311801
  • akyyy
    #77
    commandos 3?
  • Shep
    #76
    Hát nekem ezek jutottak :)
    Die by the Sword
    Fallout 1
    Cold Zero
    Woodruff
    Outcast
    Die Hard Trilogy
    Spec Ops
    Edgar T. Xtreme Biker
    Platoon
    D-Day
    Haegemonia + kiegje
    Fear
    Fear Extraction Point
    Half Life 1 - 2
    Panzers Phase OOne
    Splinter Cell Chaos Theory
    FarCry
    Crysis
    Crysis Warhead
    Stranglehold
    Joint Operation
    Commandos 3

  • Tinman #75
    Még megvan mitizész' :-DDD
    Vagy 10x vittem végig, sok örömöm már nem lelem benne, naná, hogy eladó!
  • fery02
    #73
    Én is teljesen így gondolkodok. Leginkább azokon gondolkodom, amiket legalább 1x még végigjátszanék valamikor a jövőben. Ha már itt tartunk a GTA 4-emre vagyok az egyik legbüszkébb, mert azt majd pl 5-10 év múlva majd az akkori technikával teljes pompájával játszhatom majd végig, kielégítő sebességgel. :P
    A Crysis telepítés folyamán kér kódot, de azt nem tudom, hogy elfogadja-e, ha nincsen net. Ezt szerintem érdeklődd meg a játék topikjában.

    #51 (DJ RX7): Mindenki vegye annak, aminek akarja. Am már vártam ezt a fajta benyögést.
  • Zomil
    #72
    nekem is van jópár, ugy vagyok vele ami érdekel és tetszik azt megveszem, jópár éve kigyógyultam a fiatalkori "már a megjelenés napján tolom vele" szindrómát, igy mostmár, kevesebb warez több eredeti fele megyek, ami érdeke azt megvárom h akcios legyen és megveszem :)

    Tinman: én a helyedben a dungeon keeper dobozos változatról raknék be képet, arra aztán tényleg büszke lehetsz :P
  • Neoncsoves
    #71
    szerintem jó a GTA4, tudom hogy megoszlanak a vélemények, de én azt tudom, hogy nekem tetszik, és jól is megy max grafon :)
  • IMYke2.0.0.0
    #70
    Nem is vettem meg. S nem is tervezem, pedig a sorozat komoly hívője voltam [elég a 3. részhez készítettem teljes szöveges, textúrás magyarításomra gondolni]...
    Meg tudok lenni a Saints Row 2-vel. A THQ bekaphatja, hogy box exluzív lesz a 2 DLC!
  • IMYke2.0.0.0
    #69
    A topik inkább arról szól, kinek van kevesebb eredeti játéka... :()
  • Neoncsoves
    #68
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jobb is XD már nem azért xD
  • fook
    #67
    nemcsodálom :)
  • Barny
    #66
    mert eladtam....
  • Neoncsoves
    #65
    GTA4 ménem?
  • Barny
    #64
    TimeShift,Gears Of War,Lost Planet,Saints Row 2,Postal 2,stb:)
  • tommygear
    #63
    GTA4
    COD4
  • fook
    #62
    Counter Strike Anthology , Counter Strike Source , Rosszcsontok :D valami mosóporhoz járt :D , Cross Racing Championship , Battlefield 1942 ,és van egy eredeti pes 09 kódom warez játékkal :D ennyi :) nem is lesz több egy ideig :)
  • IMYke2.0.0.0
    #61
    Háborús stratéga vagy, látom :)
  • nonicks
    #60
    Eredeti játékaim:S.W.I.N.E. (2-szer is)
    -Codename panzer phase 1
    -Codename panzer phase 2
    -Rush For Berlin
    -Blitzkrieg 1
    -FAR CRY 1
    -Imperium Galactica 2
    -Settlers :Heritage of kings
    -Sudden Strike 2
    -Weird War
    (Magyar Társasasjáték sorozat 3 tagja : Malom,Ki nevet a végén,Amőba)
    -Ford Racing 2
    -Total Immersion Racing
    -Starsky és Hutch
    -Lego Sports

    (Hát nem valami sok)
  • Prince23
    #59
    No akkor, jövök én is...

    Klasszikus időkből valók

    American Conquest
    Panzer generals
    Conflict Desrt Storm 1-2
    Max Payne
    Empire Earth
    A szakasz
    D-day
    Afrika Korps vs Desrt Rats
    Soldier Of furtune special edition
    Praetorians
    Rainbow Six: Raven Shield
    Dark reign 2

    Aktuális, mai gyerek

    Medieval 2 Total war
    The Witcher
    Mass Effect
    Sacred 2
    Battlefield 2 Complete Edition
    Crysis Warhead + wars
    Enemy Territory: Quake Wars
    LEFT 4 DEAD


    Fotózással nem férne ki:)
  • The Protector
    #58
    Nyomok majd én is képeket.Újságokból vagy videókártyához kapott game számít?
    Egy kicsit ösztökélve a népet lehetne versenyt vagy rangsort indítani az eredeti gamek mennyiségéből.
  • IMYke2.0.0.0
    #57
    Nem mondod, hogy van olyan témakör is?!
  • IMYke2.0.0.0
    #56
    Voltaképp egy valós problémát testesítünk meg számokkal, példákkal és beszélgetünk róla: több a warez vagy sem?
    Én is, az elmúlt évek alatt megvett, megkapott eredeti hordozós játékaim beszerzése során, úgy félévente szépen rollniztam (hengertok) a warez CD-ket, DVD-ket és átadtam valamelyik csillogószemű barátomnak, aki örült nekik.
    A jó játékok - értsd: amit még szeretnék legalább 1x újra teljesen végignyomni életemben, ha nem még 5x [DS2 és társaik] - megérdemlik azt, hogy eredeti tokban porosodjanak a gépem mellett.
  • Wolfsnack
    #55
    egy újabb "kinek nagyobb a farka" topic
  • IMYke2.0.0.0
    #54
    :)))
  • Neoncsoves
    #53
    persze, csakis az. felvághatod az ereidet
  • Tinman #52
    Kezdőtől nem rossz
  • DJ RX7
    #51
    ezmi? felvágós topik?
  • IMYke2.0.0.0
    #50
    OFF:

    A Crysis 1.990 Ft-ért kapható mostanában. Megvehetem, ha otthon nincs netem? Aktiválási metódusa van?
  • IMYke2.0.0.0
    #49
    "Mostanában próbálom a warez játék listám közül csemegézgetni, hogy melyik játék mennyiért kapható és lehetőleg megpróbálok belőlük eredetit beszerezni, amennyit jónak látok."

    Én is így gondolkodom. :)
  • fery02
    #48
    máskor nem töltök fel sehova se képet átnevezés nélkül. :)
    Gondolom valaki más is feltöltött képet ugyanolyan névvel, mint ami az enyém volt, és így felülíródott. Szóval itt van újra:

    Úgy irigylem azokat, akiknek vannak régebbi klasszikusok eredetiben. :(
    Pl jó lenne egyszer majd egy 1nsane is eredetiben pl. :P
    #13 (Neoncsoves): Ez az EA uralom ismerős igen. A legközelebbi Teszkóban is pl, meg máshol is, ahol jártam eddig, szinte minden esetben külön polchelység volt szentelve EA játékoknak. Pl 30 NFS - Undercover egy helyen.
    #20 (nonicks): Stratégiás-e vagy? :P kettő db SWINE-od is van?

    #23 (n3whouse): Jól teszed, nekem is van még pár db warez játékom. Az utóbbi időkben sokat kidobtam közülük. Mostanában próbálom a warez játék listám közül csemegézgetni, hogy melyik játék mennyiért kapható és lehetőleg megpróbálok belőlük eredetit beszerezni, amennyit jónak látok.
  • IMYke2.0.0.0
    #47
    Én is ilyesmire törekszem, csak lassabb tempóval :)
  • IMYke2.0.0.0
    #46
    Ez a téma felmerült a Magyarítások Portálon is.
    Beidézném az általam odaírtakat:

    "Az utóbbi időben - főképp, hogy nincs saját netem -, ha megtetszik egy játék, arra 2-3-4 hónapot gyűjtök, és megveszem. Kivéve a 1x.000 Ft-os premier-eket... Azok fél vagy 1 év múlva úgyis olcsóbbak lesznek, és nem célom az agyon hype-oltakkal már másnap játszani...
    WhereIsIt katalógusom - pendrive - szerint: 738 GB-nyi játékom van, 272 CD/DVD.
    Ha beleszámítjuk az ingyenesen letölthető (BMW M3 Challenge, GTA 1-2 stb.) játékokat: 183 eredeti CD/DVD-m van = 183 eredeti játék*.
    Plusz, minden hónapban kapom a fordítani való EREDETI játékokat. Tehát, a számuk csak növekszik.
    A fennmaradó lemezeken, és a winchesteremen vannak a warez cuccok - többnyire még a CD-n megjelenő játékok korából, és kismillió Shareware/Freeware/Flash játék meg a Reflexive-sorozat több ezer játéka.
    Szóval, a játékaim több, mint 75% eredeti."

    Ergo, lefényképezni nem, filmezni esetleg lehetne a tokokat :)

    * = A több lemezes játékokat egy csoportba lehet helyezni a WII-ben. Így a szám helytálló.
  • Benny04
    #45
    nézd már emg a képet!
  • n3whous3
    #44
    mos is kurva értelmes vagy bazmeg
  • Christiansen
    #43
    én már régóta passzív vagyok, de

    csak ezek:
    -Resident Evil 2
    -Sin
    -Carmageddon

    a többi 20-30 meg újságmellékletként:)
  • TaRka0107
    #42
    Hát igen látom mért van neked pénzed játékra! Ott lapul a HD4870X2:D
  • w77d
    #41
    nem humorkodunk XD
  • TaRka0107
    #40
    Akinek van pénze megteheti:D
  • Narxis
    #39
    Nice life.
  • Narxis
    #38
    Nekem sincs :P
  • Wolfsnack
    #37
    a mai játékok nem eredetiek sajnos, csak jogtiszták