120
Braid
  • wass12
    #120
    A PC-s verzióban hogyan lehet változtatni a visszatekerés sebességét?
  • gregtom6
    #119
    Üdv. Az egy magos régebbi gépemen jobban futott a Braid, mint a 2 magos 2 Ghz-es laptopon. Hogy oldható meg, hogy jobban fusson?
    Nincs valami patch, v vmi rá??? Lehetetlen, h ezt nem bírja el egy 2 magos 2 Ghz-es proci...
  • PunkZoli
    #118
    66% off a hétvégén a steamen
  • jackcsabi
    #117
    Pedig nem lehet elöre tekerni másképp, csak ha nyomva volt a gomb végig.
  • xxxpaulxxx
    #116
    idézek:)

    "Szóval arra lennék kiváncsi, hogy ugye van ez az oltári
    lassan mozgó felhő a 2-2-es pályán. És ugye az idő előre tekerése
    nem megy tovább, ha nem tekersz vissza az időből.
    A gond az, hogy a felhő 2 óra alatt úgy megy át a pályán, ha 8x-os a gyorsítás.
    De ha ez nincs akkor...16 óra? az meg úgy nem baráti :S

    Megköszönném, ha valaki tudna segíteni. A vidiben a srác tud előre tekerni, úgy hogy nem csinál semmit."
  • jackcsabi
    #115
    Elöre nem tudod tekerni az idöt ha nem tartod már nyomva a gombot. Tehát ahhoz hogy elöre tekerhess a visszatekerés után nemszabad elengedni a gombot...
  • xido
    #114
    húúú...nézd meg a youtube videót erről...nekem úgy rémlik,hogy azt a felhőt pont egy kurva sokáig tartó visszatekeréssel lehet a pálya elejére csalogatni...a srác,aki a videót nyomta,kb 2 órás tekerést saccolt,azt hiszem:))))
  • xxxpaulxxx
    #113
    igen, ezt tudjuk, de ő úgy érti, hogy egy idő után áll egy helyben:)
  • jackcsabi
    #112
    Többször kell megnyomni a tekerést, 8x a max.
  • xxxpaulxxx
    #111
    Hello!
    Egyik barátom azt akarja tudni, hogy "hogy hogy lehet simán előre tekerni az időt 8x-osan?"

    Mert meg akarja szerezni az 1. worldben levő csillagot a lassú felhőnél
  • koppim
    #110
    Sikerült, köszi.
  • jackcsabi
    #109
    Trükkös, de könnyü rájönni...
    Az edigg kirakott képen van egy kis híd, amin áll éppen a játékos, azt felhúzod magasabbra hogy áttudj róla ugrani...
  • koppim
    #108
    A Hunting Vadászat nevű pálya előtt van.

  • koppim
    #107
    http://sites.google.com/site/koppim/Home/letoeltesek/braid.JPG?attredirects=0

    Itt a kép.
  • jackcsabi
    #106
    Részletesebben?
  • koppim
    #105
    Itt, hogy lehet elérni a képdarabot?
    A videóban át ment a következő pályára és visszajött ide, de neki megjelent valami platform, nekem nem jön elő.
  • Klemice
    #104
    direct x frissítés
  • gereee93
    #103
    Császtok. A Braid.exe fájl-al nekem nemindul el a játék meg sehogy mi lehet a gond? Elöreis thx a segitséget
  • keridenes
    #102
    Jonathan Blow épp egy 2D-s RPG játékon dolgozik, szal tényleg nem biztos, hogy lesz, de ha a hivatalos oldalra raknak ki ilyet, akkor bármi lehet :D
  • Jocisan
    #101
    Utána néztem ez csak kacsa!
    Sajnos nem készül a Braid 2.
  • xido
    #100
    jé tényleg.vannak könyvek,de szünetek vannak közöttük:)
  • xido
    #99
    Na megint találtam valami perverzet..de ez már tényleg csak olyan kis jelentéktelen semmiség..4 rejtett könyv az Epilógusban,aszongya..gondolom az 1.világban,ahol nem emlékszem könyvekre az elején...

    4 rejtett könyv
  • Jocisan
    #98
    Remek!
    Karácsonyra kész is lesz talán.
  • keridenes
    #97
    Jön a Braid 2! Egy újság borítóján ez van
  • Frosty01
    #96
    hmm

    van egy érdekes jelenség nálam, amikor játszok picit mintha be lenne lassulva, pedig biztos hogy nem a konfigom a gyenge :S (core2quad, 4g ram, vista64bit, stb) öcsém 3ghz-s 1magos 2gigás gépén meg lazán vígan szaladgál :|
    valaki tud rá gyógyszert?
  • keridenes
    #95
    hali! egy ilyenre nekem is szükségem lenne, mert a legvégén (Braid pályán) nem tudok úgy felugrani, hogy ott is maradjak, a földön meg már semmit sem tudok kezdeni. rohadt idegesítő, már vagy tizedszerre elb*szni.
  • Jocisan
    #94
    Aha ha meg van a 8 csillag felrobban a képernyő!
    Rohadt jó!
  • balee4
    #93
    van olyan mentés ahol megvan szerezve az összes csillag?, de lol végigvittem és észre sem vettem, hogy vannak benne xD
  • xido
    #92
    végül történt valami a csillagok után?..kinyílt a garázs vagy felrobbant valami..vagy csak fényesen csillognak?:)
  • Jocisan
    #91
    A végigjátszás mellé fel dobtam a 8 csillag + szerzését is ide!
  • xido
    #90
    aha kösz..feljutottam nagy nehezen,úgy kell kicentizni a visszatekerést..aztán döbbenek rá itt,hogy tényleg,kell a vérnyúl is lentről

  • DarkSector
    #89
    ol
    hát ez süti...:P
  • xido
    #88
    egyik haverom az egyik pályán véletlenül feljebb ugrott eggyel és látott egyet...aztán rákerestem a neten,hogy mi van ezekkel és tessék:)
  • Seth
    #87
    Jah,mer az a tetű felhőre nem hat az időtekergetés. De ez akkora egy szopatás. Az egyéb csillagokra is nem tom ki volt az az őrült aki rájött.
  • xido
    #86
    naa..akkor előretekerés mehet?
  • RedDevilsza
    #85
    NEm az időt kell tekerni, hanem megvárni míg a felhő odaúszik, ugyanis balról jobbra halad nagyon nagyon lassan de itt egy rendes videó Braid all 8 stars
  • xido
    #84
    jaja..sajnos 8xosan is tetű lassú...de egye penész,ha már csak az lesz az utolsó megszerzendő csillag:)
  • Seth
    #83
    A leggyorsabb sebességen telik 1 1/2 órába XD ez van
  • alma2
    #82
    pont most akartam irni, hogy a jelek szerint azzal nincs mindenki tisztaban, hogy tobbfele sebessegen lehet tekergetni az idot IDE-ODA
  • gyuri12
    #81
    Én csak Xboxon játszottam ezzel a játékkal,de ott lehetett felgyorsítani a visszatekerést. Azzal nem lenne gyorsabb?