Screenshot-okat senki sem kíván megosztani? :P Mert, hogy én le nem töltöm a demo-t az is biztos, de ahogy olvasom azért páran leszedtétek.
  • balee4
    #61
    A demó pálya eleje egyszerűen nevetséges, simán ki lehet esni a pályán, és a hegyből vmi vörös ocsmány pixeles paca folyik, gondolom vér akar lenni. A graf nevetséges, sztem simán gyengébb mint az első rész. Meg úgy az egész nagyon gagyi hatást kell. Oké, hogy work in progress, na de akkor is, elvileg ezzel akarják reklámozni a játékot, nem? :D
  • Bokafix2
    #60
    Ez üt ez a gépigény, amit erre az oldalra kiírtak:


    Minimális gépigény:
    CPU: 2.4GHZ+ (per core)
    RAM: 2GB or better
    VGA: Radeon 3800 / Geforce 7800 or better
    DX: DirectX® 9.0c (included)
    OS: Windows XP / Vista / 7
    HDD: 6GB
    Hang: Required

    Gondolom érthető miért emeltem ki a RAM-ot... Nevetséges sőt röhejes. Ilyen graffal, ami szinte semmit nem változott az első rész óta. Ezek v.mit nagyon benézhettek a gépigény meghatározásánál. Ha ez a minimális akkor mennyi a javasolt??
  • fery02
    #59
    Amúgy anno az alap teljes verzió nekem 1,7 giga volt, itt meg van most ez a 1,3 gigás demo, miközben ugyanaz a játék. Érdekes.
  • MR ME
    #58
    ezt csak alátámasztani tudom sajna, uninstall lett kb 5 perc múlva, szörnyen ronda, grafikai bugok halmazával találkoztam, semmi értelmet nem láttam benne
  • The Protector
    #57
    Ez a game egy rakás szar.Messziről kerülendő.Ocsmány,lassú,ötlettelen,fos.
  • monzta
    #56
    ezt azok csinálják akik az overdose-t nem? akkor egy nagy rakás fekália lesz. (a dreamkillerrel együtt)
  • Gabe18
    #55
    Ez a játék olyan mintha visszamennék 5 évet az időben,mert kb semmi változás az akkor első részhez képest.Akkor még érdekes volt,meg szórakoztató,most már nem az... (nekem)
  • MR ME
    #54
    legalább lesz benne co-op, engem ez érdekel csak :D
  • wedge31
    #53
    " Miért Painkiller 3 ez " - mert ez nem az ,a témainditó vastagon elirta mégcsak nem is Painkiller 2 mert még olyan sincs.

    Ezt egy másik csapat csinálja csak a nevet a kiadó engedélyével használják.
  • Rayden02
    #52
    Valaki tud valami infót hogy hány pályás lesz a full verzió!???
  • hiper KOCKA
    #51
    Én belekezdtem... Ez kb. lehetne egy sima PK kieg. is mert semmi újat nem mutat, de tényleg. Miért Painkiller 3 ez... nem értem.
    Ellenfelek csak jönnek, mint a muslicák a fényre, szvsz ugyanolyanok mint voltak, semmi koncepcióváltás, ájj de kár, pedig csinálhattak volna ezzel a játékkal valamit.
    Vagy nekem mindegy maradjon minden olyan színvonalon mint az elődöknél, de akkor ne új részként rakják a gémerek arcába. Nem tisztességes, mert nincs akkora előrelépés, mint amekkora egy teljes játékhoz kellene. Egy pár új ellenfél meg pár új fegyó... ez nudli, ez egy kieg-ben is megállja a helyét.
    Én ezt kb. úgy tekintem, mint pár új pályát az eredeti játékhoz. Legalább a grafon tuningoltak volna. Az tuti hogy az ilyen "itt a shotgun hol a fejed" típusú gémekhez nem kell túl nagy körítés, de azért ennél jobb grafika dukálna.

  • Prince23
    #50
    Sokkal gyorsabb
  • MR ME
    #49
    gamershell oldaláról már korrektebben jön köszi
  • MR ME
    #48
    mivel ilyen 20-30kbps-el töltötte még nem kaptam le, gondoltam várok vmi torrentre :)
  • Prince23
    #47
    Más linkek
  • Synchronous
    #46
    Véleményt is mondjál milyen volt... grafika, játékmenet irányítás stb... Ha az Overdose-nál jobb lehet kipróbálom.
  • MR ME
    #45
    1.31 giga :S
  • MR ME
    #44
    na ezt lekapjuk thx
  • Prince23
    #43
    Egyébként itt a demó
  • Prince23
    #42
    Érdekes most megváltozott a link, de a cím továbbra sem.
  • Bokafix2
    #41
    Mi a franc? Játszható demó már kinn??
  • Prince23
    #40
    DEMÓ!!!!!!!!!
  • fery02
    #39
    Homegrown Games
    (kiadó: JoWood Productions)

    Gyanítom, hogyha az eredeti fejlesztő gárda készítette volna, nem húznám a szám.
  • Bokafix2
    #38
    Ennek most ki a fejlesztője? Gondolom nem a People Can Fly akik az 1. részt készítették.
  • fery02
    #37
    Én szerintem ha kiadják a játékot, fogom magam és feltelepítem az alap játékot és azzal játszogatok. Úgyis rég játszottam már vele (jólvan na, biztos ki fogom azért próbálni ezt is, de gyanítom, hogy ebből is max egyszeri végigjátszás lesz).
  • Rayden02
    #36
    Nekem tetszik,attól függetlenül hogy a grafika mit sem változott az első óta!!És ha választanom kellene hogy eddig melyik painkiller tetszett a legjobban én erre aszt mondanám hogy az első rész!!Az overdose pedig egy az én szememben egy gyenge próbálkozás volt,egyszer végig vittem aztán annyi,uninst!!!Ez az új pedig végre,vagyis remélem hogy hozza az első tipikus painkiller színvonalát!!!!szval ennyi!!Majd meglátjuk hogy mi sül ki belőle!!
  • fery02
    #35
    Nekem sem...és lesz arcuk ezt így kiadni.
  • Prince23
    #34
    Új vidi

    nekem ez nem jön be :D
  • Prince23
    #33
    Már steamen előrendelhető!
  • Rayden02
    #32
    Egy kis info:http://www.dreamcatchergames.com/dci/painkiller_ressurrection/

  • Rayden02
    #31
    A képek innen vannak!!!

    http://www.gamefaqs.com/search/index.html?game=painkiller&platform=0&s=s
  • wedge31
    #30
    Szerintem a második annak inditotál topikot ,harmadik még be sincs jelentve.