Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fery02
#1090
Mértékegységet elfelejtettem írni, de persze Forintban értem, tehát 1484 Ft.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#1089
Ehh, aki utánvételesen rendelt gamestar karácsonyi akció csomagot (mikor kettõ újság mellé vagy Mass Effect vagy GRID vagy F.E.A.R. 2 választható) annak mennyi volt a postaköltsége?
Mert nekem most küldték meg és 1484 a postaköltsgé és "picit" sokallom.
Pestrõl 100 km-re lako, nem tudom számít-e.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

balee4
#1088
A francnak nincs nálunk MM... :S Azért a Saturnban még bízok.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

fery02
#1087
Ott mennyi az Orange box? Mert befosok, ha még 2000-nél is olcsóbbért adják. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#1086
Köszi média márk! Kúúl a verda! <#vigyor>

Carlos
#1085
Általában én így érek haza.
Ilyenkor nem fosni akarok, meg ilyedezve hanyattesni a székben. 😄

Þór vígi þessi rúnar

#1084
Megértelek. Bár én kifejezetten kedvelem a parás játékokat, persze csak megfelelõ hangulatban, és nem ilyenkor munka után, fáradtan.

Carlos
#1083
Hehe...Én pont ezért nem vettem meg. A Fear-rel egyetemben. Nem szeretek parázni. Esténként tudok csak játszani, akkor meg a szívbaj jön rám és nemtok elaludni se késõbb. AvP -> Marine-nál abbahagytam a paráztatós FPS-eket. 😄

Þór vígi þessi rúnar

#1082
A GoW viszont egy elképesztõen nagy játék, aki szereti a paráztatós tps-eket, ki ne hagyja ennyi pénzért!

#1081
Én sem magáért az UT-ért vettem anno, hanem mert olyan zseniális modok vannak hozzá, hogy nekem már önmagában csak azokért megéri... (Pl Prometheus mod)

De basszus, ezekbõl most úgy bevásárolnék, csak már minden megvan, ami kell. Már karácsonyra sem tudok venni senkinek 😄

#1080
Mi a... <#wow1> Mi van ezekkel? 500 meg 1000 Ft ilyen játékokért??? Eszem faszom megáll...

Carlos
#1079
Jaja. Láttam Fear Gold-ot is 990-ért, de az asszem máshol is annyi. GoF annyira nem jön be, mint ahogy a Fear sem. Mondjuk az UT sem, de 490-et azért megér. Elég jó most a media markt. Lehet benézek még párszor mostanában.

Þór vígi þessi rúnar

#1078
Media Markt-ba 990HUF az eredeti borítós Gears of War. <#smile>

#1077
cdg-nél van még eredeti borítós grid

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Carlos
#1076
490 !!!!!
Énis lepõdtem!!!!!
Nem kamu, nem átbaszás, még most menjetek, mert ha elbasztak valamit, akkor korrigálják gondolom. (A nem gyémántos Grid viszont már nem volt) 😞

Ps: Rá is kérdeztem ott egy gyereknél, hogy jól látom-e és hogy nem lemaradt valami az elejérõl vagy a végérõl. Erre mondta, hogy jól látom, és vissza se rakjam a polcra, mert anyagárban mérik!

Þór vígi þessi rúnar

w77d
#1075
Bazdmeg én anno 11ezerért vettem ugyanezt a kiadványt XD

nonicks
#1074
490FT???? boltba meg 2990FT loool!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

JethroHUN
#1073
490FT??? nem 4900? Csak azért kérdem mert eléggé furának tûnik 490 ftért 😄

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Carlos
#1072
Árkád, Media Markt, 490 HUF (!!!):

(a készlet erejéig)

Þór vígi þessi rúnar

fery02
#1071
...na most lesz ideje egy kis alvásnak, ahogy ellátom.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#1070
Nem feltétlenül szélhámosok azok, csak lehet nem nézik naponta az (pl cdgalaxis) akicókat.
Arra gondolok, hogy például ne csodálkozzatok, ha pl F.E.A.R. 2-t is jóval 5000-nél drágábban találtok, mert azért elég hirtelen zuhant ekkorát sok játk ára.
Nem feltétlen kell az eladónak utánanézni az áraknak, mert ugye balkeot mindig lehet találni, csak a gyorsabb eladás miatt mégiscsak érdemes. 😊

Én is majdnem felraktam egy 500-al (hûha 😄) drágábban a Stranglehold-omat, ha nem nézek elõtte utána. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Apus
#1069
Agatha Christiek, Sherlock Holmesok, Chronicles of Mystery, Secret Files részek, Art of Murder részek stb. persze csak ha szereted a mûfajt😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

w77d
#1068
pl?

Apus
#1067
vegyél jófajta kalandjátékokat😊 ocsók is, jóak is😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

balee4
#1066
Jaja sokan arra játszanak, hogy akciók idején megvesznek egy csomó olcsó címet és azt drágábban megpróbálják eladni, de aki tudja mi mennyiért megy, azt úgy sem verik át.
Régi klasszikusokba viszont gyakran belefut az ember, szal érdemes nézegetni az oldalt.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#1065
Aha. Akkor jól gondoltam az ügymenetet 😊

Vannak azért szélhámosok is jócskán, ahogy elnézem... Sok új játékot árulnak, sokkal drágábban, mintha boltban megvenné az ember, és akkor még ott a postaköltség is...

Viszont tényleg vannak jó cuccok is, már ki is néztem párat ^^

w77d
#1064
voltam ma is a galaxisban, de basszus nem tudok mit venni, minden megvan ami egy picit is érdekel XD új megjelenésekre várok most...

balee4
#1063
Ha nem személyes átvétellel veszed, akkor általában banki átutalással megy a dolog, elõre utalsz és postaköltséget is a vevõ állja természetesen, ami keményen 370 Ft volt. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#1062
Még sosem vettem onnan semmit. Hogy mûködik? Elõre fizettél, banki átutalással, vagy utánvéttel kaptad? Mennyi többletköltséggel járt?

balee4
#1061
Vaterán vadásztam. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Carlos
#1060
honnan???

Þór vígi þessi rúnar

balee4
#1059
No One Lives Forever 2 és Contract Jack (ami a Nolf 2 kiegje) elsõ kiadást vettem, mind2-t egy ezresért. Kézikönyvvel, mindennel, szép állapotban. Jövõ héten jön egy Nolf 1 Goty is. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#1058
kövezzetek meg de szerintem a gyémántos sokkal szebb mint az eredeti😊 Ha ugyanannyiba kerül akkor én azt venném

Carlos
#1057
Köszi urak! Akkor valamelyik nap asszem beruházok rá!
Majd tolok képet.

Þór vígi þessi rúnar

balee4
#1056
Az eredeti kiadás szebb, ennyi a különbség, tartalmában teljesen ugyanaz.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#1055
az ég világon semmi

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Carlos
#1054
Tartalmában van különbség?

Þór vígi þessi rúnar

#1053
Inkább az "eredeti" tehát a régi verzióban venném meg. (szerintem jobban néz ki a natúr tok, minthogy rajta legyen, hogy gyémánt kiadás, vagy hasonlók)

Carlos
#1052
Üdv urak!

Lenne egy kérdésem! miben különbözik a Gyémánt kiadás a régi kiadástól?
Láttam a Grid-et régi verzióban ugyanannyiért és nemtom, hogy sima vagy gyémánt legyen!

Segítsetek please a döntésben!

Þór vígi þessi rúnar

Atkamon
#1051
Devil May Cry Saturnban csak 1300, és nem gyémátos dobozban, hanem az eredetiben. 😉

balee4
#1050
Már vagy másfél hete van ez az akció. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

ToCsEk
#1049

Gyémánt Kiadás: 5490,- helyett 1990,-



* F.E.A.R. 2 - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft
* Stalker Clear Sky - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft
* Gears of War - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft
* Tomb Raider Underworld - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft
* RaceDriver Grid - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft
* Devil May Cry 4 - 5490 Ft helyett, 63%-os kedvezménnyel: 1990 Ft

meg van egy rakat akció még galaxisnál, wactholjátok 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#1048
grat a TESCO-nak. X-blades 9200 Ft, közben a Media Marktban 1000 Ft...

Amúgy a debreceni tescoban van Panzers Phase one 3 lemezes kiadás egy ezresért.

Bence94
#1047
ja én is láttam majd lehet beugrok volt pár eredeti kiadás meg lost planet is...

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

balee4
#1046
Na én is készülök hétvégén Saturnba, remélem még lesz. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Atkamon
#1045
Ma vettem egy Devil May Cry 4-et 1300 forintért a Saturnban. Eredeti dobozos. yay😄

balee4
#1044
Nem boltból, vkitõl veszem, és csak egy db van. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#1043
A debreceni média marktban ma voltam és vannak még olcsó játékok bõven ha valakit érdekel...

fery02
#1042
Ozt ott hol van megemlítve?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fook
#1040
nem ebbe a topikba 😄😄